Panasonic 32lx700

sztygar1

New member
Witam.
W jakim czasie jest szansa na testy Panasonika lx700p.
Mam ogromny dylemat czy sharp 32rd2e czy panasonic lx700p
Widziałem szarpa wygląd super ale ten dźwięk
Gdzie można zobaczyc panasonica?
Który wybrac proszę o podpowiedz

Pozdrawiam
 

karoo

New member
karoo

Czyli ten telewizor będzie dobry do odległości 2-2,5m, Cyfrowy Polsat?Jak wygląda rozciągnięty obraz na tym tv.
 
C

cavarr

Guest
panowie gdzie można kupic ten TV - Panasonic TX-32LX700P, dzwonie i dzwonie i nigdzie nie mają :(
dobrze by było gdyby sklep był z okolic Warszawy :smile:
 
C

cavarr

Guest
juz nie mają, ale cena i tak wyższa o 200zł niż "normalnie"
 
Ostatnia edycja:

ortax360

New member
Witam

Miałem miec wczoraj dostarczonego Panasonica 32lxd700. Niestety nie dostarczono . Przyszły tydzien .

Doszedem do wniosku , ze lx700 to i tak lx70 tylko w innej obudowie i wiem jak odbiera ( jakosc itd) .

Więc od wczoraj (godz 20) mam Sonego 32d3000 ;) .
 

deniro24

Member
Bez reklam
ortax360 i jak ten nowy Sony wypada przy LX70?
Liczymy na jakiś test wraz z fotkami tego modelu Sony, oczywiście w odpowiednim wątku.

Pozdrawiam.
 

darcun

New member
Bez reklam
LX700 przegrało z Sony d3000

ortax360 napisał:
Witam

Miałem miec wczoraj dostarczonego Panasonica 32lxd700. Niestety nie dostarczono . Przyszły tydzien .

Doszedem do wniosku , ze lx700 to i tak lx70 tylko w innej obudowie i wiem jak odbiera ( jakosc itd) .

Więc od wczoraj (godz 20) mam Sonego 32d3000 ;) .
Witam! Nie dowierzam własnym oczom.Marzenia o LX700 legły w gruzach.Pozostaje pytanie,czy decyzja o zakupie Sony 32d3000 była napewno lepsza od marzeń? Jeśli będziesz mógł, to opisz to Twoje cudeńko tzn. jak gra . Jesteś w tej chwili "pionierem" w poszukiwaniu dobrego LCD.Czekamy na obiektywne informacje o tym nowym nabytku/Sony 32d3000/. Pozdrawiam!:!:
 

karoo

New member
Panasonic 32" LX 700

Czy do tego TV (32") odległość 2-2,5 m będzie dobra do oglądania telewizji z Cyfrowego Polsatu?
Oczy nie będą bolały i czy jakość obrazu będzie dobra(artefakty itp.)

A jaka jest zalecana odległość od takiego TV?


Pozdro!!!:cool:
 

SlawekR

New member
karoo napisał:
Czy do tego TV (32") odległość 2-2,5 m będzie dobra do oglądania telewizji z Cyfrowego Polsatu?
Oczy nie będą bolały i czy jakość obrazu będzie dobra(artefakty itp.)

A jaka jest zalecana odległość od takiego TV?


Pozdro!!!:cool:
Nie chcę być niegrzeczny, ale czy aby lecytyny nie za mało i pamięć szwankuje?

http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=12277&page=31

Pytasz o to samo o godzinie 17, jeszcze północy nie ma i już te same pytania?

Przecież LX70 i LX700 to to ten sam telewizor jeśli chodzi o jakość obrazu, nawet jest to napisane raptem 3 posty wcześniej. Mamy powtarzać te same pytania i odpowiedzi w kolejnym wątku?
 
Ostatnia edycja:

darcun

New member
Bez reklam
lecytyna

SlawekR napisał:
Nie chcę być niegrzeczny, ale czy aby lecytyny nie za mało i pamięć szwankuje?

http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=12277&page=31

Pytasz o to samo o godzinie 17, jeszcze północy nie ma i już te same pytania?

Przecież LX70 i LX700 to to ten sam telewizor jeśli chodzi o jakość obrazu, nawet jest to napisane raptem 3 posty wcześniej. Mamy powtarzać te same pytania i odpowiedzi w kolejnym wątku?
Witam! Bardzo słuszna uwaga.Ale wynika to chyba z tego,że ten kolega okazuje brak zaufania do uzyskanych informacji.Wydaje się to częściowo usprawiedliwione,gdyż wielu forumowiczów doradza innym, a sami nie wiele wiedzą w temacie udzielającym porady.Dlatego informacje "Kiki" i jeszcze kilku innych są dla nas na wagę złota.Pozdrawiam!
 

SlawekR

New member
darcun napisał:
Witam! Bardzo słuszna uwaga.Ale wynika to chyba z tego,że ten kolega okazuje brak zaufania do uzyskanych informacji.Wydaje się to częściowo usprawiedliwione,gdyż wielu forumowiczów doradza innym, a sami nie wiele wiedzą w temacie udzielającym porady.Dlatego informacje "Kiki" i jeszcze kilku innych są dla nas na wagę złota.Pozdrawiam!

Dlatego też ja osobiście nie odważyłbym się wydawać opinii na zasadzie "widziałem w sklepie" albo też na podstawie zdjęć bo to paranoja, moim skromnym zdaniem.

Tylko własne doświadczenia jak już.

Może na tym forum często się nie produkuję, ale na tym innym, adresu nie podaję ;), na temat tych TV napisałem już sporo :D. Jak ktoś ma chęć poczytać to i tak na pewno znajdzie.
 

darcun

New member
Bez reklam
SlawekR napisał:
Dlatego też ja osobiście nie odważyłbym się wydawać opinii na zasadzie "widziałem w sklepie" albo też na podstawie zdjęć bo to paranoja, moim skromnym zdaniem.

Tylko własne doświadczenia jak już.

Może na tym forum często się nie produkuję, ale na tym innym, adresu nie podaję ;), na temat tych TV napisałem już sporo :D. Jak ktoś ma chęć poczytać to i tak na pewno znajdzie.
Witam! Chyba żle mnie zrozumiałeś.Twoje uwagi były słuszne. Ja miałem na myśli tych doradców,którzy prezentowali poziom wielokrotnie zadającego te same pytania.Pozdrawiam!
 

wike

New member
Panasonic lx700p a n-ka

Witam wszystkich forumowiczów.

Kupiłem Panasonica TX-LX700P. Próbowałem podłączyć do nbox przez HDMI. Niestety pomimo ustawiania różnych rozdzielczości na dekoderze 720, 1080 nie mam zadnego obrazu na TV. Po przełączeniu na HDMI1 telewizor zaczyna skanować różne rozdzielczości a gdy wejdzie na zgodną z ustawioną na dekoderze to na nbox pojawia się czerwony trojkąt informujący o błędzie. A TV skanuje od nowa. Ma ktoś podobny problem ? Chłopcy z infolinii n-ki stwierdzili że "zbierają takie sygnały i pracują nad ich rozwiązaniem. Na razie proponują próbować przełaczyć dekoder na DVI a dźwięk puścić chinchami". Jeśli macie jakieś pomysły na "pokonanie" tej przypadłości to polecam się.
 

SlawekR

New member
wike napisał:
Witam wszystkich forumowiczów.

Kupiłem Panasonica TX-LX700P. Próbowałem podłączyć do nbox przez HDMI. Niestety pomimo ustawiania różnych rozdzielczości na dekoderze 720, 1080 nie mam zadnego obrazu na TV. Po przełączeniu na HDMI1 telewizor zaczyna skanować różne rozdzielczości a gdy wejdzie na zgodną z ustawioną na dekoderze to na nbox pojawia się czerwony trojkąt informujący o błędzie. A TV skanuje od nowa. Ma ktoś podobny problem ? Chłopcy z infolinii n-ki stwierdzili że "zbierają takie sygnały i pracują nad ich rozwiązaniem. Na razie proponują próbować przełaczyć dekoder na DVI a dźwięk puścić chinchami". Jeśli macie jakieś pomysły na "pokonanie" tej przypadłości to polecam się.
Przełącz Nboxa w tryb DVI (Przytrzymanie klawisza RES). Wtedy po HDMI nie będzie podawany dźwięk. Dźwięk podłącz dodatkowymi chinchami. Będzie działać obraz po HDMI bez problemu. Pisałem już o tym na "tym drugim" forum.

Może warto czasem zaprząc Google do pracy? :).

Swoją drogą ciekawe, że w BOKu N-ki nie wiedzą że to problem niekompatybilności przy przesyłaniu dźwięku po HDMI. Podobne zjawisko występuje w wielu telewizorach, między innymi w kineskopowym Philipsie 9551.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
słyszałem już na sklepie o teorii spiskowej - że soft nie wpólpracuje z Panasonicami bo ............
Problem wbrew pozorom wcale nie jest mały. Bo sprzedawcy w Wawie mówią właśnie , że ludzie nie kupują produktów tej firmy gdyż inne grają z N-ką , a oczekiwany i wytęskniony telewizor - NIE.
Osoby niedoświadczone przeżywają naprawdę duży stres bo po podłączeniu w domu miało być pięknie a nie jest.
 

SlawekR

New member
kiki napisał:
słyszałem już na sklepie o teorii spiskowej - że soft nie wpólpracuje z Panasonicami bo ............
Problem wbrew pozorom wcale nie jest mały. Bo sprzedawcy w Wawie mówią właśnie , że ludzie nie kupują produktów tej firmy gdyż inne grają z N-ką , a oczekiwany i wytęskniony telewizor - NIE.
Osoby niedoświadczone przeżywają naprawdę duży stres bo po podłączeniu w domu miało być pięknie a nie jest.

Tyle że to domena nie tylko Panasonica, takich telewizorów jest sporo więcej i to różnych marek. A paradoksalnie taki wynalazek jak Mirai działa po HDMI jak złoto :). Technicy N-Ki zdają sobie sprawę z problemu, dlatego wprowadzili w poprzedniej aktualizacji softu możliwość pracy w trybie DVI, czyli HDMI bez dźwięku. Dźwięk niestety trzeba podawać osobno. Ale przynajmniej obraz wtedy działa bez problemów.

Faktem jest w każdym razie, że problem kompatybilności po HDMI istnieje i diabeł najprawdopodobniej siedzi gdzieś w przesyłaniu dźwięku.
 

sponn

New member
Czy dobrze zrozumialem ze lx700 nie ma mozliwosci nagrywania na karte zas lx600 ma taka mozliwosc ?
To sprawa softu czy tez raczej samego slotu karty i jego podpiecia ? Ktos cos wie na ten temat bo TV wyglada bardzo fajnie i szkoda ze zlikwidowana ta funkcje.
 
Do góry