Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jestem świeżo po obejrzeniu filmu Pacific Rim w 1080p...

SPOILER

Bardzo długo czekałem na tą pozycję.
Wiedziałem że film jest bez czarnych pasów,kręcony został kamerami Red Epic,są roboty i zapewne rozpierducha.
Niestety jak się okazało nie doświadczymy tutaj typowej żylety,obraz wygląda coś jak w stylu Avatara gdzie niektórzy pisali że podnoszą sobie ostrość w TV czy bluray.
W ogóle w niektórych momentach trochę zerżnęli z Avatara (połączenie mózgu człowieka...,stacja badawcza,hologramy...),trochę też z Iron Mana i Godzilli.
Co do samego filmu to pierwsze 15 min zapowiadało się naprawdę dobrze,była już nawet jedna walka robota z obcym.
Później jest około godziny totalnej nudy,mało wnoszącej do filmu.W ogóle miałem wrażenie że oglądam jakiś film kategorii B z aktorami kategorii C.
Następnie trochę się rozkręca ale uwaga - wszystkie walki są kręcone w ciemnościach co mnie trochę denerwowało,nie można było się dokładnie przyjrzeć.....
Jeszcze 10 minutowa walka w mieście chyba najlepiej wypadła (również w ciemnościach) ale ogólnie efekty nie zrobiły na mnie jakiegoś większego wrażenia.
Potworki były trochę tandetnie zrobione i wyglądały jak z jakiegoś plastiku.
Denerwowały mnie również cukierkowe kolory - różowe,fioletowe światła które powodowały że film wydawał się dziecinny.
Plus za roboty które sprawiały wrażenie naprawdę potężnych.
Fabułę pozostawię bez komentarza.
Efektami specjalnymi Pacific Rim może Transformers 3 w dupkę pocałować :)
Trochę pojechałem temu filmowi ,no ale niestety takie mam odczucia.

Czytając Twoją opinię o ciemnych scenach ze słabo widać, podczas oglądania zwróciłem na to uwagę i u mnie widać wszystko jak na dłoni, dobrze się przyjrzałem:)

Co do samego filmu. Fabuła bez rewelacji. Transformersi nie grzeszyli fabułą ale było znacznie lepiej. Co do efektów wizualnych, to bardzo dobrze jest na co popatrzeć:). Efekty dźwiękowe dobre, chociaż trochę ich mało, ale i tak do transów daleko. Ogólnie film do obejrzenia :) i potrafi trochę trzymać emocje więc nie tak źle;)
 

pantomima

Banned
A jakiej fabuły żeście się spodziewali... Taki film,taki gatunek i nie można się nastawiać na niewiadomo co .Wizual ,audio -na to głownie twórcy kładli nacisk i to im się udało a po za tym to taka se bajeczka dla grupy gimnazjalnej i jeszcze ten siurdak,odtwórca roli głownej :mad: boszeee każdy inny aktor tylko nie ten !
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
wszyscy się spodziewali jaka będzie fabuła heh ei to było już poruszane dawno temu i wyprorokowane. Tu bardziej chodziło o kwestę efekciarską no i nawet tu aż takiego szału nie było jak wszyscy się spodziewali;). Większość liczyła na lepsze efekty niż w transach, albo chociaż na porównywalne. No ale okazało się co się okazało;)
 

pantomima

Banned
Do dupy obsada,reżyser i cała reszta :-D był fajny pomysł na film ale ktoś to spieprzył !
Ja o transach cały czas nawijam haha
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
czyli taki sobie po prostu film do obejrzenia bez wielkich fajerwerków i utkwienia w pamięci, tego filmu nikt nie będzie pamiętał za jakiś czas i nie będzie wspominany;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
W nastepnej kolejnosci leca :

Czlowiek ze stali
Wolverine
Elysium
Riddick

Mam nadzieje ze chociaz dwie pozycje beda mi sie podobac :)
 

pantomima

Banned
Nawet nie trudno odgadnąć o których dwóch myślisz ;-)
Dla mnie Człowiek ze stali jest mega,byłem na tym w kinie i naprawdę wooow pod każdym względem.
A ten drugi ,ten na W ;p pewnie musi być extra.ciekawe kiedy premiera na blu..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Czlowiek ze stali ma swiatowa premiere na blu za okolo miesiac.
Woverine i Elysium za 2 miesiace.
Riddick za 3...

Dla niecierpliwych zawsze jest pokaz przedpremierowy okolo 2-3 tygodni wczesniej..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja zazwyczaj wale w leb goscia w fabryce i zabieram plytke a jak sie nie udaje to ide do kina "Netload" - bardzo wygodne i jest praktycznie na miejscu :)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Na allegro patrzyles? Maja tam, cena "niska" :) ale co to jest dla fana 3D ;)
Sprawdzony sklep, ale trzeba czekac.

Armanig, cena w tym przypadku nie gra roli ;P A który sklep masz na myśli. Będę wdzięczny za rekomendację.

Inna sprawa, że będzie to samo co na tvn w Vectrze ;P brak polskich napisów hehehe
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Film mozesz dostac na "filmstore.pl", wystawiaja sie tez na aukcji, nie ma tam co prawda polskich napisow, ale jak chcesz wersje 3D, to wlasnie u nich znajdziesz. Sklep sprawdzony.
 
Do góry