Panasonic PY/PZ800 (42,50,58 cali)

ArtS007

New member
Bez reklam
maciek2x2 napisał:
Troche z innej beczki - dziwi mnie tylko ze telewizory oferowane w Polsce nie maja tunera DVBT. Wczoraj na wp.pl wyczytalem ze do 2014 roku maja zniknac w Polsce wszystkie nadajniki analogowe.
Owszem, Polska w deklarowaniu zawsze była dobra, ale konia z rzędem temu, kto zgadnie, jakie będą parametry sygnału. Bez tej wiedzy trudno się dziwić Panasonikowi, że nie oferuje martwej funkcji.

ArtS :)
 

jurasick

New member
ENDZI63 napisał:
Jest 10 sztuk na alegro od ręki TH-50PY800 za 7850 i na raty przez internet
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=373847426, szkoda że nie PZ ,/mnie zależy na naziemnej cyfrowej telewizji/
POZDROWIENIA

No wlasnie mi tez na niej zalezy, chociaz nie wiem czy do mnie z palacu doleci sygnal, mieszkam przed piasecznem kawalek. No wlasnie w zadnej specyfikacji nie znalazlem info o obslugiwanym koderze dvb-t, ale ponoc jest w 50py800p nie ten co trzeba, kolega znowu twierdzi, ze jest jakas sprytna zlaczka, ktora moze temu zaradzic??@#$@? dla mnie czarna magia to jak to w koncu jest?

I drugie pytanko jak jest z gwarancja na serie pz, rozumiem, ze dziala to na jakis innych zasadach?
 

RheeTCT

New member
Działa na najnormalniejszych zasadach.Serwis Panasonica w Polsce po prostu honoruje gwarancje wszystkich urządzeń tej firmy zakupionych gdziekolwiek i od kogokolwiek.Tak przecież powinno byc,a jak zapewne wiecie jest to wyjątek w naszym "pięknym" kraju.Chwała im za to.
Do JTD : na zdjęciach widziałem wyraźnie,że panel jest matowy,tak jak np.w PY700,albo w LCD-kach.Swoją drogą nie rozumiem takiego kroku wstecz przy PY85(błyszcząca szyba).
 

seneka

Member
RheeTCT napisał:
na zdjęciach widziałem wyraźnie,że panel jest matowy,tak jak np.w PY700,albo w LCD-kach.Swoją drogą nie rozumiem takiego kroku wstecz przy PY85(błyszcząca szyba).

Panel - masz na mysli obudowę czy ekran ? Podobno na ekranie miała być powłoka antyodblaskowa w modelach PY800.
 

jtd

New member
Bez reklam
Mozesz zapodac te zdjecia tu na forum ? lub link do nich?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ENDZI63

New member
ten na alegro za 7600 jest już od dwóch tygodni, ale obecnie w sprzedaży nie mają i do tej pory nie mieli.
POZDROWIENIA
 

RheeTCT

New member
do seneki

Panel i obudowa w PY800 to całaśc-to się nazywa "one sheet of glass".Ramka wokół obrazu jest jakby(może naprawdę) namalowana od spodu na matowej szybie.
 

Attachments

  • PY800.jpg
    PY800.jpg
    156 KB · Wyś: 593
Ostatnia edycja:

andy0409

New member
Gwarancja Panasonic

RheeTCT napisał:
Działa na najnormalniejszych zasadach.Serwis Panasonica w Polsce po prostu honoruje gwarancje wszystkich urządzeń tej firmy zakupionych gdziekolwiek i od kogokolwiek.Tak przecież powinno byc,a jak zapewne wiecie jest to wyjątek w naszym "pięknym" kraju.Chwała im za to.
Do JTD : na zdjęciach widziałem wyraźnie,że panel jest matowy,tak jak np.w PY700,albo w LCD-kach.Swoją drogą nie rozumiem takiego kroku wstecz przy PY85(błyszcząca szyba).




Wczoraj rozmawiałem z Panasonic Polska m. in. w sprawie gwarancji na serię PZ. Przeczytałem najpierw regulamin e-gwarancji Panasonica, gdzie wyraźnie napisali, że działa na terenie Polski i wystarczy posiadac fakturę lub paragon. Nie ma tam słowa o tym, że chodzi o produkty przezaczone na rynek polski. Więc kupując w polskim sklepie np. coś z serii PZ nie powinno byc problemu. Otórz pan powiedział, że nawet urządzenie z polską fakturą, która teoretycznie wystarczy do tzw. e-gwarancji Panasonica powinny posiadac podstemplowaną eurogwarancje z miejsca pierwotnego zakupu. Innaczej jak powiedział mogą byc problemy.
 

jtd

New member
Bez reklam
Skad RheeTCT twierdzisz, ze to jest matowa szyba? Ja widze cale zdjecie jest jakies zmatowiale :eek:
 

RheeTCT

New member
A widzisz jakieś odbicia w panelu.W tak jasnym pomieszczeniu musiały by byc.
To zdj. zeskanowałem z VideoMix majowego.Po dużej kompresji może robi wrażenie matowego,ale naprawdę widac matowy ekran.Może to jest jakaś manipulacja komputerową grafiką ,ąle nie sądzę.
 

sittek

New member
co do zniknięcia sygnału analogowego i wprowadzenia cyfrowego to z tego co sie orientuję to data 2012 jest wymogiem EU więc nawet nasi nie mają wyboru. Choc z drugiej strony co do Euro 2012 też moga byc jaja :)
..........to własnie Polska jest...............
 

RheeTCT

New member
Ależ to jest zupełnie naturalna reakcja.Czy nigdy nie miałeś takiego wrażenia w stosunku do np.nowych mebli?Bo ja zawsze.Po prostu człek się musi przyzwyczaic,oswoic a po kilku dniach dochodzi do wniosku,że właściwie to mógłby byc jeszcze większy(TV off course).Dobrze by było zapytac yurka36 o wrażenie po pewnym czasie.
 

sittek

New member
RheeTCT według mnie jest to typowy objaw audiofila (w tym przypadku HDfila). Gdy taki gość już zakupi nowy sprzęt grający wpada w spiralę analiz
i poszukiwania czegoś doskonalszego, innego, może lepszego. Pewnie w przypadku TV jest podobnie.Jednakże ideałem byłoby dokonanie zakupu sprzętu i stwierdzenie : to jest to. :)
Wiadomo z wielkością matrycy może byc podobnie. Ale powinny być pewne granice, gdyż to wszystko kosztuje i należałoby np. pomysleć o rodzinie,jesli takowe posiadamy. Sprzęt winno wymienić sie wówczas, gdy się zepsuł lub nie pasuje do nowych technologii. Przecież zakupu lcd czy plasmy nie robimy bez przygotowania i szczegółowego rozpoznania terenu. Tak właśnie sobie myślę.......
 
Do góry