HD w UPC

AnTurek

New member
TVP HD w UPC

Panowie, jak dotąd nie interesowało mnie zbytnio dołożenie kanału TVP HD, to teraz po przeczytaniu poniższego artykułu zmieniam zdanie.

http://sport.onet.pl/0,0,1946533,wiadomosc.html

TVP się chyba rozwija i teza, że mają zniknąć kanały sportowe oraz TVP HD zostaje wspomnianym artykułem obalona. Na uwagę zasługuje ta oto treść:

"Wszystkie mecze (...) na antenach TVP1 lub TVP2. Ponadto, (...) zostaną zaangażowane anteny TVP Sport i TVP HD.

Generalnie, to z TVP HD coś się ruszyło ponieważ ostatnie mecze eliminacji do MŚ również były w HD.

Czekamy zatem z niecierpliwością na TVP HD !!!
 

mp_lasso

New member
Albo inwestycja w dekoder/tv z DVB-T MPEG4 i antenę.

Odnośnie najnowszego softu na Mediaboxa HD: Na noc zostawiłem go na standby, a rano bez problemu go włączyłem. Na starym sofcie nie było by to możliwe. Tylko że jeszcze przycisk dvr na pilocie nie działa.
 
Ostatnia edycja:

cia1990

New member
Wie ktoś czy dzisiejsze pasmo odkodowane na C+sport będzie dostępne w UPC?
sport.interia.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/news/lech-wisla-w-pasmie-odkodowanym-c,1279978,812
 

juzeg76

Member
AnTurek napisał:



oficjalny komunikat

W niedzielę 5 kwietnia od godz. 16:30 przez ok. trzy godziny programy Canal+ Sport i Canal+ Sport HD będą odkodowane dla wszystkich abonentów Telewizji Cyfrowej UPC. Wszyscy abonenci Telewizji Cyfrowej niezależnie od pakietu będą mogli obejrzeć mecz 22 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Wisłą Kraków.
 

AnTurek

New member
juzeg76 napisał:
oficjalny komunikat

W niedzielę 5 kwietnia od godz. 16:30 przez ok. trzy godziny programy Canal+ Sport i Canal+ Sport HD będą odkodowane dla wszystkich abonentów Telewizji Cyfrowej UPC. Wszyscy abonenci Telewizji Cyfrowej niezależnie od pakietu będą mogli obejrzeć mecz 22 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Wisłą Kraków.

To miło z ich strony. Myślałem, że nasze UPC nie będzie sobie tym zawracać głowę. W końcu i tak na TVP można ten mecz oglądnąć.
 

Kris_H

New member
W jaki sposób można zobaczyć siłę sygnału UPC w czarnym mediaboxie z HD ?

W jaki sposób można zobaczyć siłę oraz jakość sygnału wchodzącego do dekodera ? Coś takiego widziałem w dniu instalowania u mnie mediaboxa HD.
 

ROMI64

New member
Mieliśmy mieć nowe kanały HD...
A tu niespodzianka ! Zniknął National Geographic HD :confused:
Mieszkam w Krakowie, Może w innych miastach jest OK.
UPC - to jedna wielka klapa!
U wierz (wiara czyni cuda)
P łać (za to czego nie masz)
C zekaj (na lepsze czasy)
Pozdro. dla wszystkich :cool:
 

marsz99

New member
re Romi64
nie... ciężko mi uwierzyć... może to tylko chwilowe problemy z kanałem.. do tego by się nie posunęli.. chyba..
jeśli to prawda to można im będzie wypowiedzieć umowę..
 
Do góry