God of War III

Mefju

New member
No myślę , że możemy oczekiwać masy zagadek w następnej części przygód Kratosa , w końcu było ich kilka we wcześniejszych częściach , więc mam nadzieję , że w III będzie więcej , ładniej , trudniej :eek:k:pozdrawiam.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Serwis thebitbag.com ogłosił, iż Sony na tegorocznych targach E3 poda oficjalną datę premiery najnowszych przygód Kratosa. To jednak nie koniec rewelacyjnych informacji. Zespół SCE Santa Monica zdecydował, że God of War 3 będzie wykorzystywał możliwości i funkcje Sixaxis. Dodatkowo możemy spodziewać się wysypu nowych informacji i filmików z rozgrywki. Czy ktoś z was ma jeszcze jakieś wątpliwości, co do tego, iż Kratos ponownie zarządzi na rynku gier wideo?

źródło www.neogo.pl/
 

mietek099

New member
Prezentacja grywalnego dema mną pozamiatała. Widać powera w łapach Kratosa. Co do daty wydania to osobiście mogę czekać nawet do przyszłych wakacji. Przecież i tak będzie w co grać przez ten czas ;]
 

Bambolo82

Banned
Mój kolega, fanatyczny kibic futbolu skomentowałby ten filmik "wyrwijgłowa" z God of War 3 tak: "STADIONY ŚWIATA, PANIE!"

Faktycznie, za dużo spojlerów z GoW 3 może popsuć zabawę tym którzy zapłacą za grę! Powinni trochę przychamować, bo nie długo sfilmują nam cały gameplay GoW3 ;)
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
A ja nie wiem czy kupie, zachęciło mnie to, że jest to exlusive na PS3 i całkiem ładna grafika. Jak mnie zachęcicie do tego tytułu?
 

Royek

New member
Ja powiem tak...
1.Opowieśc w GoW jest jak dla mnie ciekawa.
2.Co do sprawy grywalności to jest ogromna.
3.Grafika również jest na wysokim poziomie.
4.Radośc z gry jest także przeogromna.
5.Muzyka na bardzo dobrym poziomie.

Jeśli lubisz czasem pobawic się w siekanke w oprawie mitologicznego świata, to GoW spełni twoje oczekiwania w 100%. Jeśli nie lubisz krwawych jadek w grach i wolisz tytuły bardziej współczesne, to omin tą pozycje.

P.S
Jeśli się zdecydujesz na tą pozycje i masz PS2 to zagraj w GOW 1 i 2. Jeśli zaś nie masz czarnulki to przeczytaj sobie gdzieś w necie historie opowiedziana w dwóch pierwszych częściach. Myśle, że to pozwoli ci na lepsze odczucia grając w trójeczke.
 
Do góry