F1 2010

Peek

New member
Bez reklam
Spoko panowie, przeciez nie mam do nikogo żalu, że ktos gra na kierownicy a ja nie... Chodzi tylko o to, że kierownica zapewnia duzo wieksze mozliwości, ale wszystko wyjdzie w praniu.

Co do odbić:
To popatrz sobie na dziób bolidu na odbicia najlepiej jak jest jakiś "most" i go mijasz wtedy widać, że w wersji na 360 odbicie tylko śmiga a na PS3 sztucznie szarpie, wiecej niedociagnieć nie widze, ale zaznaczam, ze nie grąłem jeszcze.
 

leonidas18

New member
Rzeczywiście odbicia lekko się tną ale podczas walki o pozycje pewnie nie będę na to zwracał uwagi. Jeśli chodzi o kwestię kierownica kontra pad to szkoda, że kilku graczy będzie miało handicap podczas rozgrywki no ale trudno poprostu trzeba będzie jechać bezbłędnie aby uzyskać podium w wyścigu.
 

Peek

New member
Bez reklam
Ale nie rozumiem gdzie w grze miałby znaleźć się ten komentarz, przecież jak jedziemy to co chwila będą komunikaty od zespołu.

Myślę, że jego rola ograniczy się do "Witajcie w Malezji, wyścigi tu zawsze są emocjonujące..." itp. przed wyścigiem.
 

Peek

New member
Bez reklam
Dobra kupuje na PS3 bo różnice nie są duże, a jest liga.

Może jeszcze bedziecie oglądać "Fly Kingfisher" na moim tylnym spoilerze hehe:wink:

Pytanie do tych, którzy grali:

Czy gra na PS3 jest tak płynna jak na filmiku z wersji 360 na Suzuce?

Chociaż po poniższym filmiku już nie mam pytań:
http://www.youtube.com/watch?v=9QIUb8Y3wCc
 
Ostatnia edycja:

dredsons

New member
Bez reklam
Bardzo, ale to bardzo żałuję że zamówiłem wersję PL ,gdybym nie zapłacił z góry, to nie odebrałbym paczki .Komentator do bani ,mechanicy jeszcze gorsi, jak narazie polskie głosy to według mnie totalna kompromitacja:evil::evil::evil:
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Polskie głosy to nie żadna kompromitacja tylko poprostu brak przyzwyczajenia do polonizacji gier. Druga sprawa to to czy lubimy nasz język takim jakim jest, czyli dość trudnym i generalnie egzotycznym (przynajmniej dla ludzi z innych krajów ;) )
 

leonidas18

New member
Spy czy na jakimś wyższym poziomie trudności, expert lub legend są dokładnie odwzorowane zniszczenia bolidów nawet po lekkim najechaniu ? Czy wtedy wydajnośc naszej wyścigówki spada bo przeglądam filmy na YT i tak niestety wszyscy jeżdzą na pałę czyli zderzają się i nic nie odpada i nie ma to wpływu na dalszą jazdę bo mijają resztę stawki jak chcą nawet po poważniejszych kolizjach. Mało tego AI wypada bardzo słabo z ostatniego miejsca do top 5 w dwa, może trzy okrązenia to przesada.
 

dredsons

New member
Bez reklam
Forest89, chodzi mi o to ,że słuchając mechaników czuję się jakbym słuchał instruktora w czasie nauki jazdy ,przynajmiej tak to słychać w tych fragmentach które pokazał kolega Peek ,nie tego się spodziewałem
 
Do góry