Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Między innymi na Rambo człowiek się "wychował" w czasach VHS. Sylwek ma swoje lata, ale nieźle mu to wyszło. W sumie fajne podsumowanie całej serii. Ja właśnie oglądam (po raz enty) całość w UHD.
Dzisiaj to już inne czasy...
 

venomas200

New member
Bez reklam
A ja z ciekawości włączyłem serial Sukcesja dopiero po obejrzeniu pierwszego odcinka usłyszałem w radiu że zgarnął dużo nagród.
Już po pierwszym odcinku mi się spodobał bardzo , świetna gra aktorska i ogólnie polecam
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Już nie gadaj,że Kevin Ci się zakurzył :D

tenor.gif
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Pętla film zaliczony i nie polecam. Chyba że lubimy sex co pięć minut, wulgaryzmy na każdym kroku i mnóstwo idiotycznie podkolorowanych wątków to się będzie podobać.

Mulan
Piękny film a raczej baśń Disneya, polecam dla całej rodziny. Sceny batalistyczne bardzo dobrze zrobione co na dużym ekranie idealnie widać.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A ja z ciekawości włączyłem serial Sukcesja dopiero po obejrzeniu pierwszego odcinka usłyszałem w radiu że zgarnął dużo nagród.
Już po pierwszym odcinku mi się spodobał bardzo , świetna gra aktorska i ogólnie polecam

Pisałem w lutym o Sukcesji, świetny serial.

http://www.hdtv.com.pl/forum/1564683-post35284.html

"Trafiłem przez przypadek na serial "Sukcesja" na HBO.
Jestem już pod koniec pierwszego sezonu, no i muszę przyznać, że to jeden z lepszych seriali w ostatnim czasie.
Miłośnicy "Billions" będą zachwyceni.

Szkoda, że takie seriale giną w natłoku tej papki młodzieżowej którą serwuje na potęgę chociażby Netflix.

Serial oparty głównie na dialogach, jak ktoś szuka innych atrakcji, to nie tutaj.
Teraz też widzę, że nie jestem odosobniony w ocenie, zgadzam się tutaj z poniższą kobitką, a ponoć drugi sezon jeszcze lepszy:
https://www.youtube.com/watch?v=EJ4xqzqv-Fw"
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Ooo lolus. ho-ho!
Ale ktore? Wolisz takie jasne sino-thai czy Lana z polnocy, a moze sniade siamki albo z Isan (Pn-Wsch i Laos), czy male khmerki ( Pd-Wsch)? Zwazywszy ze mozna spotkac tam jeszcze sporo birmanek, ktore wygladaja inaczej i innych malych (czyt o populacjach liczonych nawety w setkach tysiecy, np Karen), antropogenicznie odmiennych grup etnicznych, o mieszamkach malajskich, chinskich i wietnamskich nie wspominajac... Jest roznorodnosc. :)

Anyway. Japonki maja wiecej mleka. ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry