Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Z wymienionych, widziałem tylko małpiszony.

Jak Ci się te małpy podobały ? Mi chyba jednak trochę mniej od "Genezy planety małp". W tamtej części było więcej emocji,ukazania dorastania i przywiązania do ludzi przez Ceasara ;-)

Mam jeszcze do zaliczenia "Gość", nie wiem co to, .

O "Gościu" już kiedyś razem pisaliśmy ;-)
Moim zdaniem do pewnego momentu jest ok.Później już coraz gorzej...

Jeszcze muszę tego Instalera zobaczyć, widziałem jakieś 30min i mam mieszane uczucia, ale to początek i nie ma co oceniać.

Na ten film czekam teraz najbardziej,ale tylko w 1080p i od razu całość ;-)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Skoro fani klubu Everton juz o tym wiedza, szkoda aby fani Sylwka byli w tyle. Dzisiaj w przerwie meczu Stallone krecil scene na plycie boiska klubu. Nie przynioslo to wprawdzie szczescia zespolowi, ktory przegral u siebie 6:3, ale moze fani S.Stallone beda zadowoleni z informacji, ze zobacza w przyszlym roku 7 wcielenie Rockyego Balboa w filmie "Creed", w ktorym bedzie on trenerem swojego wnuczka - Adonisa Creeda. Kojarzycie nazwisko Apollo Creed? Ja juz szykuje chusteczki do nosa ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jak Ci się te małpy podobały ? Mi chyba jednak trochę mniej od "Genezy planety małp". W tamtej części było więcej emocji,ukazania dorastania i przywiązania do ludzi przez Ceasara ;-)

Geneza ma fajniejszy klimat, bardziej mroczny ;)

O "Gościu" już kiedyś razem pisaliśmy ;-)
Moim zdaniem do pewnego momentu jest ok.Później już coraz gorzej...
hamerykańska popelina :D

A tak przy okazji odświeżyłem sobie Wroga.... z Vincentem, kiedyś oglądałem na DVD, wydanie BR technicznie - miazga (oczywiście pozytywnie), o samym filmie nie ma co już pochwał wypisywać, klasa sama w sobie, film oglądany nawet kolejny raz nie pozwala się nudzić ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
ale moze fani S.Stallone beda zadowoleni z informacji, ze zobacza w przyszlym roku 7 wcielenie Rockyego Balboa w filmie "Creed", w ktorym bedzie on trenerem swojego wnuczka - Adonisa Creeda. Kojarzycie nazwisko Apollo Creed? Ja juz szykuje chusteczki do nosa ;)

To już wiemy.Dodatkowo podobno Sylwek ma być tam chory na raka...co trochę dziwnie odbieram...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak Ci się te małpy podobały ? Mi chyba jednak trochę mniej od "Genezy planety małp". W tamtej części było więcej emocji,ukazania dorastania i przywiązania do ludzi prze Ceasara ;-)

Jakoś tak bez większych rewelacji, nie pamiętam już emocji po seansie ;)

O "Gościu" już kiedyś razem pisaliśmy ;-)
Moim zdaniem do pewnego momentu jest ok.Później już coraz gorzej...

Nie pamiętam, to może oglądałem? ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jakoś tak bez większych rewelacji, nie pamiętam już emocji po seansie ;)

Jak pamięć i emocje po filmie długo się nie utrzymują,to znaczy że film dla tej osoby nie był rewelacyjny ;-)

Nie pamiętam, to może oglądałem? :wink:

Tzn. kiedyś dyskutowaliśmy o samym wyglądzie głównego bohatera,że taki trochę...nie twardy...
ale jednak zagrał w miarę ...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak pamięć i emocje po filmie długo się nie utrzymują,to znaczy że film dla tej osoby nie był rewelacyjny ;-)

Taką właśnie wyznaje zasadę, to samo tyczy się byłych kobitek.
Jak w sercu nie gra po latach, to znaczy, że... są lepsze ;)

Tzn. kiedyś dyskutowaliśmy o samym wyglądzie głównego bohatera,że taki trochę...nie twardy...
ale jednak zagrał w miarę ...

Bo twardy jest nie ten który potrafi dużo wypić, ale ten który nie pije wcale... albo jest kierowcą :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Taką właśnie wyznaje zasadę, to samo tyczy się byłych kobitek.
Jak w sercu nie gra po latach, to znaczy, że... są lepsze ;)

Trzeba znaleźć równowagę pomiędzy dobrym dym...niem a tym co czujesz do kobitki.Trudniej jest znaleźć to drugie ;-)


Bo twardy jest nie ten który potrafi dużo wypić, ale ten który nie pije wcale... albo jest kierowcą :D

To prawda.Ale ja wyznają zasadę o której już kiedyś wspominałem - raz na 2 -3 tygodnie lubię się konkretnie na..bać aby trochę się odmulić i wyluzować :D ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Trzeba znaleźć równowagę pomiędzy dobrym dym...niem a tym co czujesz do kobitki.Trudniej jest znaleźć to drugie ;-)




To prawda.Ale ja wyznają zasadę o której już kiedyś wspominałem - raz na 2 -3 tygodnie lubię się konkretnie na..bać aby trochę się odmulić i wyluzować :D ;-)

Aby szło Ci to na zdrowie Kolego :)
 

eedviking

Banned
Wy tu Panie Pogorzelski , dziewczyny zabawiacie, a ja gorę!!!
Birdman obejrzany, znów naród pokazał klasę podczas seansu!:x
Nie będę się rozpisywał, bo braciak dużo opisał, jedno jest pewne, ten film idzie na listę najlepszych. 8):wink:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Birdman obejrzany, znów naród pokazał klasę podczas seansu!:x
Nie będę się rozpisywał, bo braciak dużo opisał, jedno jest pewne, ten film idzie na listę najlepszych. 8):wink:

Ten film ma w sobie coś,co sprawia że chce się go obejrzeć ponownie.
Tylko pamiętaj abyś sobie nie przytrzasną szlafroka :mrgreen::-D:wink:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Widział już ktoś ten dokumentalizowany horror o opętaniu ?
Ma sporo dobrych opinii...

[youtube]fhv2LereVBo[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Miasto 44 (2014) - IMDb zaliczone.

Film opowiada o Polakach walczących w trakcie Powstania Warszawskiego....Historia ciekawie ukazana i przejmująca.Niezła scenografia zniszczonej Warszawy oraz efekty specjalne (slow motion traktuję z przymrużeniem oka,jednak lubię ten efekt :) ).W filmie było sporo mocnych i drastycznych scen (podobno ten latający deszcz szczątków trupów to prawda...).
Minusem były dla mnie głosy aktorów.Brzmiały one jakoś za bardzo radośnie,wesoło i "zdrowo",co trochę nie pasowało mi do sytuacji...Młoda blondynaczka nawet nieźle wypadła...
Ogólnie film mi się podobał :)

P.S.
Braciak,obejrzałem już 6 odcinków (z 12) "Gomorry" i powiem Ci że nie jest najgorzej,jednak liczyłem na coś lepszego...Zobaczymy jak wypadnie całość...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie widziałem ale trailer już oglądałem szukając seriali w podobnym klimacie...Jednak słyszałem że "The Wire" jest lepszy...Wezmę się za "Breaking Bad" lub za wspomniane "The Wire",ktore myślałem że jest tylko w jakości DVD...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Miasto 44 (2014) - IMDb zaliczone.

Film opowiada o Polakach walczących w trakcie Powstania Warszawskiego....Historia ciekawie ukazana i przejmująca.Niezła scenografia zniszczonej Warszawy oraz efekty specjalne (slow motion traktuję z przymrużeniem oka,jednak lubię ten efekt :) ).W filmie było sporo mocnych i drastycznych scen (podobno ten latający deszcz szczątków trupów to prawda...).
Minusem były dla mnie głosy aktorów.Brzmiały one jakoś za bardzo radośnie,wesoło i "zdrowo",co trochę nie pasowało mi do sytuacji...Młoda blondynaczka nawet nieźle wypadła...
Ogólnie film mi się podobał :)

P.S.
Braciak,obejrzałem już 6 odcinków (z 12) "Gomorry" i powiem Ci że nie jest najgorzej,jednak liczyłem na coś lepszego...Zobaczymy jak wypadnie całość...

W jakiej ścieżce dźwiękowej oglądałeś ? DD czy DTS HD MA ?
 
Do góry