God of War III

ps_user

New member
Bez reklam
Panie Danielu, przepraszam za przekręcenie znanego nazwiska. W tych kręgach literowka uważana jest za zniewagę. A ta, krwi wymaga ;)
 

premek111

Active member
Bez reklam
Lista wszystkich aktorow zatrudnionych przy GoW III
Piotr Bąk
Włodzimierz Bednarski
Dariusz Błażejewski
Justyna Bojczuk
Stanisław Brudny
Izabela Bukowska
Andrzej Chudy
Beata Jankowska
Elżbieta Jędrzejewska
Zbigniew Konopka
Jacek Kopczyński
Bogusław Linda
Wojciech Machnicki
Miłogost Reczek
Krzysztof Szczerbiński
Jolanta Wołłejko
Krzysztof Zakrzewski
Michał Żebrowski
źródło polygamia
http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7125406,SCE_Polska_o_tym__ktore_gry_zostana_zlokalizowane.html
 

Bambolo82

Banned
19 listopada będzie dla wszystkich grywalne demo God of War 3. Będzie można je ściągnać, oczywiście za darmo, z japońskiego PSN Store (inna opcja to import z USA Bluray z remake'iem GoW 1 i 2 na PS3 za jakieś 150 zł).

Nie muszę chyba dodawać, że założenie sobie japońskiego konta to bułka z masłem...:cool:
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dokładnie, pisałem już o tym wielokrotnie.
GT5 gdzieś w okolicach czerwca bym się raczej spodziewał :D
Tyle razy już miało być to poczekamy ile będzie trzeba, prawda? ;-)

Pozdrawiam,
 

tomek_fcb

New member
mataman napisał:
Będzie można ściagnąć posiadając kod dołączany do infamous ktory właśnie tam wychodzi. Więc nie dla wszystkich.
dokładnie tak to wygląda ;) w KKW voucher na demo GOW III będzie dodawany do specjalnej edycji gry Infamous, natomiast na rynek amerykański wypuszczona zostaje płyta blu ray ze zremasterowaną częścią I i II zawierająca kod na demo części III :) Nie wiem jak Wy, ale ja swoją kopię już zamówiłem na Ebay-u z wysyłką free za 148zł ;)
 

pysio78

New member
Cena ceną ale Gods Of War I i II za wielką wodą wychodzą w listopadzie u nas w europie niestety dopiero w przyszłym roku. Dlatego cena jaka by była lepiej chyba zajrzeć na tego Ebaya

tomek_fcb - podaj linka jak możesz bo Ebay-a nie lubie i zazwyczaj nie używam.(chyba muszę sie przekonać do tego czegoś)
 

tomek_fcb

New member

vasyndrom

New member
w ciagu tego weekendu beda rozsylane kody do pobrania demo GOW III, ci ktorzy zaznaczyli ze chca otrzymywac newsletter od sony moga czekac na maila :), ilosc kodow ograniczona wiec wszyscy sie nie zalapiemy wiecej info tutaj

blog.eu.playstation.com/2009/10/30/god-of-war-iii-psn-demo-voucher-code-%E2%80%93-check-your-inbox-this-weekend/
 
Do góry