Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nieobliczalni z Nietykalnymi, to ma chyba tylko tytul podobny. Pierwszego nie widzialem, ale drugi jest genialny.
Thor, natomiast to faktycznie bardzo fajny film. Nie ciagnie mnie do tych superbohaterow, ale ta pozycja wyjatkowo mi sie podobala, nie zasnalem na nim, a to dobry znak ;)
Co do TVN HD, mucha nie siada, a na szczescie, to nie jedyny kanal z tak dobra jakoscia.
 

WiTT

New member
Bez reklam
Ha, też zacząłem ostatnio oglądać Thor'a na TVN, po czym podczas pierwszej reklamy puknąłem się po co oglądam to z reklamami - i włączyłem BluRay ;) Różnica jednak jest z Master Audio, ale i tak jest naprawdę nieźle na Dolby Digital EX w TVN'ie.
A sam film oceniam również bardzo pozytywnie. Zdecydowanie mój klimat Sci-Fi. Czekam na "dwójkę" :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
W Nieobliczalni i Nietykalni wystepuje ten sam gosciu ktory gra prawie tak samo w obydwu produkcjach.
Filmy te maja rowniez podobny francuski humor...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja uwielbiam francuskie kino, kryminaly szczegolnie, mila odmiana dla amerkanskiej papki. Mam tu na mysli, chociazby "Wrog Publiczny numer 1" z Vincent Casselem, scisla czolowka moich ulubionych filmow, tak mi sie sposobal ze kupilem dwie czesci na Blu, kto nie widzial, polecam.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wrog pubiczny genialny, no i Cassel tez, mimo, że przeważnie gra mało pozytywnych bohaterow, to jednak robi to jak mało kto.
A pamiętacie Derailed (Wykolejony), oprocz Vincenta jeszcze Aniston i Clive Owen.
 

WiTT

New member
Bez reklam
Mam tu na mysli, chociazby "Wrog Publiczny numer 1" z Vincent Casselem, scisla czolowka moich ulubionych filmow, tak mi sie sposobal ze kupilem dwie czesci na Blu, kto nie widzial, polecam.
W pierwszej chwili pomyślałem o filmie Wróg Publiczny z '98 z Will'em Smith'em ;) Ten jest dla mnie też dobry film - to tak w pamięci o Will'u Smith'ie :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
@Armanig - w jakim formacie kolekcjonowałeś te teledyski ?
Ja zassałem teledysk "Katy Perry - Roar" z Youtube w 1080p MP4.
Plik waży 188 MB,tyle samo zajmuje pliki tego teledysku na chomiku i innych stronach więc jest to to samo.
Jakość wideo i audio jest słaba w porównaniu z tym co leci na vevo.

D:\Pobrane\Katy Perry - Roar (Official).mp4
General
Complete name : D:\Pobrane\Katy Perry - Roar (Official).mp4
Format : MPEG-4
Format profile : Base Media / Version 2
Codec ID : mp42
File size : 189 MiB
Duration : 4mn 29s
Overall bit rate mode : Variable
Overall bit rate : 5 888 Kbps
Encoded date : UTC 2013-09-04 18:43:32
Tagged date : UTC 2013-09-04 18:43:32
gsst : 0
gstd : 269165
gssd : BC31CAAC5MH1381824911936594
gshh : r2---sn-8xjug5oxu-bqoe.c.youtube.com
Video #1
ID : 1
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : High@L4.0
Format settings, CABAC : Yes
Format settings, ReFrames : 1 frame
Codec ID : avc1
Codec ID/Info : Advanced Video Coding
Duration : 4mn 29s
Bit rate : 5 694 Kbps
Maximum bit rate : 13.3 Mbps
Width : 1 920 pixels
Height : 1 080 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate mode : Constant
Frame rate : 23.976 fps
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.115
Stream size : 183 MiB (97%)
Tagged date : UTC 2013-09-04 18:44:03
Audio #2
ID : 2
Format : AAC
Format/Info : Advanced Audio Codec
Format profile : LC
Codec ID : 40
Duration : 4mn 29s
Bit rate mode : Variable
Bit rate : 192 Kbps
Maximum bit rate : 202 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Channel positions : Front: L R
Sampling rate : 44.1 KHz
Compression mode : Lossy
Stream size : 6.16 MiB (3%)
Title : IsoMedia File Produced by Google, 5-11-2011
Encoded date : UTC 2013-09-04 18:43:43
Tagged date : UTC 2013-09-04 18:44:03

Z ciekawości chciałem kupić ten teledysk na vevo,przekierowało mnie na iTunes a tam pisze że rozmiar pliku to 60.4 MB
Nie ma jakiegoś sposobu aby mieć na dysku teledyski w takiej jakości jak na vevo ?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
"Układ zamknięty" - średni z plusem....
Teraz najbardziej czekam na film "Pod Mocnym Aniołem" Wojciecha Smarzowskiego - mam nadzieję że się nie zawiodę :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Człowiek ze stali zaliczony - ale miał twardą dupę :)
Tak na poważnie obejrzałem i jak dla mnie film dobry ale bez rewelacji.
Jakość wideo raczej średnia jak na dzisiejsze standardy (oglądałem w 1080p),efekty specjalne i dźwiękowe na wysokim poziomie.
Pod koniec filmu było ich naprawdę sporo ale nie wiem dlaczego jakoś nie wywołały u mnie większego wrażenia i oglądałem je bez większych emocji,w niektórych momentach były trochę sztuczne i za bardzo w przyspieszonym tempie...
Jednak za działko grawitacyjne i za wydobywający się z niego dźwięk daję dużego plusa.
Fabułę i strój bohatera mogliby trochę zmienić...
Ogólnie film nie był zły ale Niepamięć i W ciemność Star Trek zrobiły na mnie większe wrażenie.Na pewno to też kwestia gustu....
 
Ostatnia edycja:
Do góry