[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

Bipo

Active member
Bez reklam
Numerek jest tylko na oddysey 2 przy bananach, natomiast przy oddysey 4 przy bananach jest tylko napis bez numerka. Pełny opis z numerkiem chord odyssey 4 jest na kablu co pewną odległość .. . :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Super, miałem kiedyś kupować, bodajże w Arkadii jest stoisko. Drogo... ;)
Ten przedostatni świetny, rodem z filmu WildWildWest z Willem Smithem

Kiedy Savron rusza produkcja? ; )
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Savron a Ty co dalej widzę męczyć temat zegara lampowego. .? :)
Ten mój prosty i ładny taki sobie zapodaj:
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Dobra usunalem ze swojego posta.

Lepiej jak jest to w pierwszym poscie.
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Salon audio ze Słupska użył moje zdjęcie do podkreślenia prezentacji sprzedawanego produktu bez mojej zgody. Jeśli ktoś się orientuje z punktu prawnego jak to najlepiej teraz załatwić to prosze pisać lub priv. Aktualnie powiadomiłem ok.10 osób aby zrobiły sobie screeny abym miał świadków, zapisałem sobie stronę, nr aukcji itd. Jutro się z nimi skontaktuje.

Przeglądam sobie ogłoszenia a tu patrze zdjęcie mojego pokoju:
HECO MUSIC STYLE 900 BIAŁY OSTATNIE SZTUKI OD RĘKI (5677664294) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

imagehosting
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
Kilkanaście tysięcy odszkodowania jak nie dziesiąt ,czy masz tu na forum
zastrzeżenie że korzystanie z twoich fotek zabronione i udostępnianie
też, i że grozi za to kara finansowa w wysokości 50 tyś :) ...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No to Cię Bipo zaszczyt kopnął ;)
No nie ładnie, że nie zapytali i oczywiście masz pełne prawo się denerwować, ale z drugiej strony zobacz jak Twoja popularność wzrosła ; )
Z tym odszkodowaniem, to bym nie cudował, ja wiem, że kasa i perspektywa nowych zabawek kusi, ale bez przesady.
Jak Cię to drażni, to napisz lub zadzwoń do nich faktycznie i zapytaj z jakiej mańki użyli, może znaleźli w google?

Donica od Savrona też dumnie wyeksponowana ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bipo jeśli nigdzie nie masz napisane, że nie życzysz sobie kopiowania zdjęć i używania ich do jakiś tam celów to..... raczej nic z tego.. to jest forum otwarte, każdy sobie może wejść i skopiować każde zdjęcie i wrzucić np na fejsa.. Co innego jest jak jest forum zamknięte tak jak ja jestem na tym innym to jest inna bajka i ja już mam nauczkę :) pomimo, że chciałem dobrze.. Przy otwartym kopiujesz co chcesz i kiedy chcesz jeśli nie ma konkretnego zapisu. Napisz przy zdjęciach, że nie wolno ich kopiować bez Twojego pozwolenia, tylko musi to być widoczne miejsce.
 
Ostatnia edycja:
Do góry