Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Przez ostatnie kilka lat zvtego całego syfu co powstaje, dobrze bawiłem się na kac w vegas 1 i 2. Ale było to w kinie i ze znajomymi ;)
Generalnie komedie mnie nie bawią bo to wszystko jest sztuczne i obludne. Bardziej bawią mnie glupoty w filmach jak np ostatni gone girl czy pracownik z castoramy ;)
Bardziej płacze ze śmiechu grając w gta online z osobami z grupy o 1 w nocy, kiedy jest nas z 10. Lepszej komedii nigdy nie będzie

A francuskie albo stare polskie komedie lubisz ? :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Stare polskie komedie hmmm np Nie Lubie Poniedziałku jest super, coś starszego ?? Wiadomo Franek Dolas tylko tego tyle już w koło leci że mi się trochę przejadło. Kargule też często puszczani więc troche przejedzone ;)
Bawi mnie też Kiler, Seksmisja czy Nic śmiesznego więcej nie pamiętam ;)
Z francuskich ?? hm Kapuśniaczek hehe
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Stare polskie komedie hmmm np Nie Lubie Poniedziałku jest super, coś starszego ?? Wiadomo Franek Dolas tylko tego tyle już w koło leci że mi się trochę przejadło. Kargule też często puszczani więc troche przejedzone ;)
Bawi mnie też Kiler, Seksmisja czy Nic śmiesznego więcej nie pamiętam ;)
Z francuskich ?? hm Kapuśniaczek hehe

A już myślałem że cienko u Ciebie z poczuciem humoru :grin::wink:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Z seriali mam jeszcze zamiar odświeżyć sobie "Miami Vice" - widoki i muzyka są chyba najbardziej charakterystyczne dla lat 80-tych w serialach (lat które darzę największym sentymentem :cool:).
Ciekawy jestem jak serial przetrwał próbę czasu...:wink:

[youtube]_UmOY6ek_Y4[/youtube]
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ziarno Prawdy obejrzany. Całkiem niezły, a bardzo dobry jak na kryminał produkcji polskiej.
Film utrzymany w klimacie książki Miłoszewskiego.
Spokojnie mogę polecić. :)

Edziu, w odniesieniu do wersji papierowej, to całkiem udana ekranizacja, bliska oryginałowi, ale książkę przeczytaj :)
Taka ciekawostka, głosu żonie Szackiego udzieliła Pani Prokurator Szacka z bardzo nieudanej pierwszej ekranizacji- Uwikłanie .

@Piramida, był ten trailer? Z chęcią obejrzę ten film, dobrze się zapowiada ;)
[youtube]CbXWQv9IW84[/youtube]

i jeszcze jeden ciekawy polski film
[youtube]KxRe2yujkzs[/youtube]
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja skończyłem właśnie miasto 44. Jedno jest pewne, wojna ryje beret. Dzisiejsza młodzież płakała by i sikała w gacie gdyby taka sytuacja była. Wiadomo scena z tymi latającymi kulami wkoło "tej dwójki" to w tym czasie lepiej do wc wyjść, ale reszta jest w miare ok.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jestem po objerzeniu filmu Miasto 44 naprawdę jak dla mnie fajny film jeden z lepszych jeśli chodzi o rodzime produkcje - oczywiście dla mnie. Kilka fajnych scen jest i myślę że wielu osobom może się spodobać. Pod względem technicznym to ja oglądałem na dvd ale jest spoko...
Zawsze jak jest rocznica Powstania ewentualnie coś oglądam jakieś filmy dotyczące odwagi tych młodych ludzi to ciągle nasuwa mi się pytanie - czy jednak warto było ??? Choć niewątpliwie jest w środku człowieka duma że byli tacy młodzi ludzie którzy walczyli o to żeby teraz można było normalnie funkcjonować.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
hehe dziwne że czasem się ogląda te same filmy w ten sam dzień i przezywa jakieś tam emocje.
Wyobraź sobie dzisiejsza młodzież i wojne .... oni by walczyli ?? please.....

W filmie jest klimat, widać co się dzieje po drugiej stronie, czyli innej niż atakująca i to u zwykłych ludzi a nie marines, sealsów itp super snajperów. Większość się pewnie spodziewała czegoś takiego dlatego negatywnie podchodzą do filmu i stawiają gówniane oceny. Myśleli ze zbierze się grupa jak w Rayanie i będzie naprawiać niemców.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
hehe dziwne że czasem się ogląda te same filmy w ten sam dzień i przezywa jakieś tam emocje.
Wyobraź sobie dzisiejsza młodzież i wojne .... oni by walczyli ?? please.....

W filmie jest klimat, widać co się dzieje po drugiej stronie, czyli innej niż atakująca i to u zwykłych ludzi a nie marines, sealsów itp super snajperów. Większość się pewnie spodziewała czegoś takiego dlatego negatywnie podchodzą do filmu i stawiają gówniane oceny. Myśleli ze zbierze się grupa jak w Rayanie i będzie naprawiać niemców.

Zgadza się, jest kilka scen gdzie emocje są jak się ogląda i klimat Powstania jest pokazany i ta ostatnia scena z mostem - świetna... a tym bardziej, że tak jak wspomniałeś walczą to zwykli ludzie których ciężko nazwać żołnierzami...
Dzisiejsza młodzież to wiesz uważają że wolność to w lotto się wygrywa- oczywiście nie wszyscy bo byłoby to niesprawiedliwe podejście..
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Oczywiście że nie wrzuca się wszystkich do jednego wora. Ja mówie o takich mendach spod sklepu, co czasem jakiś telefon zwiną, torebkę ukradną co nie mają perspektywy bo lepiej z kolegami na murku siedzieć i obmyślać co by tu ukraść ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Oczywiście że nie wrzuca się wszystkich do jednego wora. Ja mówie o takich mendach spod sklepu, co czasem jakiś telefon zwiną, torebkę ukradną co nie mają perspektywy bo lepiej z kolegami na murku siedzieć i obmyślać co by tu ukraść ;)

Myślę, że nie tylko tacy mają odmienne zdanie niż Twoje czy moje... W stosunku do PW,,,
 
Do góry