God of War III

premek111

Active member
Bez reklam
Jeff Rubenstein podał techniczne szczególy gry,a więc gra natywnie bedzie śmigać w 720p z możliwością upscalowania do 1080p.Bedzie mieć 60fps,czasem jednak ta liczba bedzie spadać do 30fps co jest zwiazane z tym co sie dzieje na ekranie.wiecej ponizej
http://www.psxextreme.com/ps3-news/6466.html

GOW IV w przyszlosci ? dlaczego nie.Nie bedzie to część związana z trylogią,więc jakieś nowe wątki albo nowy bohater.
God of War… IV? - PS3 Site Polska
 
Ostatnia edycja:

SierzantHarris

New member
Bez reklam
720p? No przecież miało być podobno na bank 1080p....a to stałe 60fps nagle stało się niestałym:-?. To luz. Gra i tak będzie super a ja łykam wersję zawierającą wszystkie trzy części ale po co tyle naobiecywali?
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja zastanawiam się nad kupnem GoW Collection. Ani w 1, ani w 2 nie grałem więc może warto, z drugiej strony to już stare gry, a z trzeciej strony N+ ocenniło to na 9.5. W dodatku kalendarz zapełniony nowościami, więc nie wiem czy dam rade. Czy w takim układzie warto?
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Zależy czy chcesz mieć te skrzynke i inne dodatki. Dla samych gier (GOW 1 i 2) nie warto bo te można mieć nowe za 150 zł, a GOW 3 za 200 zł, czyli razem 350, czyli prawie 200 zł taniej
 

mietek099

New member
Z tego co mi wiadomo, GoW Collection to jedynka i dwójka w wyższej rozdziałce a nie jakaś specjalna wersja ze skrzynią. Jeżeli zatem nie grałeś w poprzednie części to IMO warto dokonać takiego zakupu. Sam się przymierzam aby nadrobić zaległości przed trójeczką ;]
 

gadulinho

New member
Bez reklam
A tak, mój błąd ;-) Pomyliłem GoW Collection z GOW Ultimate Trilogy... Zatem jak najbardziej warto kupić GOW Collection jeśli nie grałeś na PS2 w te gry.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Absolutnie warto - ja nie grałem w dwójkę bo jak wyszła to nie miałem już ps2. Jedynka to gra do dzisiaj rewelacyjna, dwójka ponoć też a podniesiona rozdziałka jak myślę podciągnie te dwie części do dzisiejszych standardów (gow1 w czasach ps2 był graficznym majstersztykiem więc i dzisiaj nie będzie wyglądać zle). Zdecydowanie zachęcam i sam kupuję tą wersję.
 

Peek

New member
Bez reklam
I jak sierżancie kupiłeś już?

Ja się ciągle zastanawiam, bo nie przepadam za gatunkiem hack'n'slash z drugiej strony to podobno gra szczególna, więc niby warto pograć w wymasterowane części z PS2.
 

bnkn

New member
25 marca będzie trzeba rozbić świnkę skarbonkę... Kto nie grał w poprzednie części ma jeszcze czas by to nadrobić.
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Ja jednak zreflektowałem się i nie kupuję, bo uznałem, że nie ma sensu powracać do gier z poprzedniej generacji, ponieważ to i tak nie będzie to samo jakbyśmy odpalili tę grę na PS2 w dniu premiery. Zagram w trójke, która dostała od francuskiego pisma PSM3 100/100 punktów.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
nie przepadam za gatunkiem hack'n'slash
Seria God of War to bardziej gra adventure niż pełnoprawny slasher jak Bayonetta czy Ninja Gaiden. Tutaj mechanika/system walki oparty jest na czymś innym i w porównaniu z tymi produkcjami jest mocno ograniczony. Dlatego możesz spróbować. Zwłaszcza, że GOW ll w ogóle się nie zestarzał, czego niestety nie można powiedzieć o części pierwszej. Z drugiej strony, jeżeli wolisz zupełnie inne gatunki, to lepiej wydać pieniądze na część trzecią i nowe produkcje.
 

Peek

New member
Bez reklam
Z drugiej strony, jeżeli wolisz zupełnie inne gatunki, to lepiej wydać pieniądze na część trzecią i nowe produkcje.

Tak właśnie zrobie, bo trzecia część to must have, a i da mi odpowiednią porcję siekanki, bo aż 3 gry to chyba by było za dużo.
 
Do góry