God of War III

cyber78

Member
Bez reklam
nie grałem w I ani w II, a na III się mocno napaliłem. Plan jest taki, że pożyczę PS2 od kupla bo chciałby, przejść całą historię, ale w takiej sytuacji się wstrzymam i poczekam na dalsze wieści.
Sam w ankiecie wybrałem GoW I i II na PS3:D
 

mataman

New member
Bez reklam
Przecież klasyki z psx nie są żadnymi portami. To są te same gry co w oryginale,tylko w dystrybucji elektronicznej. Kazdy model ps3 obsługuje gry z psx
 

yasiekt

New member
Mam nadzieję że to nie plotka. Mimo że GoW 2 skończyłem 2 razy na mojej PS2 to i tak w tym momencie Gow Collection dołączył do "must have list" gdzie rozsiadł się wygodnie obok Uncharted 2 :) Powiem szczerze że tylko ogłoszenie premiery GoW 3 na gwiazdkę mogłoby mnie bardziej uszczęśliwić w tym roku :D
 

premek111

Active member
Bez reklam
Amerykanie, jak zapewne dobrze wiecie otrzymają na święta wspaniałą niespodziankę w postaci dwu gier na jednej płycie Blu-ray (God of War oraz God of War II). A Europa? Europa jak zwykle w ciemię bita i nie otrzyma God of War Collection w bierzącym roku kalendarzowym. Poniżej treść oświadczenia SCEE w tej sprawie.
"Obecnie szukamy opcji re-edycji God of War oraz God of War II dla klientów SCEE, jednak z całą pewnością gry te nie ukażą się w 2009 roku. Dalszych wieści oczekujcie w późniejszym terminie."
Z tego krótkiego oświadczenia wynika, że SCEE zastanawia się nad wydaniem gier, co nie musi oznaczać, że się one ukażą.

żródłó : ps3info.pl


Gra, jak wcześniej było powiedziane kosztować będzie dokładnie $39.99 i dostępna będzie na terenie Stanów Zjednoczonych w dniu 31/12/09 z kolei okładka kolekcji prezentować się będzie następująco:
 
Ostatnia edycja:

debeef

New member
Bez reklam
Mnie się strasznie dwójka dłużyła...graficznie wypas jednak po jakimś czasie robiłem w kółko to samo...co jednak nie wpłynęło na to że pierwszą grą na psp był GoW CoO:D
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Ja dopiero niedawno zabrałem się za god of wary, faktycznie gry się trochę dłuży ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu, włączyłem sobie tak koło 22 to skończyłem o 3, szok. Polecam nadrobić zaległości wszystkim którzy nie grali w tą serie:D.
 

gadulinho

New member
Bez reklam
200 zł za preorder (jakby nie patrzeć za 2 gry) to dośc malo jak dla mnie.

Dodajmy do tego, że to gra na amerykański rynek i że nie jest to typowa gra, a taki możnaby rzec dodatek do GOW3. Nie każdy musi to kupić, od taka gra dla "wybranych"
 
Ostatnia edycja:

Bambolo82

Banned
Sony Computer Entertainment Polska ogłosiło, iż w rolę Kratosa w God of War 3 wcieli się...Bogusław Linda :eek:

boguslaw_linda_2.jpg
 

mietek099

New member
gadulinho napisał:
200 zł za preorder (jakby nie patrzeć za 2 gry) to dośc malo jak dla mnie.

Dodajmy do tego, że to gra na amerykański rynek i że nie jest to typowa gra, a taki możnaby rzec dodatek do GOW3. Nie każdy musi to kupić, od taka gra dla "wybranych"
IMO zestaw ten powinien kosztować nie wiele więcej niż jakieś 150 zł. Pamiętajmy, że to są "tylko" remake'i ;) Tak czy siak zestaw ten bankowo zagości w mojej kolekcji.
 

ps_user

New member
Bez reklam
debeef napisał:
Lepiej Chyba Nie Mogli Wybrać
Pod warunkiem że Bogusław się wczuje w rolę i klimat mitologii. Kratos to furiat i zabijaka, więc Linda żeby nadążyć będzie musiał dać z siebie wszystko.
Wg mnie w dobrym dubbingu nie ważne nazwisko a finalny efekt. Już wiele dubbingów mnie zaskoczyło pozytywnie bo nie rozpoznałem głosu aktora, a efekt był rewelacyjny. Jak się okazało był to np. Olbryski. Po delikatnym remasteringu, inny niż zwykle ale jednak bardzo wiarygodny.
Jestem bardzo ciekawy co B.L. zrobi z ta postacią.
 
Do góry