Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida przecie ja wiem, że żartujesz, z tym pozwoleniem to tak naprawdę chodziło o projektor, ale i sam zrozumiałem jak byli panowie i mogłem zobaczyć jaki sens byłby z tego "gadżetu" w moim salonie.. bez zrobienia jaskini z salonu. I druga sprawa z pozwoleniem to nie mogę wyrzucić amplitunera i generalnie KD z salonu, a takowe zakusy miałem.. choć na 100% decyzji nie podjąłem, ale wszyscy mi się zburzyli, więc tematu nie podejmowałem.. więcej nie kojarzę, bo ja Piramida nie muszę kręcić na kasę, że np kupuje zegarek za x , a ściemniam, że kosztował Y i z wieloma innymi rzeczami.. ja pod tym względem mam "Amerykę" każde z nas ma jakieś marzenia i jeśli jest to w naszym zasięgu, bez uszczerbku na Rodzinę to realizujemy je.. podobnie teraz jest z audio.. i to ja mam więcej wątpliwości, niż moja płeć piękna jak to mówią. Ale otwarte forum to nie miejsce na takie gadki.. :)

Tłumaczysz się,czyli coś jest na rzeczy i pewnie jeszcze więcej :D

Świetny film. Jeden z lepszych które oglądałem. Fajna historia. Świetnie zagrany. Aktorzy/całokształt super.

Dobry do niedzielnego obiadku ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida ja tam obejrzałem do kolacji późnej.. :), ale w końcu coś co naprawdę warto obejrzeć, a tym bardziej dla fanów motoryzacji i tak jak kolega wyżej napisał fajna historia w fajny sposób przekazana.. polecam..
 

venomas200

New member
Bez reklam
Ktoś poleci jakiś fajny serial od HBO lub Netflix a bo ostatnio posucha jakaś.
Skończyłem Uwięzione 4 sezony ten 5 Hotel coś tam nie mam chyba ochoty oglądać bo może mi to zepsuć ocenę bądź co bądź świetnego serialu jakim były te 4 sezony.
Polecam na Netflix Bliscy Nieznajomi to bardziej jakby dokument ale pozycja naprawdę obowiązkowa
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ktoś poleci jakiś fajny serial od HBO lub Netflix a bo ostatnio posucha jakaś.
Skończyłem Uwięzione 4 sezony ten 5 Hotel coś tam nie mam chyba ochoty oglądać bo może mi to zepsuć ocenę bądź co bądź świetnego serialu jakim były te 4 sezony.
Polecam na Netflix Bliscy Nieznajomi to bardziej jakby dokument ale pozycja naprawdę obowiązkowa

Niedługo będzie serial Król ze świetną obsadą , liczę , że to będzie fajny serial..
 

DrWredman

Active member
Polecam oczywiście szeroko już omawiany na świecie dokument Netflixa:

"The Social Dilemma"
https://gadzetomania.pl/61861,netfl...zuje-winnych-i-pokazuje-najlepsze-rozwiazanie

Najśmieszniejsze jest to, że zaproponowano mi go przez FB :)

Myślę, że każdy powinien obejrzeć ten dokument (do końca bo przy napisach też padają ważne zdania).

Daje sporo do myślenia.

Jakiś tydzień temu odszedłem od FB. Konto utrzymuję tylko z powodów biznesowych. Ale nic nie publikuję i niczego nie lajkuję. Nie obserwuję żadnych znajomych, ani oni mnie. Prywatność to jednak cenna rzecz.

Praktycznie nie korzystam też z innych SM. Mam więcej czasu na inne rzeczy. ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Myślę, że każdy powinien obejrzeć ten dokument (do końca bo przy napisach też padają ważne zdania).
Daje sporo do myślenia.

Zgadza się, powiedziałbym, że końcówka, to clue całego dokumentu.
Wypowiedzi na temat dzieci, ograniczeń, zakazów i to przez samych twórców tychże portali, daje zupełnie inny wydźwięk, no, ale trudno się nie zgodzić.
 
Do góry