Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Z cyklu zycie na Marsie, jak dla nie pozycja obowiazkowa.
The Last Days on Mars
https://www.youtube.com/watch?v=9Xk5-SX7DBc

Generalnie tematyka dot. Marsa (i nie tylko) jest bardzo ciekawa, sporo ciekawych filmow na YT.

Dla odmiany, cos dla sympatykow perfeksjonisty Christiana Bale, oldskulowe klimaty, swietna charakteryzacja Bale'a :
American Hustle
https://www.youtube.com/watch?v=3T7LCg2VOcs

Jestem wielbicielem zarówno jednego jak i drugiego gatunku:
- SF, przyszłość, kosmos, tajemnica, strach
- XXX, przeszłość, sex, drugs & Rock 'n Roll i do tego przy muzyce Led Zeppelin
;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
@krzysztofradio już się nie mogę doczekać filmów XXX w 4k :)

No nie wiem, nie wiem. Wiesz, najmniejszy cellulit, rozstepy i inne ciekawostki beda pod lupa, jedynie zony sie tylko beda cieszyc, bedzie: "widzisz kochanie, te dziewczyny ktore ci sie tak podobaja, wcale nie sa takie idealne jak na tych filmach XXX ktore przynosiles na DVD" :D
Swoja droga, gwiazdy filmow przyrodniczych, tez nie byly zadowolone jak zaczynala sie era HD.
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Tak, to jedne z najlepszych stron, kręcone ze smakiem, jakością, jakością wszystkiego i wszystkich ;) Porządna selekcja i castingi, piękne zdjęcia. Jest nawet akcent z Polski, ale większość to Rosja i Czechy, czyli słowiańska uroda, co lubię najbardziej ;) Ja bym tam nie oponował w tym przypadku przeciw 4K :D
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Właśnie obejrzałem film "Jeździec znikąd"

SPOJLER

Jakość video bardzo dobra,w 1080p obraz trochę ponad przeciętną,ogólnie żyleta.
Trochę się jednak zawiodłem co do samego filmu.
Według mnie przereklamowany.
Depp wyglądał i grał podobnie jak w Piratach z Karaibów co trochę mnie denerwowało bo przecież to facet od tysiącu twarzach....
Fabuła również bez rewelacji,dużo naciąganych scenek i zbiegów okoliczności w tej samej sekundzie....
Disneyowska muzyka była jak zwykle wesoła ale trochę mnie to już irytuje, bo na siłę chce wywołać u widza poczucie humoru.
Walki również jak u Disneya bywa na ruszających się drabinach,kręcących beczkach itd.Chyba już z tego wyrosłem....
Ogólnie oglądałem ten film praktycznie bez emocji,cały czas z takim samem wyrazem twarzy.Zaśmiałem się może ze 3-4 razy.
Film trwa 2.5 godziny i przyznam szczerze że trochę się wynudziłem.
Końcowa scenka z pociągami troszeczkę mnie odmuliła ale ogólnie nie czułem że w końcu obejrzałem dobry film przygodowy.
Jak dla mnie średni z plusem (plus za kostiumy i scenografię).
 

moles

New member
Tak, to jedne z najlepszych stron, kręcone ze smakiem, jakością, jakością wszystkiego i wszystkich ;) Porządna selekcja i castingi, piękne zdjęcia. Jest nawet akcent z Polski, ale większość to Rosja i Czechy, czyli słowiańska uroda, co lubię najbardziej ;) Ja bym tam nie oponował w tym przypadku przeciw 4K :D

Erotomani:p hehe a widzieliście Fellucie w akcji?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Znamy znamy i jesteśmy wiernymi fanami i co roku od wielu lat oglądamy to wielkie święto :D
Ale fakt 2007 to jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy pokaz. To sa jako jedne z nielicznych - dzieła skończone - nie ma nic do poprawy ;)
 
Ostatnia edycja:

NormanES

New member
Mam takie pytanie. Trochę oderwane od rzeczywistości ale co tam. Czy ktoś z Was próbował wpychać do swoich sprzętów takie oto filmy??:
GODZILLA K-4 REMASTER WER.SPEC.PL HIT! (3548042555) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Wiem, że pewnych ograniczeń nie przeskoczymy, zwłaszcza chodzi mi tu o to telewizor.
Ale jestem ciekawy czy faktycznie można zauważyć różnicę pomiędzy tradycyjnym filmem na blu a tym oto powyżej. Wg mnie nie bardzo ale może macie inne doświadczenie.
 
Do góry