Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Czy w filmie było o tym ,że rząd kiedy dowiedział się o jego pedrylstwie, cofnął mu wszystkie prawa w wyniku czego się powiesił?

W końcowych napisach,było coś wspomniane o tym że popełnił samobójstwo.
Jego biografię znam pi razy oko_Odpowiadałem tylko Lolkowi na temat Polaków...;-)
 

eedviking

Banned
Od kilku dni zaczynam badać temat seriali,ponieważ niestety baaaaaaardzo długo się nimi nie interesowałem....Widzę że przed rokiem 2000,oprócz seriali komediowych,z tych bardziej popularnych nie było tego zbyt dużo - "Twin Peaks","Z Archiwum X","Rodziana Soprano" - czyli to,co prawie każdy oglądał.Oczywiście były także seriale do których mam sentyment,typu "Policjanci z Miami".Jednak coś mi się wydaje,że dzisiaj,oprócz świetnej muzyki,mogłoby już nie być tak pięknie...
Z kolei po roku 2000 zaczęła się masówka seriali i widzę że ta masówka jest na naprawdę wysokim poziomie...
Teraz zobaczcie,że sprawa ma się zupełnie odwrotnie niż w przypadku filmów.Najwięcej dobrych seriali jest po roku 2000 a z kolei najwięcej dobrych filmów było przed tym rokiem...
Teraz oglądam serial "Gomorra"Jako że lubię klimaty kryminalno/gangsterskie chciałem wziąć się później za "Prawo ulicy".Przeczytałem jednak,że w wakacje mają wypuścić wersję HD,więc poczekam i chyba zarzucę sobie "Breaking Bad".Jak tam ten serial :)

Jak nie widziałeś, to po Gomorra, zobacz
Sons of Anarchy, przypadnie Ci do gustu. :D;)
363467-sons-of-anarchy-un-final-mortel-pour-620x0-1.jpg
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Hehe. Bojkotowac fajny film, bo za malo w nim Polakow. Dobre!
Polscy lotnicy DOSLOWNIE URATOWALI GB, a nie zaproszono ich nawet na parade zwyciestwa*. Czy w zwiazku z tym powinnismy bojkotujac kinematografie, rezygnowac z kultury, czy poznawania historii o ktorej najwiecej do powiedzenia maja "zaklamancy" z UK? A moze z szabelka na plakaty? Hej, hej ulani, malowane dzieci!

* - Ktos jednak po latach potrafil uderzyc sie w piersi
http://www.channel4.com/programmes/the-untold-battle-of-britain
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zapraszam na Everest. Kulisy tragedii , oraz widoki. http://everestavalanchetragedy.com/

Fajne.Potem się pobawię :D

Bilety miałem za friko. :D:wink:

Taaaaa,jaaaaasne.W wiadomościach mówili że jakiś badwiking :D wykupił wszystkie bilety w sali, aby mu ludzie nie przeszkadzali piciem,jedzeniem i aby miał lepszą akustykę.Podobno jednak znalazł się jakiś facet,który już wcześniej kupił bilet.Nie chciał oddać... więc badviking go pobił,po czym zrzucił z ruchomych schodów... :mrgreen::grin::wink:

Ale jednak film biograficzny widnieje na liście najlepszych z 2014 r :D;-)

Jak nie widziałeś, to po Gomorra, zobacz Sons of Anarchy, przypadnie Ci do gustu. :grin:;-)

Wczoraj przeglądając fora,ten serial rzucił mi się już 3 czy 4 razy w oczy.Będę go miał na uwadze.
Braciak,Ty widziałeś "Breaking Bad" lub "The Wire" ?
 

eedviking

Banned
Widziałem chemika(Breaking Bad) , dwa sezony i dwa odcinki 3 sezonu. Najlepszy pierwszy sezon. Jak dla mnie SoA lepszy i brutalności doza większa. :D

Braciak, cytuj dobrze gazety, nie pobity, tylko przepity, bo to byłeś Ty , ten drugi w kinie. Nie zrzucił ze schodów, tylko schody zaczęły się , jak skończyła się zawartość butelki. :D :mrgreen:;)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Hehe. Bojkotowac fajny film, bo za malo w nim Polakow. Dobre!
Polscy lotnicy DOSLOWNIE URATOWALI GB, a nie zaproszono ich nawet na parade zwyciestwa*. Czy w zwiazku z tym powinnismy bojkotujac kinematografie, rezygnowac z kultury, czy poznawania historii o ktorej najwiecej do powiedzenia maja "zaklamancy" z UK? A moze z szabelka na plakaty? Hej, hej ulani, malowane dzieci!

* - Ktos jednak po latach potrafil uderzyc sie w piersi
The Untold Battle of Britain - Channel 4

Ale to jest moja sprawa czy dany film kupię czy też nie i z jakich powodów to robię... Nikomu nie zabraniam iść do kina na ten film czy kupować film jak już pojawi się w sklepie... To się nazywa demokracja..
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Widziałem chemika(Breaking Bad) , dwa sezony i dwa odcinki 3 sezonu. Najlepszy pierwszy sezon.

Sir Anthony Hopkins tez widzial i tak go wzielo, ze obejzal wszystkie sezony ciurkiem, po czym zadzwonil do aktora odgrywajacego glowna role z gratulacjami i wyrazeami uznania za jego gre aktorska.
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Ale to jest moja sprawa czy dany film kupię czy też nie i z jakich powodów to robię... Nikomu nie zabraniam iść do kina na ten film czy kupować film jak już pojawi się w sklepie... To się nazywa demokracja..
Demokracja nie jest wolnoscia do oglaszania swiatu o "swoich sprawach, czy powodach".
Demokracja nie usprawiedliwia, ani nie nadaje bezmyslnosci, czy glupocie powagi. Do napisania czegos idiotycznego niepotrzebna jest demokracja, wystarczy nauka pisania.
Moze w przyszlosci, celebruj powszechne szkolnictwo, zamiast naduzywania tego terminu. Wszyscy czytelnicy z pewnoscia to docenia.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem jak jest. Jeszcze nie wyszedlem z sezonu 1. Polegalbym na opinii eedvikinga. Ot wrzucilem "ciekawostke"
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Demokracja nie jest wolnoscia do oglaszania swiatu o "swoich sprawach, czy powodach".
Demokracja nie usprawiedliwia, ani nie nadaje bezmyslnosci, czy glupocie powagi. Do napisania czegos idiotycznego niepotrzebna jest demokracja, wystarczy nauka pisania.
Moze w przyszlosci, celebruj powszechne szkolnictwo, zamiast naduzywania tego terminu. Wszyscy czytelnicy z pewnoscia to docenia.

Ja jednak przy swoim zdaniu zostanę. Dla mnie wolność słowa to jest demokracja. A nie będę dyskutował bo nie miejsce i nie czas o tym dyskutować.
 

eedviking

Banned
To dobry pomysł.Przy pierwszej i drugiej butelce przypominają mi się niektóre wydarzenia...
Po następnych flaszkach,znowu nic nie pamiętam...:mrgreen::wink:

...to co?...napijmy się! :D Znów kupimy alkohol , przedstawiając się z imienia i nazwiska, bo my nie jesteśmy anonimowymi alkoholikami. :D:mrgreen:;)

Co do chemika, syn opierdzielił całość, podobało mu się i namawia mnie do kontynuacji, bo później jest coraz ciekawiej. Jego słowa: Najlepszy serial, jaki widziałem. :D;)

@Bubafat - masz rację demokracja to piękny płaszczyk niewolnictwa i wyzysku w połączeniu z kapitalizmem daje hybrydę. :mrgreen:;). :D;) Pierwszy sezon, to bardziej jako pilot całości będzie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Co do chemika, syn opierdzielił całość, podobało mu się i namawia mnie do kontynuacji, bo później jest coraz ciekawiej. Jego słowa: Najlepszy serial, jaki widziałem. :D;)

Dużo osób pisze że to serial wszechczasów ...No ale zobaczymy...
62 odcinki po 45 min.Oglądając jeden,czasami dwa odcinki dziennie,starczy na miesiąc z hakiem.
Według mnie odcinki po 45 min są bardzo dobrym rozwiązaniem,gdyż szybko się ogląda,a te które trwają 1 godzinę mogą się czasami dłużyć...
 
Do góry