F1 2010

Peek

New member
Bez reklam
Gameplaye ma PS3 pojawiają się dzisiaj jak grzyby po deszczu, jednak moje obawy poniekąd się sprawdzają, chociaż jest bardzo dobrze to jednak odbicia na karoserii i w lusterkach nie są płynne a mnie osobiście to razi, pytanie czy wybrać produkt doszlifowany i tylko single czy słabszy i zagrać z wami w lidze.
 
S

spy

Guest
W Mediamarkcie na Al. Krakowskiej w Warszawie jest DFGT za 399pln.
Mysle, ze to dobra cena. Wlasnie kupilem :)
 

Peek

New member
Bez reklam
Hehe to już mamy 1-sze miejsce w lidze.

Też bym coś podkupił, ale raz, że nie mam kasy, a dwa, że nie mam gdzie postawić, bo na kolanach nie będę trzymać...

Ale jesteś dużo do przodu kolego, bo nie wyborażam sobie na padzie mozliwości kontrowania itd.
 
S

spy

Guest
Mam nadzieje :)

Niestety na razie w Gridzie idzie mi duuuzo lepiej na padzie.
Nigdy na kierownicy nie gralem, wiec chwile mi jeszcze zajmie wymasterowanie kolka...
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Niestety granie na padzie w symulacje, w porównaniu do kierki, to straszna padaka. Dlatego jeśli będę brał GT5 to tylko z DFGT.
 

dredsons

New member
Bez reklam
Miałem kiedyś Kierownice Logitech MOMO Racing Force, ale sprzedałem ją grubo ponad rok temu , właśnie sie tak zastanawiam nad kupnem nowej ,wielkimi krokami zbliżają się: WRC , F1 2010 i oczywiście GT5 ,jaką kierownicę polecacie?????
 

A...

Member
Niestety na razie w Gridzie idzie mi duuuzo lepiej na padzie.
Nigdy na kierownicy nie gralem, wiec chwile mi jeszcze zajmie wymasterowanie kolka...

Z opinii ludzi Grid nie jest najszczęśliwszym tytułem do gry na kierownicy. Ma bardziej arcade'owy charakter i podobno lepsze czasy się uzyskuje na padzie.
Widzę, że będę musiał się pośpieszyć z zakupem kierownicy, bo w lidze na pole position nie będzie szans :)
 

premek111

Active member
Bez reklam
Czytałem w tym wątku na temat grafiki i wersji do kupienia,ja biore wersje PS3 ze względu na DFGT( kupione pod GT5 ).Mam nadzieje ze w F1 tez sie dobrze sprawdzi.
 

WojtR

Member
Bez reklam
no coś czuje , że nasza liga sezon 1 będzie tak wyglądać :D

czyli do mety doczołga się ten z pole position i ten co zapomni wystartować :mrgreen:
 

leonidas18

New member
Tylko gracz z ostatniego miejsca dojedzie po tego z pole position zaraz skasuja na pierwszym zakręcie ze złości :D

Zniszczenia są niesamowite.
 

A...

Member
Pamiętacie wcześniejszy filmik z Suzuki, gdzie facet w deszczu pomykał i było pokazane jak co chwilę traci kontrolę nad bolidem i wylatuje z toru? To tu macie ponownie jazdę w deszczu, tym razem w Monako i z włączonym TCS. Kolosalna różnica i duża przewaga na korzyść w prowadzeniu bolidu w tak trudnych warunkach.

Filmy zamieszczone przez użytkownika VVV Gamer: Monaco -Wet [HQ] | Facebook

PS. Mówcie co chcecie, ale dla mnie ta grafika na tym filmiku jest fotorealistyczna. Laik nie odróżni tego od transmisji tv. Marzyłem o czymś takim :D
 

Peek

New member
Bez reklam
Mi coś niestety nie idzie ten flash, więc filmiku nie obajrzałem, aczkolwiek panowie powtarzam nie napalajcie się, bo może powtórzyć się sytucja z Mafii, tym bardziej, że już teraz widać, że odbicia na karoserii i w lusterkach nie są płynne.
 

leonidas18

New member
To napewno gra :D Grafika jest super. Może w MM będzie jakaś przedpremiera. Peek mam wrażenie że się czepiasz na siłę tej gry. To tak jak fanboye GT 5 którzy narzekają na lipne drzewka wokół toru.
 
Ostatnia edycja:
Do góry