God of War III

Redundantor

New member
Stara zasada, nic sie lepiej nie sprzedaje niż seks i przemoc :)

Chyba, że jeszcze więcej seksu i przemocy. Nawet flower jest o zapylaniu :)

Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać
 

Banzai

New member
Bez cenzury :D

gears_of_war_psp.jpg
 

Alucard1984

New member
na miliard procent to dziewczynki z GoW : Chains Of Olympus , wiem bo posiadam psp a grę udało mi się wymaksować już kilka razy jeżdżąc polskimi kolejami :) , z tego co pamiętam spotyka się je dość szybko ... i ujeżdża po bożemu! Heh posiadam każdego możliwego GoWa i na samą myśl o tym co będę przeżywał przy III ciśnienie skacze mi do 500 ! Ekscytujące, nieprawdaż ?:p
 

Mefju

New member
Hm , możliwe , ale przynajmniej wiedziałem , że z GOW'a :mrgreen::mrgreen: Bo podobne lalki były w II części.Pozdrawiam.
 

dienekes' shade

New member
Jak patrzę na wysyp wywiadów z twórcami God of War III w przede dniu premiery KZ2, to wydaje mi się to całkiem możliwe. W przeciwnym razie, jaki sens byłby w przenoszeniu uwagi graczy z KZ 2 na tytuł, który miałby wyjść dopiero w marcu 2010 r.? :hmm:

Już w czerwcu na E3 ma zostać zaprezentowana grywalna wersja, co dodatkowo podsyca atmosferę...
 

premek111

Active member
Bez reklam
:) jeśli to prawda,to ten rok będzie naprawde przebojowy
mój portfel już się trzęsie na myśl o tylu grach :D
 

premek111

Active member
Bez reklam
Nieścisłości związane z datą premiery God of War III możemy chyba uznać za rozwiązane. Kilka dni temu Sony Computer Entertainment America wypuściło notkę prasową dotyczącą Killzone 2. W niej zaś wymieniono gry, które ukażą się w 2009 roku, a wśród nich znalazł się właśnie trzeci Bóg Wojny. Wczoraj SCEA rozesłało kolejną informację prasową odnośnie PlayStation Portable. Przy okazji wymieniono po raz kolejny gry na PlayStation 3, które to ukażą się w tym roku i... GoWIII znów zostało wymienione. Względem poprzedniej listy jest jednak pewna istotna zmiana - dotyczy to nie roku kalendarzowego, a fiskalnego. Tym samym nie musimy już spekulować. Kratos niemal na pewno pojawi się w marcu 2010 roku.
zrodlo :www.neogo.pl
 
Do góry