[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Po ciężkim tygodniu pracy czas na seans w jaskini batmana: po zasłonieciu i udekorowaniu pokoju na czarno, zero odbić, nic nie widać , po zgaszeniu światła idzie się po omacku... :)

Cos nowego porobiles? Czy tylko tak dajesz oznaki zycia? Xd.


Ps. Nawet nie widac zasiekow xD
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Zasieki mi pięknie odcieły ekran od całej elektroniki. Na nich powiesił em agrowluknine i niewidac z przodu nic oprócz ekranu, żadnego sprzętu ani swiatelek. .. :)

Lolo a co tu mogę jeszcze zrobić ja już zbastowalem teraz tylko kupuje i oglądam filmy oraz słucham muzyki... :) Trzeba się cieszyć obębna konfiguracja, wlaczasz film i uśmiech nieschodzi z twarzy, oczywiście zawsze można lepiej i drożej ale trzeba wiedzieć kiedy wyhamować... :) są tez inne przyjemne rzeczy na które pieniadze wydawać , nie samym audio-video człowiek żyje..... :)
Ps. Zakończyłem dzisiaj ostatnia część z Jurassic Park. Zrobiliśmy sobie z żoną kilku dniowy maraton z dinozaurami bo bardzo lubimy ta sagę. Widać fajnie jak się zmienia podejście i robienie filmu od 1 do 4 części, oraz jak sie polepsza jakość obrazu wraz z kolejnymi częściami... :)
Już nawet nie liczę który raz to oglądamy. .. :)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lolo a co tu mogę jeszcze zrobić ja już zbastowalem teraz tylko kupuje i oglądam filmy oraz słucham muzyki... :) Trzeba się cieszyć obębna konfiguracja, wlaczasz film i uśmiech nieschodzi z twarzy, oczywiście zawsze można lepiej i drożej ale trzeba wiedzieć kiedy wyhamować... :) są tez inne przyjemne rzeczy na które pieniadze wydawać , nie samym audio-video człowiek żyje..... :)

W przyszlym roku pewnie projektor wymienisz, ot co ci zostalo xD A za dwa lata fronty.

Offtop
A co do tych "innych rzeczy" pewnie nie mozesz sie doczekac kiedy bedziesz mogl na legalu kupowac "DLA SIEBIE - pod pretekstem dla syna", Lego, zdalnie sterowane auta, drony i helikoptery? Bynajmniej ja nie moge sie tego doczekac.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Myślę, że nie będzie wymieniał za rok projektora, bo z tego jest zadowolony... a do nowego, który dawałby Bipo dużo więcej radości trzeba by było dużo dołożyć, a kupić nowy porównywalny - jak dla mnie szkoda kasy..
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Krzysztofradio kinkiety boczne na ścianach stąd cienie od kolumn. Gdybym nie zapalił to bym żadnego zdjęcia nie zrobił bo za ciemno.. :)

Lolek dobrze prawi polać mu... :), niestety jakość bardzo słaba cz.1 a ostatnia cz.4 najlepsza. Ale uwielbiam te filmy i bez 4k mogę je ogladac non stop co pewien czas. Niestety były kręcone słabymi kamerami i juz nic się z tym nie zrobi.. :-( a na 130" widać każda nie doskonałość szczególnie zapiaszczenie obrazu.


Lolo masz racje też lubię lego itd... oj będzie się działo zawsze chciałem mieć statek piracki ale byl pozaśniegiem dla rodziców.. :-(
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Krzysztofradio kinkiety boczne na ścianach stąd cienie od kolumn. Gdybym nie zapalił to bym żadnego zdjęcia nie zrobił bo za ciemno.. :)

Lolek dobrze prawi polać mu... :), niestety jakość bardzo słaba cz.1 a ostatnia cz.4 najlepsza. Ale uwielbiam te filmy i bez 4k mogę je ogladac non stop co pewien czas. Niestety były kręcone słabymi kamerami i juz nic się z tym nie zrobi.. :-( a na 130" widać każda nie doskonałość szczególnie zapiaszczenie obrazu.


Lolo masz racje też lubię lego itd... oj będzie się działo zawsze chciałem mieć statek piracki ale byl pozaśniegiem dla rodziców.. :-(

Pierwsze części w MM można kupić po 20 zeta...
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Wojna o planete małp zaliczona. Uwielbiam tą trylogię, poprzednia z lat 70tych totalnie mi nie przypadła a ta odwrotnie.
Co do audio uważam, że jest bardzo dobrze, są sceny w których sub pracuje przepięknie. Bas schodzi bardzo nisko i pięknie odzwierciedla wybuch np.rakiety. czasami są momenty kiedy w tle słychać narastajace napięcie i dodatkowo za drugie tło robią podkładkę bębny ekstra to im wyszło. Obraz również na bardzo dobrym poziomie, widać każdy szczegół na twarzy i sierci... :) Film zrobiony zupełnie inaczej niż poprzednie części w smutnym klimacie. Jeśli ktoś polubił poprzednie dwie części powinien obejrzeć i 3. Wiadomo kwestia gustu każdy ma swoj i o tym nie dyskutujemy... :)
 

Kamil_89

Member
Też oostatnio oglądałem Małpy. Trochę się zawiodłem, technicznie i dzwiekowo bardzo fajnie ale czegoś zabrakło w fabule, dwie poprzednie części dla mnie zdecydowanie lepsze. Długo czekałem na 3 cześć a jakoś trochę słabo, choć film szybko się ogląda. Może też się okaże że będą kolejne części i w nich znów wróci troszkę ciekawsza historia :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Mam do sprzedania dobrej jakosci interconekty.Monster cable 250i 2 x rca- 2 xrca do sprzedania mam 2 szt. Koszt nowego 179zł.
Ktoś chętny 50zl 1szt + koszty wysylki

 
Ostatnia edycja:
Do góry