Onkyo 828 i onkyo a9070

D

Deleted member 452525

Guest
No z podłączonym cd i chyba bd też. Wtedy bd po hdmi do ampli a po coax do wzmacniacza. Tylko ja bd mało używam. Wszystko leci do ampli z laptopa albo z pena.
kapusta nie smiej sie z pre out bo ja pomylilem opcje i wzialem pre out we wzmaku jako wejscie a naswa sama podpowiada out wyjscie. Patrzyłem na onkyo 9050 ale jego nie da sie podłaczyc jako koncowka mocy. Ja nie chce sprzetu zebym musial regulowac glosnosc tu i tu. Tylko np na ampli.
 
D

Deleted member 452525

Guest
Przejrzałem te wzmaki z końcówką mocy, ale są pieruńsko drogie. Taki maranz pm8005 5k. Może coś doradzicie tańszego?
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Najtaniej chyba denon pma 1500ae, 1510ae, 1520ae. Podobno czym starszy tym lepszy.

Nad 356bee ale tam problem zworki trzeba przekladac, w denku tylko guzik wciskasz.

Onkyo A9755
 
D

Deleted member 452525

Guest
Ale on siedzi w GB :)

Srebrny mi pasuje do 828.

na alle 1510 za 3k używka
1520 za 3,6k jedna licytacja na razie 2.1k
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Snikers89

New member
Bez reklam
jedynym wartym uwagi wzmacniaczem w opcja koncowki mocy jest wlasnie onkyo a9755 poniewaz jest to prawdziwy uklad dual mono czyli 1 transformator na 1 kanal. W puszcze sa 2 ogromne transformatory kazdy wazy okolo 7-8kg. Takze funkcja przejcia w koncowke jest ciekawa bo jest to eletroniczne przejscie. Takze po nacisnieciu guzika Power Amp cala sekcja przedwzmacniacza wraz z galkami glosnosci itp jest permamentnie wylaczona i nie powoduje zadnych zaklucen itp
 

Rafal7

Banned
jedynym wartym uwagi wzmacniaczem w opcja koncowki mocy jest wlasnie onkyo a9755 poniewaz jest to prawdziwy uklad dual mono czyli 1 transformator na 1 kanal. W puszcze sa 2 ogromne transformatory kazdy wazy okolo 7-8kg. Takze funkcja przejcia w koncowke jest ciekawa bo jest to eletroniczne przejscie. Takze po nacisnieciu guzika Power Amp cala sekcja przedwzmacniacza wraz z galkami glosnosci itp jest permamentnie wylaczona i nie powoduje zadnych zaklucen itp
A Pma 15XX nie?
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Zwracam honor kapusta. Prawdziwe dual mono i ladne chasis. Takze dedykowany przycisk do opcji koncowki mocy ale.....
O polowe slabszy. Sorawdzilem pma 1520 i 1500. Przy 8 ohm maja kolo 70 w na kanal. Takze o polowe mniejsze transformatory do Onkyo a9755.
Tak czy inaczej takze jest godny polecenia bo budowa jest naorawde dobra.
Tylko mocowo slabszy dosc mocno.
 

Rafal7

Banned
Tylko skąd Ty tam wziąłeś dwa trafa w jednej puszczce to ja nie wiem
a-9755-1-onkyo.jpg
 
Do góry