Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

gerus6

Active member
Bez reklam
Długo czekałem na filmy "Miasto44" "Furia" "Snajper"


"Miasto44" trzeba bronić Polską kinematografię, film oczywiście potrzebny, ale nie chcę oglądać
w takim filmie bohaterów z kaloryferami (scena w saunie) nikt tak wtedy nie wyglądał, nie chcę oglądać jak czołg strzela z lufy do dziewczyny (to jest bzdura, dodatkowo po strzale jeszcze żyła ;))
Jednak szkoły powinny iść na ten film, co do zakupu na blu-ray tak za 25zł można kupić.

"Furia" myślałem będzie nr1 do zakupu i by był gdyby nie ostatnia scena (walka) takie głupoty to sobie mogą kręcić w Hobbicie czy Kpt Ameryka,
oglądając ostatnią scenę właściwie przypomniał mi się film który wyświetlano w kinie, w filmie "Bękarty wojny", tylko tam taki film pasował idealnie.
Dobrze, że już nie kupuję blu-ray w ciemno bo by był na półce, a tak nie mam zamiaru go kupować.


"Snajper" jak ktoś lubi takie filmy to pozycja obowiązkowa, oczywiście jest jeden duży minus tzn sztuczne dziecko (właściwie w Gladiatorze też widać butle z gazem i da się z tym żyć ;))
Jeszcze dodam, że główny bohater był w Polsce promować swoją książkę.
Dzisiaj jest rocznica.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Długo czekałem na filmy "Miasto44" "Furia" "Snajper"


"Miasto44" trzeba bronić Polską kinematografię, film oczywiście potrzebny, ale nie chcę oglądać
w takim filmie bohaterów z kaloryferami (scena w saunie) nikt tak wtedy nie wyglądał, nie chcę oglądać jak czołg strzela z lufy do dziewczyny (to jest bzdura, dodatkowo po strzale jeszcze żyła ;))
Jednak szkoły powinny iść na ten film, co do zakupu na blu-ray tak za 25zł można kupić.

"Furia" myślałem będzie nr1 do zakupu i by był gdyby nie ostatnia scena (walka) takie głupoty to sobie mogą kręcić w Hobbicie czy Kpt Ameryka,
oglądając ostatnią scenę właściwie przypomniał mi się film który wyświetlano w kinie, w filmie "Bękarty wojny", tylko tam taki film pasował idealnie.
Dobrze, że już nie kupuję blu-ray w ciemno bo by był na półce, a tak nie mam zamiaru go kupować.


"Snajper" jak ktoś lubi takie filmy to pozycja obowiązkowa, oczywiście jest jeden duży minus tzn sztuczne dziecko (właściwie w Gladiatorze też widać butle z gazem i da się z tym żyć ;))
Jeszcze dodam, że główny bohater był w Polsce promować swoją książkę.
Dzisiaj jest rocznica.

Odnośnie sceny z czołgiem to faktycznie było to nie potrzebne i na wyrost... ale generalnie film trzeba promować bo wart jest tego patrząc na nasze niektóre inne produkcje..


Choć od wczoraj jeszcze jeden trailer mi się podoba :)


http://sport.tvp.pl/18684753/polska...h-sekundach-ratuje-polakow?source_id=18684753
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Również nie widzę za bardzo na wojnie dzisiejszych dzieci Facebook'a.Pomijając już odwagę,wydaje mi się że po prostu dużo osób ma w d..pie Polskę i raczej nie chciałaby walczyć w pierwszych szeregach...

Gerus,w "Miasto 44" zarysy mięśni na brzuchu tych gości przy wadze około 70 kg i 35 cm w łapce,to nie jest większy problem...Co innego jakby mieli kaloryfer przy 90 kg...
Scena z czołgiem,który strzelił prosto w laskę,która była po tym w jednym kawałka,to rzeczywiście przegięcie..

Co do "Fury" - końcowa walka z czołgiem również ostro przegięta.Pisałem niedawno o tym...

"Snajpera" jeszcze nie widziałem.Czekam na jakość HD...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja od siebie jeszcze dodam, że cieszę się że są ludzie którzy chcą w tej kwestii rozmawiać tj. PW bo to oznacza że jeszcze z nami jest dobrze, że pamiętamy o historii bez względu czy to Powstanie było słuszne na 100% czy też nie koniecznie... ale było i nikt tego nie zmieni i trzeba tych młodych ludzi szanować którzy nie mieli nic wspólnego z żołnierzami, a którzy chcieli żyć wtedy w innym świecie niż to co mieli na co dzień.
Boli tylko to, że młodzi ludzie nie wszyscy teraz potrafią zrozumieć tego faktu, bo żyją w zupełnie innym świecie, gdzie są inne priorytety niż te które mieli wtedy Ci "żołnierze" walczący o Warszawę.
Kiedy bywało że z pistoletem czy z karabinem szli na czołgi...
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Walił z czołgu ok, nie wiemy czym, w sensie jakim rodzajem uzbrojenia. Trafiając obok, ciśnienie rozerwało by laskę. Ale to tylko film ;) przynajmniej są emocje ;)

Snajper i sztuczne dziecko hmm, ta lalka rusza przecież palcami? A może jest tak jak z niezniczalni 3, to co wyciekło jest okrojone i popsute? zobaczymy ;)

Furia i ost. scena. Niewiem czemu czepiliście sie tej sceny? Czy nie mogło by tak być?? Dlaczego?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Furia jest dobra, ale pompatyczna i oderwana od rzeczywistości.
Ostatnia scena, to czysta abstrakcja, a czy realna? Nie mi to oceniać, dla mnie naciągana. Za to scena w kamienicy świetna.
 

eedviking

Banned
Walił z czołgu ok, nie wiemy czym, w sensie jakim rodzajem uzbrojenia. Trafiając obok, ciśnienie rozerwało by laskę. Ale to tylko film ;) przynajmniej są emocje ;)

Snajper i sztuczne dziecko hmm, ta lalka rusza przecież palcami? A może jest tak jak z niezniczalni 3, to co wyciekło jest okrojone i popsute? zobaczymy ;)

Furia i ost. scena. Niewiem czemu czepiliście sie tej sceny? Czy nie mogło by tak być?? Dlaczego?

Wystarczył by jeden lut z p-panc. i po ptokach.
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Walił z czołgu ok, nie wiemy czym, w sensie jakim rodzajem uzbrojenia. Trafiając obok, ciśnienie rozerwało by laskę. Ale to tylko film ;) przynajmniej są emocje ;)

Snajper i sztuczne dziecko hmm, ta lalka rusza przecież palcami? A może jest tak jak z niezniczalni 3, to co wyciekło jest okrojone i popsute? zobaczymy ;)

Furia i ost. scena. Niewiem czemu czepiliście sie tej sceny? Czy nie mogło by tak być?? Dlaczego?
Tak rusza palcami ;) niestety w takim filmie to jest duży błąd (ale i tak film dobry)
Co do filmu Furia oczywiście, że tak mogło być, gdyby tych 300 (może więcej) niemieckich żołnierzy było ślepych ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
W "Furii" ten czołg,wrogowie przecież mogli spokojnie obejść,ba,nawet wejść na niego (czołg nie jeździł) a wszyscy od niego uciekali...(z tego co pamiętam amerykaniec zaczął nawalać z karabinku w czołgu dopiero po dłuższym czasie).
Dodatkowo Niemcy użyli panzerfoust'a aby uderzyć w czołg,również po jakimś czasie...bo przecież musiała być akcja :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Czepiacie się szczegółów ;)
Amerykański czołg, amerykański film i tak miało być :D:mrgreen:
Mi ogólnie, jako całość film się podobał ....
btw. po serii Szybkich.... nic mnie już nie zadziwi, tam poziom kitu na 1 klatkę jest najwyższy ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Kolejne części "Szybkich" są robione pod coraz to młodszą widownię...
Niedługo z Księżyca będą skakać :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Nie no, Mamuś to bardzo ważna Instytucja, trzeba o nią dbać, opiekunka do dzieci jest dużo droższa :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Trochę więcej o "Jurassic World" (szkoda że te efekty w dzisiejszych czasach już nie robią wrażenia).

[youtube]8XxFq6-bMPg[/youtube]

Braciak,wczoraj zaliczyłem 2 części ruskiego "Bumer". Dwójka bardziej mi się podobała.W dodatku grała tam laska z ładną naturalną urodą ;)
http://s10.postimg.org/epq06lyt3/image.jpg
 
Do góry