[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

Bipo

Active member
Bez reklam
Tellurium Q Ultra Blue.. :)


[/QUOTE]

Mam u siebie w bezpośrednim starciu trzy kabelki od Tellurium
- Q Black I
-Q Black II
- Ultra Black Blue
Odnośnie wprowadzonych zmian jakie zaobserwowałem w swoim systemie to wszystkie trzy kabelki powodują zmiany większe lub mniejsze. Black I gra zdecydowaniem górą, w moim systemie bardzo uwypuklił wysokie tony, do tego stopnia, że w pewnych momentach grał męcząco. Niestety zagrał też słabszym basem niż Black II. Natomiast Black II zagrał troszeczkę niższym basem i minimalnie mniej wyeksponowaną górą w porównaniu do Black I. Ultra blue moim zdaniem jest przeciwieństwem Black I i II. Zagrał mocnym dołem (dociążył dół), dużo bardziej łagodniejszą górą z porównywalną średnicą do I i II. Uważam, że wszystkie trzy kabelki są bardzo dobre tylko trzeba je dobrać pod swój system
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Przetestować mogę ale 5tyś za kabel do kolumn nie dam..;-)
Z tych wszystkich mam już swojego faworyta ale to musi jeszcze pograć kilka dni...;-)
 

Drunk

New member
Bez reklam
Jak masz możliwość to przetestuj dla samej wiedzy, a może lepiej nie bo jeszcze może się okaże, że 5k poleci ;) Wszyscy już pewnie są ciekawi co to za faworyt :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Widać że pod stereo - patrz kolumny - chyba pierwszy jesteś kto ma takie kolumny.. a jak się sprawują te wszystkie pochłaniacze dźwięku ? Gramofonik troszkę na boku :- ) - a fajny sprzęcik.. i przenieś to do ogólnego tematu lub załóż swój .... tylko od nowa zdjęcia wstaw..
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Niestety ale tam wkleje płyty dobrej jakości a te
są marnie wydane, jeden zlepek słabo nagranych kawałków. Fakt że wybrali same najbardziej znane ale skompresowali tak nagrania że szkoda pisać. Przeważnie składanki zawsze tak wydają..:)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Mydlenie oczu płytami, a ja się pytam który drucik wygrał? :)

Odwracam waszą uwagę, ale co nie którzy są bardzo czujni....:)
Nie bawem wszystko się okaże, od kilku gram na jednym i tym samym kabelku i dzisiaj musze go z ciężkim sercem zwrócić ale chyba nie bawem do mnie wróci. . :)

Jak wszystkie z biedronki [emoji16]

Tu niechodzi gdzie kupujemy płyty tylko jak są one nagrane. Kupuje masę płyt i wiele płyt upolowalem w promocjach czy to Media markt, empik czy biedronka. .. to są te same płyty. Już się nie raz przekonałem, że najsłabiej wypadają płyty składanki np. Jest płyta Dire Straits z taką czerwona gitara. Są na niej nagrane wszystkie najbardziej znane przeboje. Ale co się okazuje że są one mocno skompresowane po to aby jak najwięcej upchac na jedną płytę piosenek. Po włączeniu płyty Dire straits z której wyciagneli ta piosenkę , ten sam utwór brzmi o wiele lepiej. Jest dynamika, czystość przekazu itd. Mam wszystkich płyty tego zespołu i mam bezpośrednie porównanie.
Dlatego jeśli ktoś chce posłuchać w lepszej jakości dany utwór polecam kupować płyty na których jest dany utwór. Natomiast jeśli ktoś chce mieć wszystkie ulubione utwory danego artysty na jednym krążku kupuje składanki. Ja kupuję te i te...:D
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Możesz zrobić zdjęcia okładek z tej płyty DS jak i zdjęcie samej płyty. ...bo jak o tej samej płycie mówimy to ja też ją mam i jest całkiem nieźle nagrana...chyba że kto inny te płyty wydawał. ..
 
Do góry