God of War III

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Kody na demko, ilość ograniczona, jeszcze tylko rarki plusa brakuje....nie wiem czy mam śmiać się czy płakać (ze śmiechu). Pewnie ci którzy dostaną poczują się tacy wyróżnieni z "plebsu" który to wydaje marne miiliony zielonych na gry na konsolę sony. Sorry Panowie ale mnie się wydaje że w tym sony to już komuś powoli odbija...



...demo na kody...ilość ograniczona...lol...
 

pejotpe

New member
Bez reklam
SierzantHarris napisał:
Sorry Panowie ale mnie się wydaje że w tym sony to już komuś powoli odbija...

...demo na kody...ilość ograniczona...lol...

No, m$ swego czasu kazał sobie PŁACIĆ za możliwość testowania bety któregoś z windowsów (zawsze mi się wydawało, że to testerom trzeba zapłacić, a nie na odwrót, ale znaleźli się chętni na kupno bety)...

Swój kod na demo sprawdzę pewnie za tydzień, bo dzisiaj wyjeżdżam - może gierka będzie warta kupna...
 

Ogr

New member
Bez reklam
Też dostałem :D 2671MB Wystarczyło wyrazić zgode na otrzymywanie reklam ;) Żadne wyróznienie ,to raczej forma rekompensaty za zaśmiecanie poczty hahah
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Przeszedłem demo ,a to moja opinia ;) .
Nie byłem do końca przekonany do tej gry ;) a teraz jestem pod wielkim wrazeniem :DDemo jest długie i nie proste wygląda tak miodnie jak na filmach .
Świetna grafa ,grywalność i klimat !!! Brutalna na maxa ,wyrywanie głow ,rozpruwanie ,kupa krwi ,zdecydowanie nie dla dzieci :D Efekty ,postacie rewelacyjne :eek:k: Kupuje na bank .
Nie ma co się oszukiwać nadszedł czas PS3 (nie wierzyłem ze to kiedyś nastąpi :rolleyes: );)
 

debeef

New member
Bez reklam
To co mnie zawiodło w dwójce to za długie sekwencje walk bez żadnego przerywnika...nie wiem czy to nie na potrzeby tego demka, ale stoi ono pod znakiem właśnie różnorodności i to mi się bardzo podoba, grafa jest boska i tu chyba nikt nie ma wątpliwości, grało się naprawde przyjemnie:)
 

vasyndrom

New member
SierzantHarris napisał:
Kody na demko, ilość ograniczona, jeszcze tylko rarki plusa brakuje....nie wiem czy mam śmiać się czy płakać (ze śmiechu). Pewnie ci którzy dostaną poczują się tacy wyróżnieni z "plebsu" który to wydaje marne miiliony zielonych na gry na konsolę sony. Sorry Panowie ale mnie się wydaje że w tym sony to już komuś powoli odbija...



...demo na kody...ilość ograniczona...lol...

te demo z czasem bedzie dosptne dla wszystkich. nie widze tutaj powodow do oburzania sie.

podam inny przyklad. L4D2 na pc kto zrobil pre-ordera np w game.co.uk moze sie cieszyc demem multi od jutra, kto zas tego nie zrobil musi czekac cierpliwie jeszcze tydzien jesli dobrze pamietam.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Demo bardzo fajne, ale to zaledwie mała próbka tego co ujrzymy w skończonym kodzie. W finalnej wersji mają pojawić się olbrzymie ruchome poziomy, podobne do niektórych akcji w Uncharted 2 tyle, że na większą skalę (-patrz- końcówka tego trailera i końcówka God of War II)
 

cyber78

Member
Bez reklam
Dream Theater w God of War III

Mike Portnoy napisał na stronie zespołu, że po nowym roku wchodzą do studia aby nagrać kawałek specjalnie do soudtrack'u dla God of War III.
Zapowiada się niezła klimatyczna muza w grze, ciekawe kto jeszcze znajdzie się na ścieżce dźwiękowej.

Cytat:
"In an unexpected move, we will then enter the studio right after New Year's to write and record a brand new instrumental track for inclusion on the upcoming Gods Of War 3 soundtrack. This will mark the first time in the band's career we have written and recorded an exclusive track for an outside project. Roadrunner invited us to participate and we decided we were up for the challenge!"
 

k0val

New member
gow_ultimateedition_460.jpg


Efektowne „God of War III: Ultimate Trilogy Edition” Twórcy gry postanowili wynagrodzić cierpliwych graczy z Europy, Nowej Zelandii i Australii specjalną edycją kolekcjonerską gry.
Gracze narzekali, że w wielu krajach nie wydano edycji kolekcjonerskiej gry związanej z drugą częścią „God of War”. „God of War Collection” zawierało między innymi udoskonaloną do jakości HD wersję „God of War II” oraz kod pozwalający ściągnąć demo trzeciej części. Sony ogłosiło, że ta sytuacja nie powtórzy się z nową odsłoną serii i gracze mogą się spodziewać „God of War III: Ultimate Trilogy Edition” w Europie, Nowej Zelandii oraz Australii w tym samym czasie co premiery samej gry .
Całość wyląduje w ozdobnym pudełku stylizowanym na puszkę Pandory. W środku znajdziemy płytę blu-ray z „God of War” oraz „God of War II”, którego gracze będą mogli zobaczyć ze zwiększoną rozdzielczością oraz z płynniejszą animacją zapewnioną przez 60 klatek wyświetlanych na sekundę. W drugiej części pojawia się też system trofeów. Zakup edycji kolekcjonerskiej da dostęp do DLC takich jak specjalne skórki dla postaci, arena i siedem nowych wyzwań.

Gracze będą też mogli nacieszyć oczy i uszy dołączonymi do zestawu artworkami oraz ścieżką dźwiękową. „God of War III: Ultimate Trilogy Edition” zawiera książkę w której umieszono sporo grafik związanych z grą oraz pocztówki. Płyty z OST obejmować będą wszystkie trzy części, a szczególnie interesująco zapowiada się „God of War: Blood and Metal EP”z metalowymi inspiracjami grą. Fanów powinny też zaciekawić materiały wideo opowiadające o marce, które będą mogli ściągnąć z Internetu.

„God of War III: Ultimate Trilogy Edition” trafi najprawdopodobniej także do Polski, ale nakład jest limitowany, więc do naszych sklepów trafić może niewiele egzemplarzy.
 
Do góry