Onkyo 828 i onkyo a9070

Tej półki nie będzie wiele widać, w Twoim przypadku to ważne aby miała rant w połysku.
Tak to ma być???
75eee25ef13d77d1fa9dc4e4c420dfd0.jpg

Żebym czegoś nie spie.... :)

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Boger

New member
BaliGdynia - orientujesz się jak wygląda w MM zwrot w przypadku odbioru osobistego? Tzn. czy jeśli kliknę na www i zapłacę online, a odbiorę sprzęt na miejscu w sklepie to jest to chyba zakup na odległość z opcją zwrotu do 30 dni?
 
BaliGdynia - orientujesz się jak wygląda w MM zwrot w przypadku odbioru osobistego? Tzn. czy jeśli kliknę na www i zapłacę online, a odbiorę sprzęt na miejscu w sklepie to jest to chyba zakup na odległość z opcją zwrotu do 30 dni?
Pytałem właśnie się o zwroty. 30dni zwrot kasy. Ja placilem karta i zwrot na karte. Niewiem jak to jest online ale mozesz zawsze sie upewnic na miejscu.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Rafal7

Banned
Od mojego ampli da się sterować cd, natomiast do wzmacniacza nie chciało mi się szukać kodów w książeczce.
Ale jak ampli jest źródłem to możesz sobie wzmacniacz podgłosic na połowę
a przyciszać i podgłaszac sam ampli.
 
Ostatnia edycja:
Od mojego ampli da się sterować cd, natomiast do wzmacniacza nie chciało mi się szukać kodów w książęce.
Ale jak ampli jest źródłem to możesz sobie wzmacniacz podgłosic na połowę
a przyciszać i podgłaszac sam ampli.
I tak dokładnie robię :)
Już generalnie widzę różnicę w barwie dźwięku, Denon gra tak jak lubię CIEPŁO wszytko na miejscu. Jednak będę musiał chociaż na fronty zainwestować w przewody.
Szkoda że nie wlepiłem tego do mnie w temat. Przepraszam za delikatny OFF TOPIC ;)
W amp AV mogę impedancję zmienić czy w wzm też trzeba, czy z automatu sam się ustawia pod kolumny???

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Nie narzekaj ze się nie da sterować jednym pilotem.
W harmanie jest tak że jak podgłaszasz wzmacniacz to i ampli się podgłasza.
Wyobrazasz sobie teraz ze chcesz podgłosić sobie ampli podczas oglądania filmu a tu i wmak Ci sie podgłasza i fronty graja głosniej :D toc to porazka :D bo ampl podglasza sygnal dla frontow a wzmacniacz podglasza jeszcze od siebie
Szkoda ze w denonie nie mozesz teraz końcówek mocy od frontów przypisac do glosnikow do Atmosa, było by fajnie i pożytecznie :)

Wzmacniacz to nie ampli nic nie przestawiasz.
 
Ostatnia edycja:
Nie narzekaj ze się nie da sterować jednym pilotem.
W harmanie jest tak że jak podgłaszasz wzmacniacz to i ampli się podgłasza.
Wyobrazasz sobie teraz ze chcesz podgłosić sobie ampli podczas oglądania filmu a tu i wmak Ci sie podgłasza i fronty graja głosniej :D toc to porazka :D bo ampl podglasza sygnal dla frontow a wzmacniacz podglasza jeszcze od siebie
Szkoda ze w denonie nie mozesz teraz końcówek mocy od frontów przypisac do glosnikow do Atmosa, było by fajnie i pożytecznie :)

Wzmacniacz to nie ampli nic nie przestawiasz.
A to czemu nie??? A to nie jest tak teraz że wzm jest jak końcówka mocy i sygnal z amp idzie na wzm a nie na własną końcówkę i nadal zachowany Atmos jest???

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry