Panasonic PY/PZ800 (42,50,58 cali)

zachary213

New member
42PY800 w środę

Witam
W CentrumPromocji twierdzą, że 42PY800 będzie dostepny w najbliższą środę. W Niemczej (wersja PZ) już jest do kupienia od kilku dni.
Czy ktoś znalazł w necie instrukcję do wersji europejskiej (nie amerykańskiej - jest całkiem inna) modelu PZ800 lub PY800?

Zachary213
 

RheeTCT

New member
do sittek

No więc właśnie o ten optymalny wybór chodzi,żebyś za jakiś czas nie chciał zmieniac na np.większy.Bo już za rok,dwa ilośc kanałów HD może byc naprawdę spora(eh,marzenia),a na dużym ekranie to dopiero frajda.I jakbyś chciał zmieniac ,to same straty-twój tv będzie już stary,wart grosze.
 

kavoo

New member
zachary213 napisał:
Czy ktoś znalazł w necie instrukcję do wersji europejskiej (nie amerykańskiej - jest całkiem inna) modelu PZ800 lub PY800?
Ja znalazlem juz dawno, ale niestety tylko po krzyzacku... a szwargotu nie kumam :???:
 

sittek

New member
RheeTCT

RheeTCT no właśnie. Na tym polega kompromis. Jeden audiofil po zakupie sprzętu stwierdzi,że to jest to. I cieszy uszy przez wiele lat. Inny po zakupie wymarzonego sprzętu, nawet jeśli spełnił swoje oczekiwania w szybkim czasie zmienia na inny. To samo jest w przypadku sprzetu TV video. Trzeba po prostu zaakceptować zakup i już. Inaczej można oszaleć.
 

gibi32

New member
Panasonic th-42py800 już jest w sprzedaży firma Media Joker ma kilka sztuk na stanie od Panasonic Polska! Czy ktoś już ma to cacko? i może się podzielić wrażeniami
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
Ja dzis zamówiłem

Jutro robie przelew

Moze na srode, czwartek bdzie juz u mnie

Ale mam jeszcze dylemat czy jednak nie lepeij by było kupic Pioneera PDP-4280XA - Kto mnie przekona w jedną czy drugą stronę :) ?
 

sittek

New member
Nikt Cię nie przekona. Musisz to zrobić sam. Poza tym juz zamówiłeś,ale zawsze masz mozliwość zwrotu towaru jesli zamawiasz go przez internet.
Jednakże swoją decyzje musisz sam zaaprobować.
 

Zwyczajnymazur

New member
Rozdzielczość ruchomych obrazów

Na pewnej stronie przeczytałem, co następuje:
"
Inteligentne tworzenie klatek


Nieruchomy obraz złożony z 1080 linii zawsze wygląda doskonale na dużym ekranie, ale kiedy zaczyna się poruszać, jego rozdzielczość może się zmniejszyć nawet do 300 linii. Dzięki funkcji inteligentnego tworzenia klatek w panelach plazmowych Panasonic Viera rozdzielczość ruchomych obrazów wynosi ponad 900 linii. Funkcja ta zwiększa liczbę klatek i pozwala na naturalne przejścia między nimi, zapewniając płynne wyświetlanie ruchomych obrazów wysokiej rozdzielczości.

[FONT='Arial Narrow','sans-serif']* Tylko w seriach PY800, PY85".
Czy zacytowane wyjaśnienie ma sens?
W razie potrzeby, proszę o przesuniecie do odpowiedniego wątku.
[/font]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
Panowie...

Brać czy nie brać tego PY800...

Pioneer wymiata ale panel jedynie w rozdzielczosci 1024x738 :(

Toz to jakby krok w tył byłby...
 

seneka

Member
kliknijcie dwa przyciski naraz: CTRL + A to zobaczycie ukryty tekst Zwyczajnymazur.
Panasonic TH-42PY800P ma rozdzielczość 1920x1080 - tak jest napisane w specyfikacji, chyba że gdzieś tu jest podstęp.
 

Leszczu

New member
HDTV_Fan napisał:
Panowie...

Brać czy nie brać tego PY800...

Pioneer wymiata ale panel jedynie w rozdzielczosci 1024x738 :(

Toz to jakby krok w tył byłby...


Panas forever a jak chcesz czyscic magazyny ze starych paneli to kup pioniera:eek:k: no chyba ze tego za 15tys zl:krol:
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Po wklejeniu cytatu należy zanzczyć go i kliknąć pierwszą ikonę o nazwie Remove Text Formatting. To spowoduje nadanie tekstowi domyślnego koloru i będzie widoczny zarówno na ciemnej, jak i jasnej wersji forum.

Alternmatywnym sposobem jest wklejenie tekstu do Notatnika, a następnie skopiowanie go stamtąd do forum.

Już to zresztą zrobiłem za autora wpisu.

ArtS :)
 
Do góry