Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

eedviking

Banned
Everly zaliczony. Połączenie Kill Bill i John Wick w spódnicy, fabuła płytka, ale rozpierducha konkretna. Da się obejrzeć. ;)
[youtube]jCWXWgg5H9g[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Everly zaliczony. Połączenie Kill Bill i John Wick w spódnicy, fabuła płytka, ale rozpierducha konkretna. Da się obejrzeć. ;)
https://www.youtube.com/watch?v=jCWXWgg5H9g

Generalnie film na raz do obejrzenia wg Ciebie ?


A to oglądałeś ?


#dziejesiewkulturze: Codzienna dawka informacji popkulturalnych 28.01.15 [WIDEO] - Film - WP.PL


Jak dla mnie dobra wiadomość jakby to się potwierdziło, bo H. Ford bardzo go lubię ale to już jest dziadek i do roli sławnego archeologa niestety już nie pasuje...
 

eedviking

Banned
Większość filmów jest na raz, niektóre nawet na raz się nie nadają.
Ad. artykułu, mnie już się nie chce oglądać Indiany w nowej odsłonie, tamta seria była bardzo fajna i tak niech zostanie. ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Everly zaliczony. Połączenie Kill Bill i John Wick w spódnicy, fabuła płytka, ale rozpierducha konkretna. Da się obejrzeć. ;)

Salmę mam już na celowniku :D;-)

Stara seria myślę że jest nie do pobicia...

Również jestem za tym aby nie tykać niektórych klasyków.Jednak jak już mają robić nową wersję,to wydaje mi się że Chris Pratt jest dobrym wyborem.Jakoś go polubiłem po "Strażnikach Galaktyki"...Pasuje do niego lekka dawka humoru,jak to było w przypadku Indiany...:wink:

Nowy thriller :
[youtube]A8p4J75bWXs[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida a to oglądałeś, da się to obejrzeć, a w szczególności troszkę starsze dzieciaki? Chrześniaki moje lubią takie klimaty..

"Króla Skorpiona" widziałem tylko pierwszą i drugą część.Po dwójce już mi styknęło ;)
Zarzuć im możne jakąś "Mumię","Indiana Jones","Skarb Narodów" czy choćby "Książę Persji: Piaski czasu" (jak nie widzieli) ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
"Króla Skorpiona" widziałem tylko pierwszą i drugą część.Po dwójce już mi styknęło ;)
Zarzuć im możne jakąś "Mumię","Indiana Jones","Skarb Narodów" czy choćby "Książę Persji: Piaski czasu" (jak nie widzieli) ;)


Wszystkie te pozycje mam, powiem szczerze że i król skorpion też mam wszystkie części ze względu właśnie na tych moich młokosów - a Mumię powiem szczerze sam lubię :) i mam wszystkie trzy części nieźle się przy nich bawię .... jak bardzo będą męczyć to najwyżej na dvd kupię - dzieciakom ciężko odmówić :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wszystkie te pozycje mam, powiem szczerze że i król skorpion też mam wszystkie części ze względu właśnie na tych moich młokosów - a Mumię powiem szczerze sam lubię :) i mam wszystkie trzy części nieźle się przy nich bawię .... jak bardzo będą męczyć to najwyżej na dvd kupię - dzieciakom ciężko odmówić :)

To może "Lara Croft". Też jest klimat zagadek...;)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Witam. Bardzo rzadki moment, wprawie cała forumowa mafia zalogowała się :popcorn:
"Piramida", Ojcze nasz, niech światło Twoje padnie na nas, mam pytanko. Nie chcę się mi grzebać w tym wątku. Podpowiedz , jak nazywa się ten film z Waltz"em? Zwariowanego naukowca on tam gra. Please.
 
Do góry