Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

[Raccoon]

New member
Bez reklam
armanig - dzięki :)

Ech życie, cała trylogia, w jednym ładnym pudełku i z napisami polskimi oraz lektorem.... 165 zł
Sama część trzecia, bez napisów i bez lektora... 179 zł
Słabo?

Ale czego się nie robi :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Panowie
Pytanie z 100 punktów.
Jaka jest najlepsza strona z teledyskami ale z DOBRYM HD.
Znalazłem stronę VEVO i szczerze powiem że jestem bardzo miło zaskoczony.
Na stronie VIMEO i YOUTUBE jest słaba jakość.
Zobaczcie ten teledysk - czy jakość nie jest wspaniała ?
Wrecking Ball - Miley Cyrus
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy wspaniala, to chyba za duzo powiedziane, ja takie okreslenia rezerwuje dla referencyjnych sciezek video,
ale wiecej jak bdb. to na pewno.
Powiedz lepiej ze Ci sie spodobalo mlode cialko Miley i tej jej kocie ruchy na lancuchu.

Z teledyskami wyglada to troche inaczej jak z filmami, nie zawsze krecone sa zgodnie z standartami
jakie sa juz od dawna przyjete w kinematografi, ale na szczescie od jakiegos czasu to sie zmienia na plus, przykladem jest wlasnie Twoj link. Popatrz na chomiku, ja kiedys kolekcjonowalem teledyski w HD.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
armanig - dzięki :)
Ech życie, cała trylogia, w jednym ładnym pudełku i z napisami polskimi oraz lektorem.... 165 zł
Sama część trzecia, bez napisów i bez lektora... 179 zł
Słabo?
Ale czego się nie robi :)

To mam cos specjalnego dla Ciebie, jak szalec to szalec ;)
Michael Bay Showcases Transformers Blu-ray Limited Edition - YouTube
Transformers 1-3 Unikatowa Edycja Nowa Blu-Ray (3617529097) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (sam chyba zapoluje na to)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
jeśli ktoś jeszcze nie oglądał to polecam film "Bogowie ulic" właśnie jestem po seansie. końcówka filmu na prawdę potrafi wzruszyć, jeśli nie to znaczy że ten ktoś jest zwyrodnialcem hehe:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wylaczylem film jak zobaczylem "zwiazane" i oblepione dzieci w szafie, co za debil rodzic pozwala zeby jego dziecko plakalo (bo trudno to nazwac gra aktorska) w jakims marnym filmie. Przeciez widac ze takie roczne dziecko jest wystraszone, po co to? Zeby scena dobrze wypadla w filmie? Nie toleruje takiej zenady. Jak Wiciu wylaczyl Pain&Gain, to ja wylaczylem tego gniota.
Przypomnialo mi to scene filmu z Sasha Baron, gdzie robil casting z wyrodnymi matkami.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
mało to filmów z takimi scenami a nawet gorszymi. Wiadomo ze to trochę szokujące, ale nie zmienia to faktu, że film dobry bynajmniej dla większości;). Takich filmów z podobnymi scenami jest cała masa;).

Oglądałem jeszcze wczoraj "Świat w płomieniach" fabuła identyczna jak w "Olimp w ogniu". Oglądając od razu porównywałem go do "Olimp w ogniu". Jak dla mnie filmy na bardzo podobnym poziomie i jak dla mnie małą przewaga dla "Świat w płomieniach" ocena może byłą by troszkę inna jak bym oglądał w odwrotnej kolejności:)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dlatego ja jestem przeciwnikiem wykorzystywania takich malych dzieci do "rozrywki", bo filmy to nic innego. Nalezy pamietac, ze to nie jest dokument, czy zycie codzienne w Afryce, a widowisko, z kamerami, swiatlami, ekipa i w koncu z aktorami. Robia to wszystko dla kasy, a ktos to dziecko musial wystraszyc zeby dobrze wypadlo.
No kto normalny kladzie roczne dziecko w ciemnej szafie, obklada go jakimis rekwizytami, odgrywa scene z nozem (tak wiem ze to rekwizyt), a na koncu straszy dziecko zeby plakalo do kamery. Trzeba byc debilem i tyle.
Mimo ze jestem wielkim milosnikiem filmow, to mam swiadomosc, ze gra aktorska to nic innego jak blaznowanie. Pomyslmy, dorosli ludzie odgrywaja scenki, placza, krzycza, tarzaja sie w blocie, przebieraja, robia cudaczne miny, potem chodza po czerwnonym dywanie jak pawie i sa traktowani jakby wynalezli lekarstwo na raka. W naszym swiecie uroslo to rangi superbohaterow, bo idzie za tym ogromna kasa, a potem mamy takie Cichopki i inne "gwiazdy" ktore radza jak zyc i co jesc. Przeciez to smieszne jest. Woody Allen kiedys cos podobnego powiedzial w wywiadzie i ja sie z tym zgadzam w 100% ;)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Uuu, armanig ciekawy post :) Niezależnie czy się ktoś zgadza czy nie - ciekawy. Ja się zgadzam, chociaż jestem ciut bardziej liberalny :) Ale generalnie jestem na tak :)

A ja w weekend obejrzałem 3 ciut starsze filmy.

Paranormal Activity - słaby. Niestraszny. Dla nastolatków.

Przetrwanie (z Liamem Neesonem) dobry, chociaż nie na max. notę.

Thor - mega, mega, mega miłe zaskoczenie. Jakoś nie mogłem się przekonać do filmów o superbohaterach, bo mnie odrzuciła bajeczka w postaci pierwszej trylogii o Spidermanie. Ale ostatnio same miłe rzeczy. Avengers, Thor, Iron Man, ostatni Spiderman. Tylko Green Lantern był rozczarowaniem. Bardzo fajnie zagrane filmy. Ani nie przesadzone, ani nie bajeczki dla dzieci. Udźwiękowienie fenomenalne, efekty wizualne to samo. Oglądałem znów z TVN HD. I znów obraz/dźwięk na maksymalną notę :) A w najbliższy piątek.... Captain America :)
PS. Chris Hemsworth nie wygląda na dobrego aktora, ale... nie trzeba wyglądać, żeby być :) Naprawdę facet super gra. A przecież wiadomo, że ciężko być wiarygodnym biegająć w trykotach, pelerynach i udawać nieśmiertelnika. Jemu się udaje :) Bardzo pozytywny gość :)
 
Do góry