HD w UPC

plesniak

New member
Czesi mają mniej HD niż my i nie maja Silesia HD :) ale za to mają Eurosport HD, a National Geographic HD mają w 720p.

Co ciekawe mają też satelitarną ofertę prepaidową, słowacy mają to samo co czesi, irlandczycy nie mają chyba hd albo sie tym nie chwalą, austriacy i holendrzy mają ten sam sprzęt co my, węgrzy mają coś innego, rumuni maja poza kablówką dostęp satelitarny
 
Ostatnia edycja:

Protoplastus

New member
Pytałem kiedyś UPC czy mają zamiar wprowadzić do oferty Disney Channel i Sci-Fi Channel. Właśnie dostałem odpowiedź, że nie. Odpowiedź jest oczywiście dłuższa i ładniesza ale sprowadza się właśnie do tego:(
 

zsoi3

New member
Bez reklam
Panowie - dzisiaj wprowadzili "nowy" kanal do UPC a Wy nic nie piszecie. Sprawdzcie sobie liste - zobaczycie, ze macie jeden kanał wiecej na liscie :)
 

oli1975

New member
Witam, w jakiej rozdzielczosci sa nadawane kanały hd w UPC.Zastanawiam sie czy jest sens brac na siłe tv full hd skoro nie bedzie on wykorzystany.Dziekuje i pozdrawiam
 

mp_lasso

New member
Był dziś u mnie monter, wymienił mi mediabox hd, bo zawieszał się codziennie, a pewnego dnia po zawieszeniu już nie chciał włączyć się ponownie. Dowiedziałem się od niego, że 11 kwietnia ma pojawić się nowy soft, który ma likwidować problem z zawieszaniem się dekoderów.
 

pinja

New member
to ciekawy pomysł, 11 kwietnia to już praktycznie święta. Jak coś będzie nie tak z nowym softem to będzie armagedon :grin:
 

plesniak

New member
szewol napisał:
już jest... na moim dekoderze pod numerem 852.

obiecali dołączyć nowe kanały w tym roku... i mamy :grin:

Ale niestety nie jest w HD :D Poza tym ten kanał był w tym roku juz także nie traktuje go jako nowodołączonego, a tylko jak wznowienie emisji :)
 
Ostatnia edycja:

plesniak

New member
Jeszcze co do TVN Warszawa, moim zdaniem ten program powinien byc dostepny we wszystkich regionach. Jak UPC mnie zmusza do ogladania Silesia HD, to niech inni oglądaja TVN Warszawa, pomijam to że sa tam na prawdę niezłe programy które mogą zainteresować nie tylko osoby mieszkające w Warszawie, np. Goscie Goście, Błyskawicznhy program historyczny i inne. Czy mieszkańcy innych regionow mają cos czego ja naturalizowany warszawiak (Krakowskonowosądecki :) ) nie mogę oglądać? Czy jestem w czyms lepszy? Moim zdaniem to dyskryminacja ze względu na miejsce zamieszkania. Dla zainteresowanych ostatnie pomiary oglądalności tvn warszawa.... 1000 widzów :)
 
Do góry