[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

Bipo

Active member
Bez reklam
Krzysztof ciiiiiii.... to miała być tajemnica..hi hi :)
A ty miałeś mi przecież ułożyć tekst gdzie opisujemy właściwości tych klocków jakie to cudowne brzmienie powodują i zmieniają inne pierdoły. . :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Z uwagi iż, nie ma co za bardzo oglądać w TV ponownie odświeżyłem sobie całą trylogie Hobbita oraz Lotr wraz ze wszystkimi dodatkami. W sumie prawie miesiąc to oglądałem nawet nie zauważyłem jak czas przy tym zleciał.... ;-)
ps. chyba jestem pozytywnie zakręcony na twórczość Tolkiena... ;-) pozdrowienia dla fanów śródziemia....;-)

 

rabit

Active member
Bez reklam
Pieknie. Gdybym nie wiedział, powiedziałbym że rozdzielczość tego projektora to 4K. I ten kontrast, kolory... Jest moc.
Z drugiej strony, zastanawiam się, ile w tym zaslugi Oppo? Jest lepiej niż na Panasonic-u?
Ogólnie szacunek dla kolegi, za całokształt i upór w dążeniu do doskonałości. Pozdrawiam
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Dziękuję Rabit, główna zasługa takiego obrazu leży po stronie projektora. Oppo daje od siebie powiedzmy 10-15 % po zalaczeniu darbee. Dlatego nie raz pisalem że jak włączam oppo z darbee i sony z reality creation otrzymuje u siebie obraz 4k bez projektora 4k hihi.. :)

Soniaki i JVC oparte na technologi SXRD słyną z ostrości obrazu dlatego mój soniaczek jeszcze długo u mnie pobedzie...:)
Co do porównania mojego poprzedniego Panasonica do oppo to robiłem kiedyś u siebie test (jest w tym wątku ze zdjeciami) to bez włączenia darbee obraz dla mnie był taki sam, ale gdy załączam darbee w oppo sytuacja od razu się zmienia. Obraz od razu staje sie jeszcze bardziej ostry i wyrazniejszy gdzie widać najmniejszy szczegolik. Caparzo się kiedyś śmiał że widać najmniejszy włos na skórze czy też strukture skóry i tak jest. .. :) Kilka zdjęć jest w mojej galerii z innych filmów zobacz sobie. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Bipo bipo... zawsze mnie kluje w boku jak widze twoj obraz i sie zastanawiam czemu kupilem glosne badziewie epsona 5350.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lolo, kup sobie coś pośredniego, ostrość będziesz miał lepszą niż na fotce którą wkleił Bipo (Ty takiej nie masz, czy masz zwalony projektor?), a do tego będziesz miał o wiele ciszej. Zapytaj Bipa, to Ci sam powie, że na żywo ma lepszą ostrość jak to co wkleił.
Sony jest fajny, miałem go przez chwilę i robiłem porównania, jednak nie zdecydowałem się go zostawić z uwagi na zarobek który na nim miałem ; ) ale jak Ci się uda trafić używkę w dobrej kasie, to warto.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lolo, kup sobie coś pośredniego, ostrość będziesz miał lepszą niż na fotce którą wkleił Bipo (Ty takiej nie masz, czy masz zwalony projektor?), a do tego będziesz miał o wiele ciszej. Zapytaj Bipa, to Ci sam powie, że na żywo ma lepszą ostrość jak to co wkleił.
Sony jest fajny, miałem go przez chwilę i robiłem porównania, jednak nie zdecydowałem się go zostawić z uwagi na zarobek który na nim miałem ; ) ale jak Ci się uda trafić używkę w dobrej kasie, to warto.

No wlasnie kupilem "cos posredniego" epsona 5350, a trzebabylo doplacic i kupic soniacza....

Mialem jeszcze podejrzenie ze wina lezy po stronie ekranu, ale bipo pokazywal strukture ******************a i w moim ekranie tez jest taka sama struktura (ala skora krokodyla) wiec nie wydaje mi sie aby w tym byla taka roznica.

Teraz juz nie ma sensu chyba wymieniac projektora, lepiej poczekac az nowa salke zrobie i kupic cos z 4k. Ale z zakupu epsona 5350 jestem kompletnie niezadowolony.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja teraz mam w2000 i cisza. Piękna sprawa. Większa obudowa zrobiła robotę, bo tu jest pies pogrzebany w projektorach m.in.
Następny będzie już 4k, ale zupełnie mi nie zależy.
 
Do góry