God of War III

Rudeford

New member
Mówcie mi „King of the Hill”:krol: Przejście gry na tytanie daje dużo więcej satysfakcji i nawet zakończenie za drugim razem podobało mi się bardziej:shock: Jeśli miałbym dać trójce miejsce na podium, to byłoby to miejsce trzecie. Na mojej osobistej liście(lekko sentymentalnej) cała seria układa się według nr części. Pod względem tylko grywalności (bez sentymentów) to kolejność wygląda tak: 2, 3, 1.
P.S. Kurna chyba przypomnę sobie jedynkę. Podążanie za głosem Syren na pustyni było super.
 
Ostatnia edycja:

Mystek

New member
Panowie szybkie pytanie;

Kolega gral w GOW 3 jakis czas i wszystko bylo cacy a po miesiacu wyskoczyla mozliwosc update-a i nagle zniknal dzwiek calkowicie. Sprawdzalismy u mnie i rowniez odrazu wyskoczyl update ktory potwierdzilem i glosu brak.

Czy jest na to jakas rada? Pomozcie...
 

Mystek

New member
Nie bo dzwieku niema juz zanim sie pojawi jakiekolwiek menu, w systemie tez nie bylo nic ruszane, kumpel myslal ze to gra wiec wymienial plyte juz dwa razy w sklepie i ciagle nic wiec to musi byc przez ten update, jak juz pisalem gral sobie chlopak miesiac czasu pewnego dnia po robocie wyskoczyl mu update, zainstalowal i tyle, dzwieku brak.
 

yarcoos

New member
Pol gry przeszedlem zanim dorwal mnie Update i wsio dzialalo- po aktualizacji tez smiga.
Komunikacja slim-ps3-tv po hdmi- ustawienia "auto".
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
U mnie po optyku do ampli i po hdmi do tv też działa normalnie po updacie.
Ja bym wszedł w ustawienia audio w grze i poprzestawiał tam i z powrotem, może się odetka.

Pozdrawiam,
 

mataman

New member
Bez reklam
Mi tez działało bez problemu (gra juz sprzedana) ale skoro on ma jakieś problemy to tak jak pisałem wywali update
 

leonidas18

New member
Zablokowałem się na poziomie tytan na pewnym momencie gdy uwalniam księżniczkę Posejdona trzeba ją gonić i w pewnym momencie ona zostaje za kratami a ja walczę z dwoma strażnikami z maczugami, gdy się ich uderzy to oni się nagrzewają co dalej zrobić aby ich pokonać ?
 

gamerblog

New member
Hej! Jeśli chodzi o tę serię gier to właśnie skończyliśmy nagrywać videopodcast o serii God of War. Z czym to się je? Dla fanów serii to będzie mała podróż wstecz, okraszona mnogością wzruszeń, a dla tych, którzy nie grali - zachęta Postaraliśmy się o szczyptę humoru, dlatego zaprosiliśmy do współpracy niczego nieświadomego Hardcorowego Koksa.

zapraszamy do oglądania: gamerblog.pl/node/381 - nie moge dodac linku bo podobno spam :/ Wystarczy skopiować to do przeglądarki
 
Do góry