Mafia 2

mietek099

New member
Peek ostatnio zachowujesz się trochę jak Bambo, już tu padało dziesiątki Twoich sformułowań, że bierzesz na 100%, że nie bierzesz, że jednak bierzesz, że nie wiesz czy bierzesz, że chyba jednak bierzesz - wyluzuj stary bo Ci pikawa siądzie.

Pozdrawiam,
Lol ;] Dokładnie Peek, wyluzuj ;] Czy tu czy tam trawka będzie gorsza gra jest bankowo warta swojej ceny i to jest pewne. Dzięki xguciox za dobre info.
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Nie nie panowie, chodzi mi o to, że grę wezmę na 100%, ale nie wiem na co. Jeśli jestem taki jak Bambo to w takim razie postaram się przemyśleć post 10 razy za nim go wypuszcze i przepraszam za swoje "wybryki" ;)
 

pa3

New member
Bez reklam
heh, po prostu "nie bądź taki w gorącej wodzie kąpany" :), olej te preordery, przecież nie masz 15 lat żeby jak najszybciej się pochwalić na forum, że masz jakaś tam grę, można kupić tydzień później, kiedy będą już pierwsze recenzję.
 

xguciox

New member
Jednak rzeczywiście nawet w pełnej wersji nie ma ani trawy ani realistycznej fizyki np. ubrań.:-( Naprawdę skopali tą gre:x, gdyby nie to że nie mam w co teraz grać mój preorder już dawno pas by się na łące:)
 

Peek

New member
Bez reklam
GameInformer dał 90/100. Warto przypomnieć, że pierwsza mafia nie zbierała ocen powyżej 8 a jaką fantastyczna gra sie okazała. Carbon z powodu jednej oceny nie warto rezygnować z takiej produkcji, ja odliczam godziny do premiery.
 

Peek

New member
Bez reklam
No ja się opierałem na rodzimych recenzentach, zrobisz jak zechcesz aczkolwiek ja bym się z tego powodu nie zniechęcał. IGN dał Bioshockowi 9.2, na które ten tytuł nie zasługuje, także ja czekam na recke gametrailers - to według mnie najbardziej prawdziwy serwis. Podczas gdy wszyscy Kane & Lynch 2 oceniali na 4/10 oni ocenili na 8.1 a gra rzeczywiście jest świetna.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Peek, pierwsza Mafia była świetna, ale nie oznacza to, że dwójka musi powtórzyć jej sukces. Opowieść musiała by być genialna, bo powtarzający się schemat dojedź postrzelaj wracaj oraz niewykorzystany i właściwie zbędny otwarty świat jest dla mnie dzisiaj nudny.

pierwsza mafia nie zbierała ocen powyżej 8
Średnia to 89.51% w czasach, gdy do oceny gry korzystano z pełnej dziesięciostopniowej skali, a nie jak teraz z przedziału 5-10. IGN dał wtedy 9.2, GameSpot 9.3.

//edyta. sorry niechcący skasowałem post.
 

Peek

New member
Bez reklam
Gamespot dał 8.5 gameinformer 9, ja czekam na recke gametrailers, co nie zmienia faktu, że i tak kupuje. Jak pisałem IGN dał Bioshockowi 2 ocene 9.2 a nie zasługiwał na to.
 
Ostatnia edycja:

Carbon_

New member
Bez reklam
IGN jest najbardziej zbieżny z moim gustem. Nie zapominajmy, że najważniejsza jest sama recenzja, nie sucha liczba w ocenie.
Kane & Lynch 2 to gra ze średnia 64, która na pewno jeszcze spadnie. Dla mnie przy dzisiejszym sposobie oceniania automatyczny crap.
 

pa3

New member
Bez reklam
Mafii będą trochę odejmować pkt za słabą optymalizację pod każdy sprzęt (zwłaszcza na jednej platformie :evil:)

Z tego co teraz czytam, gra jest dosyć krótka - WTF?, jednak po klimacie poznać, że wyszedł z pod tych samych rąk co pierwsza część, więc tak czy siak trzeba to na spokojnie ograć.
 

Peek

New member
Bez reklam
Z moim gustem najbardziej zbieżne jest gametrailers. Co do Mafii to jest jedna z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie gier tej generacji, już tylko 2 dni!

Gamecorner:

"Mam do niej zastrzeżenia, jasne, ale dawno nie grałem w coś tak dobrego, coś, co mnie tak wciągnęło i nie nie chciało do końca puścić."

"Polska premiera w piątek. Dobrze radzę, idźcie i kupcie. Tak po prostu trzeba."

Recenzje Gamespotu i Gamecornera utwierdziły mnie w przekonaniu, że to będzie (przynajmniej według mnie) murowana gra roku. Polecam recenzje Gamespotu ostatnie 5 sekund MIAZGA!!! TO JEST WŁAŚNIE MAFIA!!!
 
Ostatnia edycja:

pa3

New member
Bez reklam
Ja osobiście wolę obmacać grę w sklepie, przed kupnem, później podnieść ciśnienie w samochodzie przeglądając okładkę i śliniąc się aż do momentu umieszczenia dysku w napędzie :)

Co do wersji na ps3, to cholera mnie bierze na samą myśl spartolenia takiego killera przez 2K, wiadomo to tylko trawa (liczy się tu przede wszystkim fabuła), ale takie widoczne różnice są nie do przyjęcia:

20t2p36.png
 

mietek099

New member
Mi brak trawy nie przeszkadza, ale tak na marginesie to ładne jełopy muszą pracować w studiu odpowiedzialnym za wersję na PS3 skoro nawet trawy nie potrafili zaimplementować...
 
Do góry