Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Eee. Po prostu obserwator.
Jak sie czlowiek troche napatrzy, to zaczyna wylapywac roznice i rozpoznawac typy. Ty tez rozpoznasz po twarzach nacje europejskie, prawda?, albo przynajmniej region :)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lolo było sobie powiedzieć, że i tak było wiadomo kto wygra.. zresztą już u Wojewódzkiego powiedział, ze wygra :)

Nic do Blachowicza nie mam, nawet go lubie jak jeszcze walczyl w ksw, na wywiadach nie odpierdziela mu. Nie jest idiota jak McGregor czy nasza Dzoanna.

Ale jakos nie bylem pewien czy mu sie uda. No ale. Swietnie ze sie udalo. 100% win, pojechal z rywalem jak z dzieciakiem. Fajna walka, 3 razy ogladalem obejze se jeszcze raz.
Szacun.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja tam go nie znam, Wojewódzkiego oglądałem to na pewno dużo lepiej się wypowiadał niż Pan co kazde auto na gaz przerabia.. :) Zdecydowanie dużo wyższy poziom. Fajnie, że wygrał, każdy sukces Polaka cieszy.. chociaż jednak nie wszystkich, jeśli domyślasz się co mam na myśli, a pewnie tak.. :)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Nic do Blachowicza nie mam, nawet go lubie jak jeszcze walczyl w ksw, na wywiadach nie odpierdziela mu. Nie jest idiota jak McGregor czy nasza Dzoanna.



Ale jakos nie bylem pewien czy mu sie uda. No ale. Swietnie ze sie udalo. 100% win, pojechal z rywalem jak z dzieciakiem. Fajna walka, 3 razy ogladalem obejze se jeszcze raz.

Szacun.
IMO przy obecnej dyspozycji Jona, Janek mógłby go porobić. Na stałe zapisałby się w historii MMA.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widzę, że dyskusja wrze.
Szczerze mówiąc, to nie przypominam sobie kiedy ostatni raz odpalałem projektor i nie dlatego, że nie chce, ale dlatego, że nie ma do czego.
Sufitowe zresztą też już kurzem zaszły.

Kiedy ten Tenet?
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ratched obejrzałem. O ile pierwsze odcinki zapowidały się ciekawie, to już 2 ostatnie kiszka. Ogólnie oceniam go na 5/10
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak to nie ma?

Kilka z nich zacząłem, kilka widziałem w propozycjach.
Zacząłem też "Criminal", ale po kilku odcinkach odpuściłem.
Bardziej miałem na myśli, jakąś kinową godną odskocznie, stricte pod projektor.
Tutaj chyba z najnowszych, Tenet sprawdzi się idealnie.

To już chyba tymczasem zostanę przy dokumentach, a z ostatnich na HBO, Polski dokument (Pollywood) nt. fabryki snów, Hollywood, taka tam podróż okiem reżysera i opowieść, jak to Polacy podbili Amerykę tworząc przy tym rynek filmowy. Warner Bros, czyli Wrona, Golwdyn, jako Gelbfisz itd. Jak ktoś nie zna tych historii, to warto.
 
Do góry