Mafia 2

pa3

New member
Bez reklam
Hehe, to jest nic, ja zasiadam 1,20 m (słownie metr dwadzieścia) do grania przy 50".
Tak się gra panowie :krol::krol::krol:

Pozdrawiam,


Dla przykładu ja pogrywam na 106" (w tej wielkości zmieszczą się 4 ekrany po 50" :p) z odległości 3 metrów i cóż mogę powiedzieć - pogrom!!!

To tak się gra panowie ::eek:k:
 

Peek

New member
Bez reklam
Respect

Co do Mafii to już wiem, że w niedzielę będę w domu, ogram dema na 2 konsole i wieczorem opisze wrażenia.
 

pav3l

New member
Bez reklam
Ja siedze od 52 calowego jakies 2,5 metra :-o Grywalność i klimat to podstawa !!!! tu tego nie brakuje :D chrzanię grafe mam inwestowac w piec kupe kasy dla jednej gry heh paranoja !!! Ciekawe po co w demku na ps3 logo invidia PhysX ?

Ogr, niekoniecznie w jedną grę. Niebawem wyjdzie Diablo 3 - ja tej serii nie mogę odpuścić. Poza tym wszystkie strategie RPG, to tylko PC, a te nowe które robią, też mają wymagania sprzętowe.

Peek - na 26calach nie odróżnisz 720p od 1080p, czyli np. Uncharted2 wygląda u ciebie tak samo, czy to HDready, czy rozdziałka FullHD. 32cale to minumum, chociaż czasem rozmiar tłumaczy wielkość pomieszczenia. Jak się zastanawiasz, to spokojnie możesz wymieniać na większy.U mnie 102'' oglądałbym chyba z mieszkania sąsiada, do PS3 mam 37''. Taka 50'' - fajna sprawa.:p
Monitor 24'' też mam raczej nie do gier, tylko pod kątem Photoshopa.
 

pa3

New member
Bez reklam
pav3l, przecież Uncharted 2 jest w 720p, więc jak najbardziej pasuje HD ready (nawet lepiej niż FullHD, bo ps3 z tego co tu czytałem, nie skaluję gier do 1080p)

Co do tych 100" to uwierz mi nie oglądałbyś z mieszkania sąsiada (chyba że jakaś ładna/dorodna sąsiadka :p), projektory świecą na ekran czy ścianę, a nie jak LCD walą na wprost nas wiązką światła przez co dokonują dzieła zniszczenie gałek ocznych :D
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Ja w pierwszego Uncharted grałem właśnie na 100" i wrażenia z gry były dużo lepsze. Szczególnie Resistance 2 mimo słabszej grafiki na 100" (odległość od ekranu jakieś 3 m) robiło również większe wrażenie jak na 42" - może dla tego że to FPP. Z czasem sprzedałem swojego benka gdyż doszedłem do wniosku, że wolę ostrzejszy, ładniejszy obraz. Teraz po prawie roku żałuje :p
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dla przykładu ja pogrywam na 106" (w tej wielkości zmieszczą się 4 ekrany po 50" :p) z odległości 3 metrów i cóż mogę powiedzieć - pogrom!!!

To tak się gra panowie ::eek:k:
Jesteś pewien, że przy 106" z 3 metrów jest lepiej niż 50" z 1,2 metra?
Trza by to jakoś policzyć ;)

Pozdrawiam,
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Jesteś pewien, że przy 106" z 3 metrów jest lepiej niż 50" z 1,2 metra?
Trza by to jakoś policzyć
Zdecydowanie lepiej. Większy ekran robi większe wrażenie w przypadku zbliżonych proporcjonalnych odległości. Inaczej 50" z 1.2 m wypadało by tak samo jak 1" z 2.4 cm lub 10" z 24 cm.
 
Ostatnia edycja:

pav3l

New member
Bez reklam
pav3l, przecież Uncharted 2 jest w 720p, więc jak najbardziej pasuje HD ready (nawet lepiej niż FullHD, bo ps3 z tego co tu czytałem, nie skaluję gier do 1080p)
Co racja, to racja, mój błąd.
Ale przy filmach 720p vs 1080p - widać różnicę od 32cali w górę (wg mnie).
 

pa3

New member
Bez reklam
Jesteś pewien, że przy 106" z 3 metrów jest lepiej niż 50" z 1,2 metra?
Trza by to jakoś policzyć ;)

Pozdrawiam,

Policzyć się nie da, bo są to dwie różne technologie, np. przy 50" zalecana odległość to ok. 3m - z kolei przy takiej odległości dla projektora to 90" czy tam 100" jest norma
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jedno z nielicznych dem, które zachęciłoby mnie do zakupu pełnej wersji gdyby to były moje klimaty (może kiedyś to będą moje klimaty).

Pozdrawiam,
 
Do góry