HD w UPC

zsoi3

New member
Bez reklam
plesniak napisał:
JDla zainteresowanych ostatnie pomiary oglądalności tvn warszawa.... 1000 widzów :)

no - zapewne TVP Sport czy inne kanaly mialyby zdecydowanie mniejsza ogladalnosc - dlatego UPC nie wprowadza ich do oferty... ;)
 

ROMI64

New member
zsoi3 napisał:
no - zapewne TVP Sport czy inne kanaly mialyby zdecydowanie mniejsza ogladalnosc - dlatego UPC nie wprowadza ich do oferty... ;)

No poszedłeś " Na całość" - gratuluję i mam nadzieję, że to ktoś z UPC przeczyta! :eek:
 

ROMI64

New member
UPC - "największa w Polsce telewizja kablowa"

Jest niedziela 29 marca 2009 - wczoraj polscy piłkarze kompromitująco przegrali mecz, dzisiaj Niemiec przekreślił szanse Kubicy na podium :(
Czytam forum i widzę wpisy (nawiasem mówiąc) nieprzychylne dla UPC.
Jaka jest rzeczywistość - same porażki, człowiek chce czegoś a los płata figle.
Mam sygnał z UPC - kiedyś miałem nadzieję, że płacąc im pieniądze za usługę, jestem dla nich (UPC) podmiotem, z którym trzeba się liczyć. Jak jest naprawdę widzimy wszyscy.
Totalna ignorancja - walka o maksymalny zysk, nieliczenie się z nikim to dewiza UPC.
Kiedyś ktoś powiedział, że to jest polityka...
Może ktoś sprawi, że zmienię pogląd na tę politykę (UPC)
Te moje "gorzkie żale" dedykuję...wszyscy wiedzą komu!
 

plesniak

New member
Przekaz z meczu był fatalny. Nie wiem dlaczego Polsat, TVN SD potrafia dac dovry sygnał a TVP jest po prostu nie do oglądania na TV większym niz 14 cali. Kupiłbym antenę żeby złapac cyfrowy TVP ale niestety nie mam dekodera w TV, a jak na razie nikt nie odpowiedział czy do dekodera HD UPC można podłączyć antenę zewnętrzną - tak jak do dekodera Cyfry+
 

balpio123

New member
ravel napisał:
Dzisiaj dzwoniłem do UPC, powiedzieli, że od maja ma być nSport.
he he a co z innymi kanalami,skad niekad wiadomo ze do tych swiat ma byc tvp sport i nietylko..a dosyc to dziwne i zadkosc unich ze ci to powiedzieli...
 
Ostatnia edycja:

balpio123

New member
plesniak napisał:
Jeszcze co do TVN Warszawa, moim zdaniem ten program powinien byc dostepny we wszystkich regionach. Jak UPC mnie zmusza do ogladania Silesia HD, to niech inni oglądaja TVN Warszawa, pomijam to że sa tam na prawdę niezłe programy które mogą zainteresować nie tylko osoby mieszkające w Warszawie, np. Goscie Goście, Błyskawicznhy program historyczny i inne. Czy mieszkańcy innych regionow mają cos czego ja naturalizowany warszawiak (Krakowskonowosądecki :) ) nie mogę oglądać? Czy jestem w czyms lepszy? Moim zdaniem to dyskryminacja ze względu na miejsce zamieszkania. Dla zainteresowanych ostatnie pomiary oglądalności tvn warszawa.... 1000 widzów :)
tvn warszawa mozna tez ogladac w innych miastach ale trzeba wtedy wybrac w dekoderze region dla warszawy,mamy wtedy tvn warszawa ale brak jest kanalow tvp.
 

mista

New member
a co z fikcyjnym stanby'em

mp_lasso napisał:
Był dziś u mnie monter, wymienił mi mediabox hd, bo zawieszał się codziennie, a pewnego dnia po zawieszeniu już nie chciał włączyć się ponownie. Dowiedziałem się od niego, że 11 kwietnia ma pojawić się nowy soft, który ma likwidować problem z zawieszaniem się dekoderów.
u mnie po 3 dniach wymienili taki wieszający sie na taki głośno chodzący .. pewnie pisze o rzeczach oczywistych ale czy tez macie wrazenie ze przycik standby na pilocie to po prostu przycik pokaz zegar? (wiem wiem dysk niby parkuje po jakims czasie jest zdziebełko ciszej no ale bez przesady wiatrak chyba nie musi cała dobe kręcić? z tym tez cos mogliby zrobic...
 

mp_lasso

New member
Problem wieszającego się dekodera na standby rozwiązałem po swojemu. W nocy wyłączam go z sieci(wyłącznik na pilot radiowy), dzięki czemu nie hałasuje, a w dzień chodzi cały czas żeby się przypadkiem nie zawiesił ;p
 

mp_lasso

New member
A kiedy zakładałeś sobie Telewizje cyfrową UPC ? Bo słyszałem, że problem wieszania się mediaboxów HD występuje tylko w pewnej serii tych dekoderów.
 

plesniak

New member
cyfrową UPC mam od kwietnia zeszłego roku (srebrny mediabox z nagrywarką - nie zawieszał się), ale HD mam od miesiąca (czarny mediabox tez się nie zawiesza).

Mam prośbę, czy ktos kto ma zasięg DVB-T może podłączyć zwykłą antenę do mediaboxa HD i sprawdzic czy działa jak tuner DVB-T? :)
 

Protoplastus

New member
Mam czarny mediabox około 5 tygodni. Niestety od około 2 tygodni co najmniej raz dziennie się wyłącza. W trakcie oglądania nagle się wyłącza i już . Trzeba poczekać parę minut i można go znowu włączyć. Najgorsze jest to, że potrafi się wyłączyć podczas nagrywania.
 

ROMI64

New member
Protoplastus napisał:
Mam czarny mediabox około 5 tygodni. Niestety od około 2 tygodni co najmniej raz dziennie się wyłącza. W trakcie oglądania nagle się wyłącza i już . Trzeba poczekać parę minut i można go znowu włączyć. Najgorsze jest to, że potrafi się wyłączyć podczas nagrywania.

Niestety u mnie po 8-miu miesiącach użytkowania ekspert z UPC stwierdził, że
dekoder z nagrywarką HD trzeba wymienić! Pierwszy wolny termin to najbliższa sobota...
Jednak za te dni: Pon-sob muszę płacić (mam również C+)
Żenada, mam pytanie? ile dekoderów HD z nagrywarką UPC już wymienił?
Nowy soft to bajka nic to nie zmieni poza wkurzaniem abonentów. :twisted:
 
Do góry