Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

eedviking

Banned
Podobnie jest z Forbrydelsen, niby odcinek po około 60min. a mija jak z bicza i pragniesz włączyć następny. W sumie szkoda, że tylko III serie. ;):D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tak to kolega, a jak pić to samemu :mrgreen:

Henio,z braciakiem czekaliśmy na Ciebie na górze przez 10 godzin :mrgreen::wink:

1297687844_drunk-man-vs-escalator.gif
 

Henry

Active member
Bez reklam
Henio,z braciakiem czekaliśmy na Ciebie na górze przez 10 godzin :mrgreen::wink:

Pindolino nie dojechało, a na Centralnym schody jak widać zepsute :D



Dobre, i w końcu Ed w roli tego złego ;)

A tu coś dla rozluźnienia, ciekawe czy będzie tak dobre jak krótkometrażowe ;)
Mi już dzieciaki zapowiedziały, że idą do kina, więc nie mam wyjścia :)
[youtube]I4M4yf8OE74[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zaliczyłem Into the Storm, czyli Epicentrum (nie wiem skąd oni te nazwy biorą)
Epicentrum (2014) - IMDb
Co prawda przeleciałem na przewijaniu, zostawiając te bardziej widowiskowe momenty, w sumie jakieś 30-45min filmu, ale ja nie o fabule, a o audio.

Cóż mogę powiedzieć... MIAZGA!
Wypromowaliśmy tu Transów jako absolutny must have do testowania kina, ale od dzisiaj Transy w moim rankingu spadają oczko niżej, no może pomijając efekty surround.
Audio to absolutna rozpierdziucha, coś niesamowitego.
Nie ma chyba nic lepszego, jak odgłosy tłukących się szyb, rozbijających się aut i oczywiście - najistotniejsze: dźwięki zamiatającego tornada.
Już pierwsze kilka minut wbija w fotel (audio). Oczywiście skala na potencjometrze 60.

"2012" przy tym daleko w tyle, nie wspominając już o innych katastroficznych pozycjach. Różnorodność dżwięków może i większa, ale żadne z nich nie są tak ekscytujące jak w Epicentrum. Pomijam już fakt, że "2012" to irytująca bajeczka, ale pomińmy już fabułę. Jeżeli chodzi o "wizje", to całość (efekty) w połączeniu z audio dają rade i tylko w takim połączeniu można ten film oceniać.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zaliczyłem Into the Storm, czyli Epicentrum (nie wiem skąd oni te nazwy biorą)
Epicentrum (2014) - IMDb
Co prawda przeleciałem na przewijaniu, zostawiając te bardziej widowiskowe momenty, w sumie jakieś 30-45min filmu, ale ja nie o fabule, a o audio.

Cóż mogę powiedzieć... MIAZGA!

Audio jest bardzo dobre i co najważniejsze mamy świadomość że nie jest to kinio s-f a coś co dzieje się/może się dziać w realu ;-)

Armaniś,a co z tymi filami ? :
"Sędzia","Birdman",'John Wick" :D,"Ewolucja planety małp".
Widziałeś już któryś ? ;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Audio jest bardzo dobre i co najważniejsze mamy świadomość że nie jest to kinio s-f a coś co dzieje się/może się dziać w realu ;-)

Otóż właśnie to ;)

Armaniś,a co z tymi filami ? :
"Sędzia","Birdman",'John Wick" :D,"Ewolucja planety małp".
Widziałeś już któryś ? ;-)

Z wymienionych, widziałem tylko małpiszony. Mam jeszcze do zaliczenia "Gość", nie wiem co to, zobaczymy.
"Sędzia" na bank zaliczę, lubię takie filmy, a reszta nie zając ;)
Jeszcze muszę tego Instalera zobaczyć, widziałem jakieś 30min i mam mieszane uczucia, ale to początek i nie ma co oceniać.
 
Do góry