God of War III

Mefju

New member
News mam nadzieję , że prawdziwy , bo smutno się robi jak pomyślę , że tylko jedna część gowa pogram na ps3 :mrgreen: Pozwolę sobie wkleić tu 2 komentarze tego artykułu , które mnie powaliły :


"Powinni zrobić coś takiego ze kratos ma dzieci z
jakąs Boginią lub śmiertelniczką i oni potem chcą
zając miejsce na olimpie i walczą se sobą kazdy ma
jakąś cześć świata i zdobywają reszte a Kratos się
przygląda potem oni łączą siły zrzucają go z
Olimpu
i on musi walczyć z nimi po koleji lub odrazu na
olimp lecieć i odebrać to co mu się należy

Ale ciekawe co oni dalej zrobią....
moze starcie z Herkulesem?? lub Bogiem podziemi
Hades?? miał na imię?? niech walczy z kazdym
żyjącym jeszcze bogiem i moze nowymi bogami??
z Posejdonem na morzu....
hadesa do styksu niech wrzuci
hm moze chydry dać do gry albo bazyliszka lub inne
mistyczne stwory?"

No to się chłopak rozmarzył ;)

No i 2 :
"Tak tak i jeszcze niech walczy z tesciowa i
globalnym kryzysem rozwali Tuska i gang Kaczek ale
będzie rzeznia."

Pozdrawiam ;)
 

cyber78

Member
Bez reklam
W nowym PSX EXTREME jest znowu artykuł o GoWIII, tym razem w formie wywiadu z jednym z twórców gry. Dużo koleś nie zdradza, ale kilka rzeczy potwierdza.
No i na koniec nie chciał potwierdzić daty wydania w marcu 2010, powiedział, że datę niedługo ogłoszą, czyżby wcześniej?
 

Szczupaczek

New member
GOW 2 to jedyna gra którą przeszedłem dwa razy... Dawno żadna gra nie dawała mi takiej satysfakcji, grając w nią cofnąłem się w czasie do mojego dzieciństwa kiedy to każda gra sprawiała ogromną przyjemnosc:) Z wypiekami na twarzy czekam na GoW 3. Kupuję ją w ciemno, to musi byc hit...
 

premek111

Active member
Bez reklam
Twórcy God of War III, pracownicy Sony Santa Monica na Game Developers Conference mają zaplanowane kilka konferencji. Jedna z nich właśnie się odbyła, a na jej zakończenie pokazano krótki filmik z rozgrywki. Zwrócono uwagę na nową kamerę, która na początku pokazywała Kratosa z bliska, tak abyśmy mogli obserwować szczegółowe wykonanie postaci. Kiedy wymagała tego sytuacja oddalała się. Co ciekawe twórcy wypowiedzieli się o framerate'cie swojej nowej gry. GoWIII będzie chodził w 60 fps'ach... ale nie zawsze. Wszystko będzie zależało od złożoności sceny. Jeśli konsola nie będzie wyrabiała ilość klatek spadnie, ale twórcy zarzekają się, iż nigdy poniżej 30.
żródło www.neogo.pl
 

premek111

Active member
Bez reklam
Jeśli śledziliście uważnie plotki odnośnie trzeciego Boga Wojny, z pewnością zaciekawiła Was ta dotycząca trybu kooperacji, jaki miałby pojawić się w grze. Niektórzy twierdzili nawet, że drugą postacią byłby brat Kratosa. Szalony pomysł i jak się okazuje zupełnie nierealny. Reżyser God of War III, Stig Asmussen powiedział dla Computer and Video Games - God of War III jest grą dla jednego gracza. Pochwalił się też, iż Kratos dostanie szereg nowych broni i przedmiotów wymieniając na razie tylko cztery z nich. To buty Hermesa (umożliwiają bieganie po ścianach i wysokie skoki jak w trailerze), głowa Heliosa (służy do odkrywania sekretnych lokacji i rozświetla mrok), rękawice Cestus oraz płonący łuk, który chwilowo nie ma nazwy. Na wiecej przyjdzie nam poczekać do E3.

zrodlo : www.neogo.pl
 

k0val

New member
jeżeli by dali 2 pierwsze części na blue-ray wyszło by na to że ps3 60gb z możliwością czytania gier z ps2 nie potrzebne :D
 

ps_user

New member
Bez reklam
Mam nadzieje ze, gra bedzie zawierala chocby procent zagadek, jak jej poprzedniczki. Tym co sprawialo ze np. 2-ka sie nie nudzila, byly regularne odpoczynki od machania mieczykami i chwila no poszukanie jakiegos "key" itp. Jednak po przejsciu ostatniego Residenta, mysle ze i tu zostanie to ograniczone do minimum na rzecz efektownosci, jeszcze wiekszych bossow itd. Niemniej jednak bedzie IMO gra ktora sie przyjmie i bedzie sprawiac duzo radochy tak jak wspomniany RE5, bo wykonanie bedzie tip top, a ze braknie srodkow na zagadki.....;)
 
Do góry