Panasonic 32lx700

darcun

New member
Bez reklam
Lx700

ortax360 napisał:
Kurcze a ja dalej czekam na lx700 . Nigdzie go nie ma .


Pozdrawiam
Nie trać nadziei.Głowa do góry! Wytrzymałeś tyle czasu,to jeszcze trochę się pomorduj.Takie męki przechodził również Tantal.Pozdrawiam! Będzie dobrze.
 

ortax360

New member
No tak .ale KIEDY ?

Odesłałem Toshibe 37wl68p i jestem bez lcd .Ogladam na 21 calowym ,8 letnim Soniaku .Lcd lx70 poszedl do rodziców , lx500 sprzedałem . Nie gram na ps3 wcale , Forza 2 na X360 wyglada na crt tragicznie , ale masz racje wytrzymam bo lcd Panasonic LX700 jest tego wart :D

Pozdrawiam
 

darcun

New member
Bez reklam
ortax360 napisał:
No tak .ale KIEDY ?

Odesłałem Toshibe 37wl68p i jestem bez lcd .Ogladam na 21 calowym ,8 letnim Soniaku .Lcd lx70 poszedl do rodziców , lx500 sprzedałem . Nie gram na ps3 wcale , Forza 2 na X360 wyglada na crt tragicznie , ale masz racje wytrzymam bo lcd Panasonic LX700 jest tego wart :D

Pozdrawiam
Odpocznij od telewizji.Jest b.ładna pogoda to się poopalaj na słońcu. A jak się już doczekasz i go kupisz,to nam wszystko opiszesz dokładnie z detalami.Tylko nie zapomnij.Pozdrawiam!:cool:
 

j.jacek

New member
Witam Ortax 360
Brak tych telewizorków spowodowany jest tym że Panasonic Polska zamiast wrzucić je do normalnej dystrybucji wstawił całą pierwszą dostawę do marketów m.in. do Saturna.Niestety na dzień dzisiejszy nie są nawet w stanie powiedzięć kiedy będą ponownie.Stało się już tradycją żę Panasonic z dużym opóźnieniem wprowadza nowe modele na nasz rynek,i nie są to tylko telewizory
pozdrawiam serdecznie
 
Ostatnia edycja:

viera

New member
jaka polityka cenowa panasonica..

o co wtym wszystkim chodzi,ze ceny sprzetu u dystrybutora glownego na kraj /polske sa znacznie wyzsze niz w sklepie sprzedajacym ten sprzet /pochadzacy od tego wlasnie dystrybutora,nie wierzycie sprawdzcie ceny u panasonika w sklepie i gdzies indziej w polsce u sprzedawcy..moze sie mylę lecz nie wydaje mi sie bo zakupilem swego czasu aparat panasonica oryginal .. w sklepie i byl duzo tanszy jak w sklepie firmowym dystrubutora..czy ktos zna ta polityke cenową..:confused: :?:
 

karoo

New member
@@@@@@@@@

Czy ktoś wie jak wygładają gry z PC na tym telewizorze.Sa one rozciągnięte, czy można ustawić tryb panoramiczny w karcie graficznej?
Czy do Cyfrowego Polsatu wystarczy odległość 2,2-2,5 m.
 

marekravel

New member
lx700p

Nie moge ci napisac jak wyglada obraz przy podlaczeniu pc-ta,natomiast ze zwyklej anteny jest b.dobry.Platforma "n" brzytwa.Szkoda,ze niedostroil sie wlasciciel ww platformy,sygnal idzie przes component.Nie maja softa,tlumacza sie,ze model zbyt nowy.Mam miec przeslane softy jak tylko beda mieli.
 

karoo

New member
Dzięki za odpowiedzi!!! Jak ktosby mógł zamieścić fotki pokazujące jak wygladają kanały Sd (rozciągnięte)to dziękuję?
 
Ostatnia edycja:

wa12

New member
cavarr napisał:
czym się rózni 32lxd700 od lx700p ??

Litera d w nazwie wskazuje na cyfrowy tuner DVB-T, czyli do odbioru tv cyfrowej naziemnej. Jest to najprawdopodobniej model 32ldx700f przeznaczony na rynek niemiecki. W Polsce Panasonic takich nie sprzedaje, bo u nas tv cyfrowa działa testowo tylko z kilku nadajników.
 

Rage

New member
Otoz bez cyfrowego tunera po 16 lipca 2014 nie bedzie mozna ogladac tv, poniewaz maja zostac wylaczone nadajniki analogowe. Bez takiego tunera bedzie trzeba sie zaopatrzyc w tzw. terminal Set-Top-Box. Nie wiem czy nie rozwazyc wiec kupna tv z tunerem cyfrowym, ale wkoncu to jeszcze 7 lat. Kto wie czy do tego czasu nie zmienimy tv jeszcze kilka razy 8)
 
Rage napisał:
Otoz bez cyfrowego tunera po 16 lipca 2014 nie bedzie mozna ogladac tv, poniewaz maja zostac wylaczone nadajniki analogowe. Bez takiego tunera bedzie trzeba sie zaopatrzyc w tzw. terminal Set-Top-Box. Nie wiem czy nie rozwazyc wiec kupna tv z tunerem cyfrowym, ale wkoncu to jeszcze 7 lat. Kto wie czy do tego czasu nie zmienimy tv jeszcze kilka razy 8)

Proszę Cię nie rozśmieszaj mnie :D

Kolego do 2014 wymienisz pewnie ze 3 razy TV, które będzie tanie jak barszcz.

Nie rozumiem myślenia niektórych, wybierają TV które ma full wynalazków dostępnych dopiero w przyszłości. Najwidoczniej reklama producentów trafia do konsumentów w 100% :)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przecież w Polsce nie ma jeszcze wyznaczonego standardu.
Czy obowiazywać będzie MPEG 2 - ten który jest w nadajnikach testowych i obecnie we wszystkich telewizorach które mają wbudowany tuner DVB , czy MPEG 4 - który jest wprowadzany we wszystkich nowych rozwiązaniach / N-ka , HDTV / - ponieważ jest znacznie tańszy dla operatorów.
Więc może być tak :
- kupisz drożej telewizor z tunerem cyfrowym i nigdy z niego nie skorzystasz
 

ortax360

New member
Witam

Tuner cyfrowy w lxd700 nie interesuje mnie . Wazne ,ze bede miał LCD w czwartek i nie musze czekac jak Panasonic Polska łaskawie sprowdzi kilka szt . lx700.;) i da je marketów . Zreszta oni sami nie wiedzą kiedy bedzie dostawa .

Pozdrawiam
 

darcun

New member
Bez reklam
ortax360 napisał:
Witam

Tuner cyfrowy w lxd700 nie interesuje mnie . Wazne ,ze bede miał LCD w czwartek i nie musze czekac jak Panasonic Polska łaskawie sprowdzi kilka szt . lx700.;) i da je marketów . Zreszta oni sami nie wiedzą kiedy bedzie dostawa .

Pozdrawiam
Witam! Spoko,wyluzuj! To pewnie przez te upały.Pozdrawiam!
 

karoo

New member
Czy 2,2-2,5 m wystarczy do ogłądania telewizji z Cyfrowego Polsatu.:cool:
Czy oczy nie będą bolały po np 3h.Z góry dzięki za odpowiedzi!
 
Do góry