[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
No naprawdę super wątek. Tym bardziej dla takiego laika jak ja. Jaram się tym jak małe dziecko. Nie jest to dla każdego. Bo to super sprzęt. Nie dla zwykłego Kowalskiego czy dla mnie. Ale przynajmniej można pomarzyć. Gratuluję pomysłu i wytrwałości. O gustach się nie dyskutuje. Ale akurat biały to też moje klimaty. Czytając ten wątek czułem się jak bym był przy narodzinach dziecka i był z nim aż do pełnoletniości. Zastanawiam się tylko nad tym czy przy takim sprzęcie (budżecie) nie ma potrzeby lepszych kolumn podłogowych? Bo to chyba jedyna budżetówka w tym zestawieniu. I jeszcze nie mogę się doczytać jaki jest metraż tego pomieszczenia. Chyba że ślepy jestem.
 

jurass

Banned
Sufitowe wpuszczone, albo przycięte piłką do drewna na głębokości i z jednej pary wyszły dwie. Najlepiej jak się autor wypowie.


A przy okazji, Bipo, możesz dać jakiś namiar na ten uchwyt, w którym siedzi tylna/boczna?
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Witam, na suficie mam zamontowane Heco Music Style 200F z uwagi właśnie na ich płytką głębokość (nic nie przycinałem..;-) ). Natomiast z tyłu są to pełnowymiarowe monitory Heco music style 200.
Salon ma wymiary 4,7x5,5=26m2.
Kolumny tylne są zamontowane na uchwycie do kolumn B-TECH BT77- z uwagi na dużą regulację.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
W uchwytach są tylko pianki zabezpieczające kolumnę przed wgnieceniem. Te uchwyty jak mocno skręcisz to nie ma takiej opcji aby kolumna się wysunęła czy poruszyła..;-). Są to naprawdę porządne uchwyty za śmieszną cenę. Ja po zamontowaniu uchwytu do ściany na kotwy to się na nim powiesiłem 85kg i ani drgnął..;-) Więc kolumnę utrzyma na pewno..;-)
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
A wracając do kolumn podłogowych, to zostawiłeś sobie je jeszcze żeby w przyszłości mieć coś do wymiany? Bo cała reszta to chyba spokój na parę lat.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Jestem po seansie zaległym Przełęcz Ocalonych. O Panowie to ca tam się dzieje w trakcie ostrzału altyleryjskiego i natarcia na żółtków wgniata w fotel. Wybuchy granatów oraz wystrząły z okrętów robią tzw.Wow... :) Suby schodzą bardzo nisko co daje efekt niesamowitego glebokiego wybuchu.
Efekty przestrzenne są również na wzorcowy poziomie, kule latają dosłownie wszędzie. Mało tego wstrząsy w bunkrze robią fajny efekt jaskini. Podony efekt jest na początku filmu w kościele.
Po za tym bardzo spodobała mi się muzyką a dokładnie delikatny podkład gitary akustycznej w tle, które są oddane bardzo czysto i na wyższych akordach.
Co do fabuły również mi się bardzo podobała. Oceniam ten film bardzo wysoko jak dla mnie mocna 9 i na pewno trafia na listę do ponownego obejrzenia... :)
 
Ostatnia edycja:

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jestem po seansie zaległym Przełęcz Ocalonych. O Panowie to ca tam się dzieje w trakcie ostrzału altyleryjskiego i natarcia na żółtków wgniata w fotel. Wybuchy granatów oraz wystrząły z okrętów robią tzw.Wow... :) Suby schodzą bardzo nisko co daje efekt niesamowitego glebokiego wybuchu.
Efekty przestrzenne są również na wzorcowy poziomie, kule latają dosłownie wszędzie. Mało tego wstrząsy w bunkrze robią fajny efekt jaskini. Podony efekt jest na początku filmu w kościele.
Po za tym bardzo spodobała mi się muzyką a dokładnie delikatny podkład gitary akustycznej w tle, które są oddane bardzo czysto i na wyższych akordach.
Co do fabuły również mi się bardzo podobała. Oceniam ten film bardzo wysoko jak dla mnie mocna 9 i na pewno trafia na listę do ponownego obejrzenia... :)

Bipo, nie wiem jaką wersję tego filmu posiadasz, ale jeśli masz nasze polskie wydanie to mogę Ci pożyczyć na testy wersję Blu na rynek UK. Tam jest ścieżka ATMOS, zero kastracji jak to bywa w wydaniach Monolith i dopiero się dzieje :D
Od 71 minuty (jak już wejdą na góre) jest mistrzostwo świata! :blagam:
 
Do góry