HD w UPC

sebooh44 napisał:
dzięki za odpowedź



ad.4. a co w przypadku, kiedy umowa trwa ponad 6-mcy? jak wygląda sprawa zerwania umowy jeśli UPC w trakcie trwania umowy podniosło ceny?

ad.5. czy jest jakaś oferta z HD bez telefonu, w której warunki byłyby takie same jak dla nowych klientów, a nie pół roku wyższe opłaty z racji tego, że już jestem klientem UPC związanym umową?
Promocja -20% dotyczy WSZYSTKICH. I nowych i starych i na promocji i bez.
 
Sugar_beet napisał:
A jak mam rozumieć słowa oferty w mix-pakiecie
zamów 2 usługi, a tańszą otrzymasz z 50% rabatem przez cały okres trwania zobowiązania"

Skoro podpisuje zobiowązanie na 12 miesięcy to co następuje po 12 miesiącu jeśli pozostanę przy ofercie? Płacę tyle samo czy też więcej ?
Tak jak masz w regulaminie - po 12 miechach tracisz 50 %, chyba, że znowu podpiszesz cyrograf.
 

wek

New member
Powiem Wam tak, od dwóch tygodni jestem... szczęśliwym oglądaczem pakietu MAX z nagrywarką HD (w Opolu). To jest po prostu rewelacja! Jakość zwykłych kanałów jest lepsza niż po analogu, nie ma żadnego, nawet drobnego, śnieżenia, po prostu czyściutko. No a kanały HD to po prostu bajeczka, żal tylko, że nie miałem Polsatu Sport HD na mistrzostwa Euro, bo to co teraz widać na powtórkach zachwyca. Tak samo zresztą jak leciały mecze ligi światowej siatkarzy, zupełnie inaczej się ogląda. Do tego National HD - również rewelacja. TVN HD - na razie to chyba ściema, z tego co słyszałem, to na chwilę obecną w prawdziwym HD są tam nadawane jedynie te TVNowskie seriale, no a w wakacje to same powtórki tych seriali, więc oglądać nie ma co :) Aha, jest jeszcze History Chanel HD - też bardzo fajne! Jedyne, do czego można się przyczepić, to że kanałów HD nie ma póki co więcej, no ale jak obiecał handlowiec po wakacjach ma być lepiej :)

To jeszcze słówko co do sprzętu - nagrywarka cyfrowa to jest to!!! Zatrzymywanie obrazu i cofanie 'na żywo' - piękna sprawa. Podobnie zresztą jak nagrywanie planowane itp.

Generalnie po prostu jestem zadowolony na maxa, bo w końcy pakiet max mam :)
 

marduk

New member
Pilne!

Witajcie! Mam nadzieję, że na tym forum znowu znajdę pomoc, tak jak było to w przypadku zakupu lcd... Do rzeczy: za kilka godzin ma do mnie przyjść monter. Zdecydowałem się na pakiet select z nagrywarką i net turbo. W sumie przez 12 miesięcy po 129 zł. Dla mnie bomba, bo na razie płacę więcej za mniej (tv analog i 2mb net). Tyle, że mam kilka wątpliwości: przede wszystkim bardzo mnie martwi ustawianie ulubionych kanałów (opxcja zakupu za kilka stów pilota na razie nie wchodzi w grę). Brak tej możliwości będzie dla mnie sporym utrudnieniem... I kolejne pytanie (sorki za naiwność): rozumiem, że tv będę mógł oglądać tylko via dekoder? Inaczej nie?
I jeszcze: nagrywać mogę każdy kanał?
Pomóżcie mi, proszę... Zależy mi na czasie, bo za parę godzin będzie za późno...
 

Kyniol_73

New member
handlowiecupc napisał:
Promocja -20% dotyczy WSZYSTKICH. I nowych i starych i na promocji i bez.

Wiec dlaczego mi dali tylko 10 % znizki. Mam internet 2mbit i do tego dołozyłem pakiet MAX HD. 100 zł za MAX HD + 69 zł za internet = 169 zł z tego 10 % wiec bede placił 152 zł. Chyba ze te 20 % dotyczy 3 pakietów a jak ma sie 2 pakiety to tylko 10 %. Dobrze rozumuje? :)
 

jedrek_125

New member
marduk napisał:
WitajcieI kolejne pytanie (sorki za naiwność): rozumiem, że tv będę mógł oglądać tylko via dekoder? Inaczej nie?
I jeszcze: nagrywać mogę każdy kanał?
Pomóżcie mi, proszę... Zależy mi na czasie, bo za parę godzin będzie za późno...
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Tv tylko przez dekoder , nagrywanie dot wszystkich kanalow :) Ulżyło ?:)
 

Lukassuss

New member
Niestety

Niestety kanały sa zaprogramowane "na sztywno" w dekoderze i nie ma możliwości zmiany.

Na początku trochę mi to przeszkadzało ale po tygodniu się można przyzwyczaić.

Ewentualnie jest opcja wrzucenia iluś tam kanałów w ulubione i tylko po nich krążyć potem...
 

marduk

New member
:(

Tak jak myślałem.... no ale mogę zrobić np. listę 30 ulubionych kanałów i w ich obrębie się poruszać, w wygodnej dla mnie kolejności....a jakbym chciał zobaczyć, któryś spoza owej puli, to go znajduje.... czy źle kombinuję?
 

jedrek_125

New member
Nie wiem jak ta opcja dziala w UPC , natomiast w N-ce mozesz sobie stworzyc 4 osobne listy ,,uzytkownika ,, z dowolna liczba kanalów , a wywolujesz każda z nich klawiszem kolorowym na pilocie , prosto czysto i przyjemnie :)jak chce wrocic do kolejnosci tunera to wystarczy nr. kanalu , i nastepnie next chanell
lub wciskam 1 i moge leciec po kolei .
Mysle ,że bedziesz mial podobnie w mediabox.
Zreszta instrukcja obslugi jest na stronie upc :)
 

Glizda

New member
handlowiecupc napisał:
No to uważnie przeczytaj regulamin promocji bo ci z cc lubią fantazjować (przecież ich nie ścigniesz).

No wiem, czytałem i mówiłem o tym operatorowi ale ten powiedział to co napisałem. Najwyżej jak przyjdzie monter z umową i się okarze, że jest coś nie tak to podziękuję.
 

Lukassuss

New member
Marduk - dokładnie tak. Kanały masz w box-ie pogrupowane w grupy tematyczne - są: wszystkie kanały, rozrywka, info,dokument, muzyka, film , dzieci, sport, inne. I ulubione. w tych pierwszych masz kanały o danej tematyce wybrane i ułożone według kolejności UPC, a w ulubionych nic - tą grupę układasz z tych kanałów co chcesz. Nie wiem czy i jaki jest ewentualny limit kanałów w ulubionych. Ja mam ok 15 i jest ok.

Na pilocie masz guziczek "guide" - naciskasz i odpal ci się główne menu Przewodnika TV i tu masz dostęp do w/w grup. Jak wejdziesz w jakąś grupę masz listę kanałów z programem na nich na resztę dnia od danego momentu. Albo możesz ustawić że chodzisz tylko pomiędzy ulubionymi i wtedy przyciskami kanałów + i - przełącza ci się tylko to co wrzuciłeś do ulubionych. A kolorki na pilocie są do pod-menu. Np. w przewodniku TV masz na nich powiekszenie, porę dnia np. wieczorem, wybór danego kanału...

Generalnie media box to bardzo fajna rzecz (z HDD)
 
Kyniol_73 napisał:
Wiec dlaczego mi dali tylko 10 % znizki. Mam internet 2mbit i do tego dołozyłem pakiet MAX HD. 100 zł za MAX HD + 69 zł za internet = 169 zł z tego 10 % wiec bede placił 152 zł. Chyba ze te 20 % dotyczy 3 pakietów a jak ma sie 2 pakiety to tylko 10 %. Dobrze rozumuje? :)
Tak. 2 uslugi 10 % a 3 20 %
 

szewol

New member
Bez reklam
handlowiec, czy ta promocja na C+ z darmowym miesiącem na próbę faktycznie jest darmowe... to znaczy chodzi mi o tzw. opłate aktywacyjną. Czy jakaś jest czy nie? Z góry dzięki za info ;)
 

piotr.p60

New member
wprowadzili w gdańsku od 21 lipca w hd podobno jest 7 programów nie mogę dodać linku ale na stronie upc mozesz zobaczyć poprzez porównanie pakietów telewizji cyfrowej
 

marduk

New member
Tiaaaa

Dzięki za info... Przy okazji muszę się z Wami podzielić wczorajszą wizytą dwóch instalatorów upc. Opowieść zacznę od wtorku, kiedy zadzwonił do mnie gość i stwierdził: kiedy instalujemy? Odparłem, że nie wiem, o co biega. On na to, że ma zlecenie na instalację u mnie tv cyfrowej pakiet select i podkręcenie neta do 10 mb... Powiedziałem, że grejt, tylko jest mały szkopuł. Otóż nikt wcześniej do mnie nie dzwonił, nie powiedział, ile owa przyjemność będzie mnie kosztować, na jaki okres etc. Z gościem umówiłem się na wczoraj. Miał przyjść, wszystko wytłumaczyć, dać do wglądu regulamin. I prawie tak było. Przyszło dwóch panów, ani jeden nie był tym, z którym rozmawiałem. Panowie w ogóle nie wiedzieli o co chodzi, chcieli tylko instalować. Na moje pytania nie byli w stanie odpowiedzieć. Nawet moja ciekawość, ile będzie kosztować instalacja - wywołała u nich zmieszanie. Jeden z panów wtedy zadzwonił (nie wiem, gdzie; może na Madagaskar...) i po szybkiej rozmowie stwierdził ze spuszczoną głową: 50 zł; zachowując się jak autochton z targu tunezyjskiego, który wie doskonale, że pierwsza cena jest za wysoka, ale a nuż się uda... Siląc się na spokój stwierdziłem, że na razie rezygnuje i bardzo proszę by ktoś kompetentny z UPC do mnie wreszcie zadzwonił i rzetelnie przedstawił całą ofertę. Nie ma dla mnie problemu płacić miesięcznie 130 zł, tylko chcę wiedzieć, za co to robię i na jakich warunkach. Taki dziwny kurcze jestem...
I na koniec do panów z nickami ...upc...: jestem z Waszą firmą związany chyba dłużej niż Wy sami. W Katowicach zaczęło sie to od Ryntronika, a tak na serio to od siemianowickiego osiedla Młodych, gdzie facet w mieszkaniu uruchomił Wizję TV. Przez cały ten okres nie spóźniłem się ani razu z rachunkiem - wszystko w terminie. Można więc zaryzykować stwierdzenie, że jestem rzetelnym klientem. A o takich - w moim mniemaniu - każda firma powinna dbać. Nie uważam, że wszyscy pracownicy UPC to nieudacznicy. Jednak tacy na bank wśród Was są i systematycznie niszczą wizerunek firmy, o czym świdczy wiele więcej postów na tym forum niż tylko mój...
Czekam cierpliwie na telefon z UPC i - po lekturze Waszych uwag - zastanawiam się nad hd.... ale po pierwsze muszę trafić na kogoś kompetentnego, a to może okazać się trudnym zadaniem...
 

otan

New member
Bez reklam
Moje trzy usługi w tym pakiet Max z HD (tel. taryfa non stop i net 10Mb) UPC wyceniło na 222,40zł po zastosowaniu 20% upustu "na zawsze". Instalacja 100zł. Pakiet C + za 30zł miesięcznie przez cały okres trwania umowy tj 12 miesięcy. Termin instalacji dopiero za 9 dni. Mają bardzo dużo zleceń. Do jakości i cen usług świadczonych przez UPC nie można mieć większych zastrzeżeń.
Pakiet Kino Polska i Ale Kino przestają być płatne i będą w abonamencie. Jakim kabelkiem podpiąć kino domowe do mediabox żeby wszystko grało?
 

hugo9252

Member
napisy

Po 2 miesicach używania dekodera HD+pakiet C+ wkurza mnie tylko to że nie ma napisów do wersji oryginalnej filmów (DD 5.1) w C+HDfilm.Przecież lektor powala całą przyjemność oglądania filmu w HD.Z lektury forum C+ wynika że napisy z satelity są nadawane.To dlaczego nie ma ich w kablu? :confused:
 
Do góry