God of War III

gadulinho

New member
Bez reklam
To demko to jest chyba to co było w becie, bo jak wszedłem wczoraj w PSN to miałem ikonkę, że gra została już ściągnięta.
 

Rudeford

New member
To co pierwsze rzuca sie w oczy to świetne oświetlenie przez co gra jest bardzo kontrastowa. Kolorystyka także bardzo mi pasuje. Fajna jest praca kamery, zwłaszcza ten widok zza pleców Kratosa gdy przechodzi do nowej lokacji/pomieszczenia. Mieszane uczucia mam co do(moim zdaniem zbyt ułatwiającego wciskanie przycisków) pojawiania sie qte na ekranie. Z drugiej strony nie odciąga ono już tak uwagi od akcji i robi się to bardziej odruchowo, jak włączanie kierunkowskazu przed zakrętem. Ogólnie jestem kupiony:)
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Yeah, dzięki Rudeford za opinię.
Mi również się podoba ale jak dla mnie trochę za dużo rzeźnia ;-)

Pozdrawiam,
 

Rudeford

New member
Fakt, rzeźnia jest. Wyrywanie oka a szczególnie głowy wywołało u mnie malutki niesmak, aż odruchowo chwyciłem sie za gardziołko. To musiało boleć!
 

Szczupaczek

New member
A ja mam problem z demem...Długo się instalowało i zawiesiło mi się...Ogólnie doczytuje się strasznie długo, też tak macie?
 

Redundantor

New member
Nawet zrobili wywiad z Kratosem w GT :)

Chyba kupię tą grę żeby się rozgrzać przed Diablo III ;)
Coś mi mówi, że mieli wysoko postawioną poprzeczkę przez U2.

A tak z ciekawości - ile czasu trzeba, żeby przejść 1 i 2?
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Ok, ale jak rozumiem beta nie była dostępna dla wszystkich a tu coś cicho.

Pozdrawiam,


skonczylem czesc 1 i 2 na PS 2, gralem w bete GOW 3 i napisze, ze to co prezentuje to demo to dopiero przedsmak!!!!! a ze rzeznia, he he , zobaczcie w full wersji co sie bedzie dzialo!!!!! rzeznia, to esenacja tej gry, oprocz innych aspektow (muzyka i glos kratosa- w oryginale oczywiscie , rzadza! zreszta sami zobaczycie, uslyszycie!)
 

Peek

New member
Bez reklam
Filmy z tej gry zjadają oglądacza.

Teraz dopiero konsole pokazują na co je graficznie stać, Heavy Rain, Uncharted 2, Bad Company 2 czy GoW III to graficzna malina! A zobaczcie ile jeszcze gier w tym roku przed nami!!!

Tak jak pisałem wcześniej, na Collection czyli 1 i 2 nie mam czasu i szkoda mi kasy na jednak stare gry, ale w 3 zagram na 100%.
 

smiglostopy

New member
Nigdy wczesniej nie gralem w GoW. Wczoraj sciagnalem sobie demo III'jki zachecony bardzo pozytywnymi opiniami na forum i... nie powalilo mnie na kolana. Byc moze pisze to w nie odpowiednim miejscu i zaraz posypie sie fala krytyki, ale w Dante (tez tylko demko i to bardzo krotkie) gralo mi sie o wiele fajniej. Dam temu demo jeszcze jedna szanse dzisiaj (wczoraj gralem "na szybko" w przerwach polfinalu hokeja).
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Grafika mnie zaskoczyła na tym trailerze, dużo wycisnęli z ps3. Skala i wykonanie wszystkiego powala na glebę !!! Mogli by zrobić film na podstawie tej gry, bez kitu.
 
Do góry