[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

lycone

Banned
Szkoda, że nie pokusiłeś się o porównanie do jakiegoś topowego Onkyo. Na pewno te drugie mają więcej mocy. Pobór prądu przekraczający 1kW robi wrażenie.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Porownac to warto nie tylko do topowego modelu, bo Onkyo gra zupelnie inaczej, o czym przekonac moze sie kazdy, kto wlasnie wypial Onkyo z systemu a wstawil w to miejsce D/M i przekalibrowal.. i przekalibrowal ponownie... i skorygowal...(moim niekromnym zdaniem Onkyo w KD gra znacznie lepiej) Niestety Onkyo jest opoznione z nowymi modelami. Napewno jeszcze bedzie okazja. Ja namawiam go przy kazdej mozliwej okazji ;).
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zacny sprzęcik, miło się czytało.
Najważniejsze to pełne zadowolenie.
Mi z Onkyo akurat nie po drodze, na szczęście jest wybór i każdy dobiera pod siebie, w końcu wszyscy gramy w tej samej drużynie - jakby nie było.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Panowie, dzisiaj na spokojnie sobie siadłem i obliczyLem ile potrzebuje kabla do 4 głośników w suficie tak aby je poprowadzić do ampli. Lekko się zdziwiłem bo wyszło ok 50m kabla I to każdy w innej długości.
Pytanie do atmos-owców i nie tylko jaki kabel proponujecie?
Czy pusciliscie 2x1.5mm czy 2.5mm?
Patrząc w ilość metrów jaka mi będzie potrzebna to chyba w churtowni będę się zaopatrywać. .. ;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyli jednak będą sufitowe, no i się chwali.
Mi zeszło jakieś 70m 2.5mm.
Kupe kasy na to poszło, ale zrobiłem lekki zapas na wypadek następnej nowinki i ew. przesunięcia lokalizacji, tak na wszelki wypadek.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
o ile pamiętam robiłem po 13 m na każdy głośnik, ale finalnie chyba dałem 15 m, jakby co. Dałem 2.5mm. Nie wspomnę o wydatkach....
Niestety, o tym się nigdy nie wspomina, ale mało kto się orientuje, ze koszty okablowania rosną diametralnie w takich rozbudowanych instalacjach i idą w tysiące...
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ty jeszcze nic nie dałeś :D Tak samo jak Armani... :D

wiecie czemu Armani nie robili galerii ;P boi się wpadki jak ostatnio z czajnikiem jak sprzedawał :D


odbicie.jpg


:bober: :bober: :bober:
 

Rafal7

Banned
Bipo, przyzwyczaiłeś się do braku ikonę na wyświetlaczu które informowały ilu kanałowy jest sygnał na wejściu ?
Bo jak dla mnie to była lipa z początku,
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Powiem Ci szczerze, ale nie zabardzo zwracałem na wyswietlacz uwagę bo siedzę od niego ok4m i ja na nim to z tej odległości nie dużo widzę... ;-)
 
Do góry