Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To jest bardzo indywidualna sprawa, bo każdy ma swój gust, osobiście ja jakoś nie żałuję tych 90 min., choć myślałem, że będzie deko lepiej... ale jest gro filmów dużo gorszych, a ludzie je oglądają.. :)
Dzisiaj Hejter wieczorem ma premierę w C+, zobaczy jak tutaj będzie..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida obejrzałem film Sztuka ścigania się w deszczu taki falimijniak, polecam i fajny piesio niemalże w roli głównej.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kiedy będziesz miał zezwolenie na większy telewizor ? :wink:

Kiedy ten odmówi posłuszeństwa, ale kolejny też nie będzie wiele większy, gdyż po zakupie moich zabawek nie da się wstawić dużo większego.. aby był komfort przy oglądaniu.. Oczywiście patrząc na stolik jaki będę chciał zamówić.. Piramida, być może zauważyłeś, albo i nie, dla mnie filmy to już coś co mi minęło.. znacznie mniej oglądam, znacznie mniej kupuje i znacznie mniej oglądam powtórek.. ostatnią powtórkę oglądałem , pewnie coś około 2 miesięcy temu.. A jak zdecyduje się na pewien krok to wtedy jeszcze bardziej zrozumiesz czym dla mnie jest w tej chwili film.. w sensie kina domowego.. :) Bo dobry film zawsze jest czymś fajnym, ale tych jak na lekarstwo.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nikt mi nie musi zezwalać na gry, nie mam czasu, aby grać.. a ten czas wykorzystuje na dużo fajniejsze rzeczy w moim mniemaniu niż gry komputerowe, choć czasem zdarza mi się grać, ale rzadko. Każdy robi to co lubi i co sprawia przyjemność, Twoja nie musi być moją i na odwrót..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida przecie ja wiem, że żartujesz, z tym pozwoleniem to tak naprawdę chodziło o projektor, ale i sam zrozumiałem jak byli panowie i mogłem zobaczyć jaki sens byłby z tego "gadżetu" w moim salonie.. bez zrobienia jaskini z salonu. I druga sprawa z pozwoleniem to nie mogę wyrzucić amplitunera i generalnie KD z salonu, a takowe zakusy miałem.. choć na 100% decyzji nie podjąłem, ale wszyscy mi się zburzyli, więc tematu nie podejmowałem.. więcej nie kojarzę, bo ja Piramida nie muszę kręcić na kasę, że np kupuje zegarek za x , a ściemniam, że kosztował Y i z wieloma innymi rzeczami.. ja pod tym względem mam "Amerykę" każde z nas ma jakieś marzenia i jeśli jest to w naszym zasięgu, bez uszczerbku na Rodzinę to realizujemy je.. podobnie teraz jest z audio.. i to ja mam więcej wątpliwości, niż moja płeć piękna jak to mówią. Ale otwarte forum to nie miejsce na takie gadki.. :)

A wracając do filmów to dzisiaj jest

https://tv.pl.canalplus.com/film-le-mans-66_49964
 
Ostatnia edycja:
Do góry