Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Henry

Active member
Bez reklam
Obraz jak z kreskówki...Widzę Henio że trochę śledzisz polskie kino :wink:

Lubię niektóre polskie filmy bo są dobre, a są dobre bo są ......polskie :D
Akurat na ten film czekam, sporo o nim słyszałem w trakcie produkcji, poza tym grają tam ludzie, których bardzo lubię i szanuję za wkład w polską scenę muzyczną, jak choćby Brylewski.
Z jego muzą dorastałem, Kryzys, Izrael, Armia, Falarek i cała masa innych projektów :)


Na ten film czeka chyba większość osób.Hardy jednak trochę musi jeszcze popracować nad tym akcentem...;)

Film może być niezły, a co do akcentu, to trochę mnie rozśmiesza, że próbują mówić po angielsku z ruskim akcentem, gdzie cały film jest anglojęzyczny.
Bardziej naturalnie by to brzmiało gdyby mówili normalnie ;)
 

eedviking

Banned
W końcu P. Gówno ujrzy światło dzienne. ;)

Polecam dobry dramat kryminalny prod holenderskiej. Naprawdę dobry.
[youtube]BO6CQv8CGEY[/youtube]

Smaku dodaje obraz czarno-biały

Wolf-film-policier-640x383.jpg
 
Ostatnia edycja:

venom200

Member
Z.polskich filmów są perełki które można oglądać raz na.tydzień :)
Na szybko czołówka to Poranek Kojota, Sexmisja, czy Kargule
Ciekawe jak wypadnie przy tym polskie gówno

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Everly (2014) - IMDb
Dla mnie to było połączenie "Maczety"/"Sin City" (trochę nierealnych scen,ale nie aż tak bardzo jak w tych filmach),"Adrenaliny" (dzwoniący co jakiś czas telefon z dziwnym dzwonkiem),"Lucy" (kobieta w roli głównej rozwalająca między innymi azjatów),"John Wick" (goście w garniakach,bardzo dobry montaż,długie kadry nietrzęsącej się kamery,co było dla mnie największym plusem,bo to jak zmontowali sceny w "Uprowadzonej 3" to po prostu porażka.Dodatkowo dużo krwi).
Ogólnie film jest trochę kiczowaty z prostą fabułą (w pewnym zamierzeniu),ale mi się nawet podobało.Czuć było trochę stary klimat akcyjniaków :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Everly (2014) - IMDb
Dla mnie to było połączenie "Maczety"/"Sin City" (trochę nierealnych scen,ale nie aż tak bardzo jak w tych filmach),"Adrenaliny" (dzwoniący co jakiś czas telefon z dziwnym dzwonkiem),"Lucy" (kobieta w roli głównej rozwalająca między innymi azjatów),"John Wick" (goście w garniakach,bardzo dobry montaż,długie kadry nietrzęsącej się kamery,co było dla mnie największym plusem,bo to jak zmontowali sceny w "Uprowadzonej 3" to po prostu porażka.Dodatkowo dużo krwi).
Ogólnie film jest trochę kiczowaty z prostą fabułą (w pewnym zamierzeniu),ale mi się nawet podobało.Czuć było trochę stary klimat akcyjniaków :)

Trzeba będzie poczekać aż będzie w C+ lub HBO, za to TED 2 czuje że będzie super :)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Caparzo,jakie lubisz komedie ? :) Osobiście trawię dużo gatunków humoru...


Dzisiaj poszedł mały maraton :wink:

Glupi i glupszy bardziej (2014) - IMDb
Gorszy od poprzedniej części.Sporo cienkich żartów,jednak były także takie przy których się uśmiałem...:)

The Atticus Institute (2015) - IMDb
Bez rewelacji.Trochę sie wynudziłem.Miałem wrażenie że oglądam program z retrospekcjami na Discovery,gdzie większość to i tak ściema...Straszne to to w ogóle nie było...

Najlepszy film dzisiejszego dnia polecił mi bracholek :)
Wolf (2013) - IMDb
Bardzo dobry i mocny dramat kryminalny z domieszką sporu.Mało znana produkcja,jednak godna obejrzenia.Dodatkowo tak jak Edi pisał,czarno-biały kolor dodawał klimatu :)
Trailer dla przypomnienia :
https://www.youtube.com/watch?v=BO6CQv8CGEY&app=desktop&persist_app=1&client=mv-google&hl=pl&gl=PL

P.S
Ciekawe co się stało w szatni...:)
 

eedviking

Banned
Najlepszy film dzisiejszego dnia polecił mi bracholek :)
Wolf (2013) - IMDb
Bardzo dobry i mocny dramat kryminalny z domieszką sporu.Mało znana produkcja,jednak godna obejrzenia.Dodatkowo tak jak Edi pisał,czarno-biały kolor dodawał klimatu :)
Trailer dla przypomnienia :
https://www.youtube.com/watch?v=BO6CQv8CGEY&app=desktop&persist_app=1&client=mv-google&hl=pl&gl=PL

P.S
Ciekawe co się stało w szatni...:)

No właśnie, jednak ojciec się pokazał podczas walki. Oczywiście polski akcent też był. ;)

Jedną ze śmieszniejszych czarnych komedii, jest ten serial Lilyhammer. Mafiozo prostuje norweską poprawność. Są trzy sezony, w roli głównej Steven Van Zandt, znany z Rodziny Soprano. :D;)
Dla przypomnienia:
https://www.youtube.com/watch?v=xmmYmLlPzGU
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Caparzo,jakie lubisz komedie ? :) Osobiście trawię dużo gatunków humoru...


Dzisiaj poszedł mały maraton :wink:

Glupi i glupszy bardziej (2014) - IMDb
Gorszy od poprzedniej części.Sporo cienkich żartów,jednak były także takie przy których się uśmiałem...:)

Przez ostatnie kilka lat zvtego całego syfu co powstaje, dobrze bawiłem się na kac w vegas 1 i 2. Ale było to w kinie i ze znajomymi ;)
Generalnie komedie mnie nie bawią bo to wszystko jest sztuczne i obludne. Bardziej bawią mnie glupoty w filmach jak np ostatni gone girl czy pracownik z castoramy ;)
Bardziej płacze ze śmiechu grając w gta online z osobami z grupy o 1 w nocy, kiedy jest nas z 10. Lepszej komedii nigdy nie będzie
 
Do góry