F1 2010

leonidas18

New member
W USA już chyba wyszła w innych krajah Europy wyjdzie normalnie tylko znowu Polacy dali ciała. Z jednej strony będzie można już zobaczyć gotową grę w akcji wcześniej przed zakupem, jeśli ktoś się waha.
 

Peek

New member
Bez reklam
Filmik z cyklu Gramy! z wersji PS3:
Gramy w F1 2010 - Pędzimy!

A co do mojego zrzędzenia to po prostu nie mieści mi się w głowie to, że PS3 która technicznie jest mocniejsza od X360 na każdej grze multiplatformowej ma jakieś mniejsze lub większe odchybienia względem Xboxa.

Sam mam obydwie konsole, ale kupię wersję PS3 dla forumowej ligi, tym bardziej jestem zjeżony na te odbicia na karoserii.
 
Ostatnia edycja:

Forest89

Active member
Bez reklam
Kurde ja nie mam w co grać od ponad pół roku a oni akurat przesuwają termin wydania gry którą akurat lubię (wyścigówka) :)
 

Peek

New member
Bez reklam
Jak na razie to tak podął tylko LEM, może w sklepikach typu Mad Games czy ElectronicDremas jednak bedzie normalnie.
 

Peek

New member
Bez reklam
Odświeżam wątek, ponieważ w Warszawie gra jest juz dostepna od ręki w wersji angielskiej, w przyszły tygodniu będzie w wersji polskiej.
 

paczek79

New member
do mnie już jedzie , tylko że ja jestejm w Nl.swoją drogą to koleś od którego kupuję ma ją już od wczoraj...może zza wielkiej wody.?. jutro,najpóźniej w piątek będzie już się kręcić w moim chlebaku:-D
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Sądząc po prezentacji z Fun Day polska lokalizacja to jakaś masakra. Lektorzy prezentują się komicznie. Jakbym słuchał kursu językowego :roll:
 
S

spy

Guest
Wlasnie jestem po 3godzinnej sesji z F1 2010(ang), a mialem tylko sprawdzic jak wyglada i wylaczyc. Krotko: gra jest GE-NIAL-NA...
Na szczescie na kierownicy jest do opanowania nawet przeze mnie :)
GRID jest duuuzo trudniejszy. W Multi zabawa bedzie niesamowita.

Grajac w demo F1 CE nie wyobrazalem sobie jak bedziemy jezdzic te 20 kolek.
Tutaj w Monaco zrobilem ponad 50 i jeszcze mi malo. I to tylko w Time Trial czyli ja i ghost... Z tego zaliczylem tylko 3 pomiarowe! A to dlatego, ze jesli w 3. sektorze popelnimy jakis blad to nastepne okrazenie nie bedzie na czas.
System kar niestety nie dziala za dobrze czesto dostawalem kare za jakas glupote - np wyjazd poza tor ale nie czterema kolami?!

Sterowanie jest super, minimalny lag na kierownicy, ale jakos nie przeszkadza.
Gra wybitnie pod kierownice!

Tryby gry torche dziwne - nie znalazlem miejsca, zeby sobie po prostu quick race zrobic. Jest albo Time Trial albo Custom Grand Prix...

Po wylaczeniu kontroli trakcji niestety zabawa sie konczy i zaczyna sie koszmar :) NIesamowicie ciezko sie jezdzi.

Liga zapowiada sie nieziemsko.
 

leonidas18

New member
spy napisz coś więcej o opcjach w multi czy jedynym ograniczeniem jest liczba 12 graczy a resztę ustawień można dowolnie zmieniać oraz czy są kwalifikacje w tym trybie ?
 
S

spy

Guest
Czyli jest moc, a mógłbyś sprawdzić jak gra wypada na padzie? jak grafika?

Heh, pada nie tykam :) Nie chce nawet probowac. Moge tylko porownac do demo F1 CE - tu nie dziala mi kierownica. Jest duuuzo lepiej.

Grafika jest swietna. Nic nie przeszkadza, nie razi, nie rzuca sie w oczy. Framerate bez obserwowalnych problemow. Wlaczylem Singapur - robi wrazenie. Chociaz tor trudny jak cholera.
Grafika cos jak Grid. Jak bedziesz jechal to nie bedziesz zwracal uwagi na drobiazgi :)

Nie myslalem, ze w moim wieku cos mi sie jeszcze tak spodoba. Tak, jest moc.
 

Peek

New member
Bez reklam
Czli nie wiem juz na jaka platforme kupować, bo jak pokazują filmiki na YT to odbicia na karoserii na PS3 nie są płynne (wiem, że głupio to brzmi, ale estetom takim jak ja będzie to przeszkadzać), z drugiej strony mamy jednak ligę, w której z trzeciej strony na padzie nie mam zadnych szans... ;)

Co do polonizacji to jaka by nie była to i tak biorę polską wersję.
 

leonidas18

New member
Peek możesz mi przesłać link z YT z tymi nierównymi odbiciami karoserii ? Bo nie bardzo rozumiem o co tobie dokładnie chodzi.

To, że ktoś gra na kierownicy nie oznacza murowanego zwycięstwa bo nie jeździmy na czas tylko razem w wyścigu i mogą zdarzyć się różne nieoczekiwane zwroty akcji.
 
Do góry