Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Henry

Active member
Bez reklam
Człowieku Wielu Imion....:D:mrgreen:
obejrzałem wczoraj ten niby fabularyzowany horror z Henrym w roli głównej, trochę przysypiałem, taki sobie ;)
A dzisiaj z dzieciakami w końcu udało mi się obejrzeć Kapitana Hamerykę, lepszy od 1-szej części, chłopakom się podobał, czyli wiadomo jaki jest target dla tych filmów z super chłopakami w rajtkach ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
obejrzałem wczoraj ten niby fabularyzowany horror z Henrym w roli głównej, trochę przysypiałem, taki sobie ;)

Widzę że śledzisz to co piszę :DJeszcze nie widziałem tego filmu,ale na dniach zaliczę...;-)

A dzisiaj z dzieciakami w końcu udało mi się obejrzeć Kapitana Hamerykę, lepszy od 1-szej części, chłopakom się podobał, czyli wiadomo jaki jest target dla tych filmów z super chłopakami w rajtkach ;)

Bo Twoi synowie już za młodu znają się na kinie.Dwójka dużo lepsza od części pierwszej :D;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Rozmiem, że jedną z nich będzie nagły przypływ gotówki, drugą, że nie będę się mógł opędzić od ...:D:mrgreen:
A tę trzecią możemy wspólnie skonsumować :mrgreen:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mogę Ci dać taką plagę że będziesz cały czas piękny,młody i ruchliwy :D;)
Na wspólne konsumpcje to jeszcze za wcześnie... :mrgreen:;)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Dziś zaliczylem:

Blu Zaplątani Disneya rewelacja. Kraina lodu lepsza tylko w kategorii Piosenki. Reszta w Zaplatanych wygrywa. Polecam. Chyba sobie sciagne z zachodu wersję 3d. W Polsce niestety tylko 2d wyszło...

Chce się żyć (nareszcie)! Mocna historia, mocna muzyka, mocne role. Film jednak nie idealny. Niepotrzebny wątek cyckow i kilka dluzyzn.

Swiezutki blu ze steelbooka Lucy i... jednak rozczarowanie. Obraz i dźwięk referencyjny. Fabuła.... miałka. Szkoda pozbywać się steela ale zobaczymy jak będzie za kilka dni. Na razie nie mam ochoty na ponowny seans...
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zaplątani Disneya rewelacja.

Mi też się podobało.Bonus który podawałem widziałeś ? ;)

Swiezutki blu ze steelbooka Lucy i... jednak rozczarowanie. Obraz i dźwięk referencyjny. Fabuła.... miałka. Szkoda pozbywać się steela ale zobaczymy jak będzie za kilka dni. Na razie nie mam ochoty na ponowny seans...

Pamiętam że obraz był jeden z najlepszych jakie widziałem....ale i tak już pewnie nie wrócę do tego filmu,chyba że przez przypadek...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak to właśnie wygląda, czterech różnych lektorów i cztery tłumaczenia ;)
Kogo wybieracie, pytanie retoryczne :)

[youtube]7wxZlfExLJc[/youtube]
 
Ostatnia edycja:
Do góry