Mafia 2

Peek

New member
Bez reklam
Niestety po obejrzeniu go jeszcze raz dostrzegłem znaczki przycisków z pada od 360, czyli tytuł filmiku jest zły, bo naprawdopodobniej pochodzi on z X360 lub z PC z padem od 360.
 

pa3

New member
Bez reklam
Ja również biorę na X360

Peek, pisałeś tutaj że zamówiłeś Mafię na ps3 w preorderze? Można zrezygnować?
 

Peek

New member
Bez reklam
Pewnie to zależy od sklepu, ale ja kupiłem w Electronic Dreams, zadzwoniłem i nie bedzie problemu,żeby wziąć gra na Xboxa zamiast na PS3.
 

mietek099

New member
Trochę ciulowo potraktowali PS3... Co do Waszych odległości podczas grania to ja powiem tylko tyle, że siedzę niecałe 2 metry od ekranu wielkości 37 cali i w niektórych grach brak anti-aliasingu powoduje odruch wymiotny. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak musi to wyglądać w przypadku większego TV ;] No chyba, że nie zwracacie uwagi na walory estetyczne grafiki.
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja kolejny raz zobaczyłem filmiki z dem i niestety na 360 o wiele lepiej to wygląda. Jeśli porównanie z grania na żywo w domu bedzie takie samo to na 100% wezme na Xboxa.

A teraz pytanie za 100 punktów panowie:
Czy demko Mafii II jest dostępne na Xbox Live do ściągnięcia bez posiadania konta Gold?

PS. Nie wiem jak wytrzymam ten tydzień! Czuje dokłądnie coś takiego jak kiedyś czekałem na urodziny czy gwiazdke ;)
 
Ostatnia edycja:

premek111

Active member
Bez reklam
Nie wiem jak teraz , ale w dniu kiedy ukazalo sie demo mozna bylo sciagac tylko z konta Gold.Tez chcialem porównac 2 wersje na własne oczy.
 

PeterMac

New member
Bez reklam
Silverowcy mają opoznienie 7dni do dem Golda, porówynwałem równiez i wersja na X'a prezentuje sie lepiej i chodzi tez troszke płynniej, mniej tez obiekty wskakują/dorysowują sie o trawie nie wspominająć hehe to co jest na PS3 jest załosne, zwykła płaska tekstura :)
 

premek111

Active member
Bez reklam
Niestety to prawda,może olbrzymich róznic nie ma miedzy konsolami ale są na korzyść x -klocka.A najlepiej Mafia II musi wyglądać na silnym PC.
 

xguciox

New member
W końcu jakaś dobro wiadomość

W redakcji zwróciliśmy uwagę na fakt, iż wielu z Was po ograniu udostępnionego jakiś czas temu dema zdecydowało się wycofać złożone wcześniej zamówienie przedpremierowe. I w sumie nie ma się czemu dziwić, gra w wersjach na PlayStation 3 oraz Xboxa 360 w prezentowanym demie wygląda wyraźnie gorzej od PC-towej, ale... OMAWIANA WERSJA DEMONSTRACYJNA JEST PRZEDAWNIONA! Całe szczęście, że kilka dni po awanturze wywołanej w sieci okazało się - za pośrednictwem renomowanego GameSpotu - że demonstracyjne wersje gier przeznaczone na konsole stanowią stary wycinek kodu, z którego materiały prezentowane były kilka dobrych miesięcy wcześniej. Wedle relacji portalu, gra wygląda ZDECYDOWANIE lepiej niż w opublikowanej wersji demonstracyjnej, choć nadal bez jakichś rewelacji czy dzikiego szału. Wersje dla Xboxa 360 oraz PlayStation 3 nie różnią się praktycznie niczym, co zobrazowane zostało na wypuszczonych do sieci screenach. Kolejny raz uspokajamy więc graczy. Mafia II prezentuje się graficznie o niebo lepiej, niż na udostępnionej ostatnimi czasy wersji demonstracyjnej. Żeby mieć pewność co do publikowanych na PS3Site informacji, zasięgnęliśmy opinii jednego z redaktorów PSX Extreme, który miał już do czynienia z kodem zdecydowanie nowszym, niż to udostępnione graczom. Potwierdza ona doniesienia GameSpotu. Poza tym, w poprzednim numerze PSX Extreme znalazł się obszerny playtest gry, w którym w ogóle nie ma mowy ani o spadkach płynności animacji, ani o rzekomo karykaturalnej oprawie wizualnej.

Źródło: PS3site
 

Peek

New member
Bez reklam
No to mówiłem na początku;)

A serio to w takim razie biorę chyba wersję na PS3, bardzo budujaca informacja, którą podałeś, skoro gra wygląda rzeczywiście o niebo lepiej...

Ale jednak wygląd trawy jednak uboższy na PS3, nie wiem jednak na co wezme, ale dobrze, że gra wygląda zdecydowanie lepiej chociaż demek jeszcze nie widziałem ;)
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Peek ostatnio zachowujesz się trochę jak Bambo, już tu padało dziesiątki Twoich sformułowań, że bierzesz na 100%, że nie bierzesz, że jednak bierzesz, że nie wiesz czy bierzesz, że chyba jednak bierzesz - wyluzuj stary bo Ci pikawa siądzie.

Pozdrawiam,
 
Do góry