Mafia 2

Peek

New member
Bez reklam
aaa... czyli to to miał na myśli Yamauchi mówiąc, że Gran Turismo 5 bardziej pasuje do PS4 niż PS3, to juz wiecie kiedy je zobaczymy;) w pudełku z PS4!

Panowie jeśli można to porównajcie grafikę Mafii do jakiś innych gier będę miał jako-takie pojęcie do póki nie zagram w demo.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Powiem tyle ze od GTA wyglada dużo dużo lepiej :-o.Dzisiaj ma mi dojść Red Dead Redemption porównam ;). Najbardziej rażą mnie drzewa :-? Bardzo ładnie wykonane samochody którymi według mnie fajnie się jeżdzi .Akcje w budynkach bardzo efektowne duże zniszczenia ,efekciarsko . Po sporym rozczarowaniu grafiką uważam ze gra bedzie warta kupna .
 

Peek

New member
Bez reklam
Ogr to powiedz jak jest w porównaniu do RDR, bo ty mówisz, że od GTA lepiej a na zdjęciu do matamana jest od GTA gorzej.

RDR co jak co, ale grafikę miało fenomenalną (grałem na 360) tesktury ostre jak brzytwa a do tego te szczególy, ale tak to tylko gdybanie wypowiem się o grafice jak ogram demo a potem pełną wersję.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Nie kumam jakim zdjeciu do matamana ? GTA to jedno z najwiekszych paskudztw !!! Jest dużo lepiej na RDR czekam . Zdjecie podane przez gadulinho to przesada !!!
 

Ogr

New member
Bez reklam
Porównaj ta fote od gadulinho.Nie widać róznicy ? Wiadomo że szału nie ma ,nie jest to to co widzielismy i na co czekalismy .
 

Peek

New member
Bez reklam
Po pierwsze dzięki za fatygę.

Po drugie no widać, że wygląda wiele lepiej niż na fotce gadulinho, ale takie zdjecia TV dużo tracą więc sam zobacze, u mnie może być troche lepiej bo mam mniejszy format (26") dzięki temu może mniej będzie widać artefakty. Na pewno w ruchu gra wygląda lepiej.

Panowie ogram demówki PS3 i X360 wtedy wypowiem się co lepiej, gdzie lepiej w czym i dlaczego.
 
Ostatnia edycja:

gadulinho

New member
Bez reklam
No ta moja fotka (z polygamii) to taka trochę nieciekawa. Dlatego też powiedziałem, że z grubsza gra tak wygląda ;)
Poza tym nie wiem jak Wy, ale ja mam TV 42 cale i siedzę 220 cm od niego (może dlatego ta gra kiepsko wygląda bo siedzę za blisko telewizora?).
 

pa3

New member
Bez reklam
Nie siedzisz za blisko, po prostu gra zamiast w HD jest w SD :p

W piątek będę w posiadaniu X360 i na tym sprzęcie zagram w Mafię jak i większość multi-platformowych gier (nawet przymuszę się grać na tym cholernym padzie), jeśli Sony olewa taki stan rzeczy to tym bardziej Ja mam to gdzieś.

PS. tak patrzę na wasz fotki i kolorystycznie to wygląda jak klon Just Cause 2 - tyle że ten drugi jest w High-Def
 

pav3l

New member
Bez reklam
Ja chyba się luzuję z Mafii 2 na PS3. 1kę przechodziłem parę razy na kompie i tak chyba zrobię z 2ką. Na 24calowym monitorze nie będzie źle. Szkoda, bo przed TV się wygodniej siedzi... :neutral:
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ja siedze od 52 calowego jakies 2,5 metra :-o Grywalność i klimat to podstawa !!!! tu tego nie brakuje :D chrzanię grafe mam inwestowac w piec kupe kasy dla jednej gry heh paranoja !!! Ciekawe po co w demku na ps3 logo invidia PhysX ?
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Hehe, to jest nic, ja zasiadam 1,20 m (słownie metr dwadzieścia) do grania przy 50".
Tak się gra panowie :krol::krol::krol:

Pozdrawiam,
 
Do góry