F1 2010

WojtR

Member
Bez reklam
a więc F1 2010 z kierownicą to całkowicie inna gra !

w pierwszej chwili przejście z pad-a na kierownicę to jak z myszki na pada , normalnie masakra nie mogłem nawet zbliżyć się do swoich czasów na +5 s ale już po 2h swoje najlepsze czasy poprawiałem o 3-4s

generalnie płynnie pokonuje się zakręty a nie na 20 razy korektą analogiem :) , no i bolid jest o wiele stabilniejszy

generalnie wszystkim polecam radocha niesamowita !
 

tomik1

New member
jestem przed zakupem

z Waszych doswiadczen warto kupic wersje polska czy angielska? jak jakosc komentarzy po polsku?

czy jak mamy wersje polska to czy mozemy sobie przelaczyc na angielskie komentarze?

pozd

Ja bym kupił wersję angielską, nie wiem dlaczego, ale tak samo w Fifę gram po angielsku, mimo, że komentarze na fifie są dopasowane w miare do naszego języka. TO raczej sam sobie musisz odpowiedzieć na to pytanie "co wybrać?"...
 

A...

Member
Zamawiam Lotus Renault GP na przyszły sezon naszej ligi :lol: Wygląda super
Jest to zwykły mod, podmienia się w plikach bitmapy, na PC do zrobienia bez problemu, na konsolach z oczywistych względów niemożliwe. Chyba, że Codemasters wypuściłoby patch, ale z uwagi, że w tym roku szykuje się nowsza wersja F1 2011, nie ma żadnych szans.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jedyny sposób to jailbreak, wiem, że nas to nie interesuje jednak techniczna możliwość wykonania tego pozostaje.

Pozdrawiam,
 

skrzat96

New member
ktos napisal wyzej ze skonczyl 1 sezon williamsem jak zaczac wiliamsem ja mam na poczatku propozycje tylko od virgin , hrt i lotus consworth
 
Do góry