F1 2010

S

spy

Guest
Spy czy na jakimś wyższym poziomie trudności, expert lub legend są dokładnie odwzorowane zniszczenia bolidów nawet po lekkim najechaniu ? Czy wtedy wydajnośc naszej wyścigówki spada bo przeglądam filmy na YT i tak niestety wszyscy jeżdzą na pałę czyli zderzają się i nic nie odpada i nie ma to wpływu na dalszą jazdę bo mijają resztę stawki jak chcą nawet po poważniejszych kolizjach. Mało tego AI wypada bardzo słabo z ostatniego miejsca do top 5 w dwa, może trzy okrązenia to przesada.

Jezdze tylko time trial. Ale te filmy sa na najnizszym poziomie trudnosci. Dlatego moga jechac na pale. Na forum Codemasters pisze sie o tym.
 

sitQ

New member
jak gralem w multi, ktos cos gadal, ale nie slyszalem nic, mozliwe ze za cicho tv mialem :p

Grafika jest bdb a nie mam podlaczonego HDMI.
Fajna sprawa gdy nie wyhamujesz w pitstopie, to musza ciebie pchnac troche do tylu i tracisz czas, ja mechanika potracilem bo skrzydlo musial wymienic : D

Musze rozkminic jak sie ustawia warunki pogodowe, bo mialem deszcz na slickach jechalem i jezdzilem normlanie jak po sluchej naiwerzchni.

Juz ktos wspominal ze kary bardzo latwo dostac, i tu sie zgadzam, za bardzo drobne rzeczy sie dostaje. stracilem kontrole nad pojazdem, obrocilo mnie zaczekalem az ludzie przejada i oczywiscie kare dostalem, tylko dlatego ze innych przepuscilem :(
 

premek111

Active member
Bez reklam
A jak Wam sie gra podoba graficznie? Ja niestety przezylem rozczarowanie.Refleksy na bolidzie , to co widzimy w lusterkach wstecznych :sad: Widzialem u znajomego wersje na PC i o niebo lepiej ,choc nie ma jakiegos mega kompa.Wesja na x-klocka tez chyba ładniejsza.
 

A...

Member
Graficznie rzeczywiście może nie powala aż tak, ale nie jest też aż tak źle. Zagraj z nami multi, to raz dwa zapomnisz o mankamentach :wink:
 

dredsons

New member
Bez reklam
Grałem dzisiaj może z godzinkę ,oto moje oceny :
-grafika 5/10
-dżwięk 3/10
-grywalność jak narazie 6/10
-multi nie grałem
Mam wrażenie , że gra została poprostu spier.....a!!!!Miało być tak pięknie.Mam nadzieję ,że chociaż multi podoła
 

A...

Member
Wg mnie dredsons trochę przesadził, grafice bym dał 7-8/10, z kolei dźwięk to dla mnie 10/10. Silniczek piękne gra ;) A multi powala funem, chce się kółko za kółkiem.
 

paczek79

New member
grafika może rzeczywiście nie jest oszałamiająca,ale kto w takim pędzie ma czas żeby podziwiać pejzaże.ja wypatruję jedynie następnego zakrętu...:shock:
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Niby tak, ale gra to gra, więc grafika im lepsza tym lepiej. Mam nadzieje, że gra do mnie dotrze do piątku i ją przetestuje i się zaloguje online :)
 

paczek79

New member
szczerze ,to też spodziewałem się czegoś lepszego ,ale akurat w tym tytule to mi to aż tak strasznie nie przeszkadza.dla mnie gra świetnie oddaje poczucie szybkości i klimatu F1.może nie jest to ideał ,ale jaki mamy wybór?jeśli chodzi o przejście z pada na kierownicę ,to dla mnie to zupenie inny wymiar.i nie chodzi mi w szczególności o lepsze czasy(cociaż też idą w - i świecą się na zielono;),ale o tzw FUN!!!Force Feedback działa świetnie.drgania na szykanach i tarkach,opór kierownicy przy wyrzucających zakrętach.naprawdę można poczuć namiastkę tego co czują kierowcy F1.a że to dalej nie to ,jak mawiają malkontenci?cóż, nie każdy może urodzić się Robertem lub innym Fernando...
 
Ostatnia edycja:

Tomkin

Member
siema,

ja od dwoch nocy męcze F1 , jak dla mnie rewelacja. Nie ma co tematu F1 podrównywać z innymi wyscigami typu NFS, GriD czy Dirt. F1 to F1 swój klimat ma.
Dawno gra wyscigowa nie przywiązała mnie do kanapy na 6h :)
granie na kierownicy to calkiem inny temat niz granie na padzie, tak jakby 2 rózne gry :)

moj zestaw to G25 + wheel stand pro.
 

dredsons

New member
Bez reklam
Nie wydaje mi się że przesadziłem ze swoją wstępną opinią , mamy już prawie 2011 rok a tytuł ten wygląda jak gra z przed 3 lat , co do dźwięku 10/10 to przesada , nie oddaje nawet połowy klimatu. Naprawdę mogli się bardziej postarać
 

premek111

Active member
Bez reklam
Nie wydaje mi się że przesadziłem ze swoją wstępną opinią , mamy już prawie 2011 rok a tytuł ten wygląda jak gra z przed 3 lat , co do dźwięku 10/10 to przesada , nie oddaje nawet połowy klimatu. Naprawdę mogli się bardziej postarać

No cóż,zgadzam się.Jak na grę ktora jest wydana w 2010 roku to graficznie kiepsko.Framerate do kitu itd.Jak juz wczesniej pisalem jestem rozczarowany,mialem prawo spodziewac sie gry dopracowanej a jest odwrotnie.
 

sitQ

New member
Mam pytanie, jak gracie na kierownicy, to czy kierownica robi opory?? czy po prostu gladko sie jedzie jak samochodem?

Bo kiedys gralem na symulatorze bmw sauber, i kierownica latala jak chciala, i trzeba bylo mocno trzymac :)
 

paczek79

New member
..paczek79 jaką masz kierownicę?

Logitech G25.Jest opór i są wibracje,że aż trzeba kierę ściskać ;)
 
Ostatnia edycja:

dredsons

New member
Bez reklam
Mam pytanie, jak gracie na kierownicy, to czy kierownica robi opory?? czy po prostu gladko sie jedzie jak samochodem?

Bo kiedys gralem na symulatorze bmw sauber, i kierownica latala jak chciala, i trzeba bylo mocno trzymac :)

Masz w ustawieniach bolidu i w ustawieniach kierownicy możliwości duużżżoo!!!!!!!!
 
Do góry